|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torta
8.6.2007 13:51:06   
Erdbeere
Rabim en dober in simpl recept za torto...pa po možnosti še kakšno slikico, kako naj bi zgledala user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 9.6.2007 18:05:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TORTA
8.6.2007 13:58:12   
Strawberrie Cherrie
Jaz tudi rabim enega...po možnosti kakšno mangovo... če ima slučajno ktera tisto belo knjigo - peciva -> menda je tam not ena dobra mangova torta z makom?

Erdbeere, jaz imam drugače enih par receptov za torte - hruškova, čokoladna, višnjeva...sej torto je naredit simpl, samo recepta se moraš držat, pa malj dlje časa gre zraven....

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TORTA
8.6.2007 13:58:39   
2 Sraki
Kokosova torta


user posted image






user posted image
5 beljakov
1 jogurtov lonček sladkorja
150 g kokosove moke

200 g jedilne čokolade
1 žlica vode
5 rumenjakov
0,25 l sladke smetane








user posted image
Beljake stepemo, med postopnim dodajanjem sladkorja, v trd sneg. Na rahlo vmešamo kokosovo moko, maso poravnamo v tortni model ter spečemo v 20 minutah v naprej na 180 stopinj segreti pečici.

Med tem stopimo nad soparo ali v mikrovalovki čokolado z dodano žlico vode, vmešamo rumenjake ter ohlajeni dodamo še v trdo stepeno smetano.
S tem prelijemo ohlajeno testo ter ga damo s tortnim modelom vred v zamrzovalnik.

Pred serviranjem previdno odstranimo obroč tortnega modela ter odtajamo torto pri sobni temperaturi.









Men je tale zakon, le da kremi dodam 3 lističe želatine in en kilogram narezanih banan in je njami. Jaz ji rečem kar banana-nutela torta.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TORTA
8.6.2007 13:59:51   
Strawberrie Cherrie
Hm...tale zgleda res DOBRA!

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TORTA
8.6.2007 14:01:25   
2 Sraki
Verjemi je odlična, pa še v dobre pol ure je narejenauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TORTA
8.6.2007 14:15:34   
sayuri
Ja, tale kokosova torta je res odličnauser posted image . Jaz je ne dam nič zmrznit. Zvče jo naredim in v hladilnik čez noč postavim. In je trdna. Ne maram neki zmrtovat, pa ponovno tajat....

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TORTA
8.6.2007 14:20:18   
eya
Še jaz bi dodala-tale kokosova je superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TORTA
8.6.2007 14:30:54   
tanikaa
Jaz pa dodam: recept sprintan, grem v trgovino po sestavine. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TORTA
8.6.2007 14:58:29   
klavdijas
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4787
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4008
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4375
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=1686

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6359

< Sporočilo je popravil klavdijas -- 8.6.2007 15:02:11 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TORTA
8.6.2007 15:34:53   
Erdbeere
london a mi daš prosim za višnjevo recept user posted image

sej kokosovo bi jaz imela samo kaj ko pa nekateri ne marajo kokosa user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TORTA
8.6.2007 16:32:41   
Slončica
user posted image

Pa še recept:





user posted image
Testo:
6 jajc
12 dag sladkorja
18 dag moke
1 pecilni prašek
1 vanilijev sladkor
4-5 žlic Nutelle

Nadev:
0,5 l sladke smetane
5 žlic Nutelle

Preliv:
2 dcl vode
5 žlic sladkorja





user posted image
Jajca ločimo. Rumenjake in polovico sladkorja penasto vmešamo. Beljake z drugo polovico sladkorja stolčemo v trd sneg. V rumenjake vmešamo nutello, dodamo 1/3 snega in postopoma presejano moko zmešano s pecilnim praškom; nato dodamo preostali sneg in narahlo premešamo vse skupaj.
Pečemo pri 180 stopinjah približno pol ure.

Ko je torta pečena in ohlajena, jo razrežemo na 3 plasti.
Stolčemo stepeno smetano in dodamo nutello.
V lončku zavremo vodo, kateri smo dodali sladkor, nato jo ohladimo in z njo navlažimo vsako plast torte posebej.

Vsako plast torte namažemo z 1/3 kreme
(zadnja tretjina je za premaz torte po vrhu).


Uporabite pravo Nutello, če ne okus ne bo pravi. Pr nas je zdržala celih pol ure,so jo napadli ko...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TORTA
8.6.2007 19:48:51   
Jessy
Ta ta zadnja je pa naaaajboooooljša torta, ki sem jo kdajkoli jedla!!!! user posted image user posted image user posted image  Obvezno naredi Nutellino!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TORTA
8.6.2007 19:58:10   
Anonimen
Nutela je res zelo dobra, pa hgitro in enostavno narejena. Otroci jo imajo zelo radi. Priporočam. Aha, jaz po vrhu še s čokolado oblijem, čeprav v receptui tega ni, pa se mi zdi še bolša, tako bolj čokoladna pride.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TORTA
8.6.2007 20:10:07   
bamby





IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Ta ta zadnja je pa naaaajboooooljša torta, ki sem jo kdajkoli jedla!!!! user posted image user posted image user posted image  Obvezno naredi Nutellino!


Se pridružujem Jessy user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TORTA
8.6.2007 22:33:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TORTA
11.6.2007 15:24:02   
saraja
To nutellino torto jaz nardim skoraj vedno vsakega 8. v mesecu, ker ima Žan obmesečnico in vedno si poližejo prste!! Ampak jaz malo popestrim s sadjem, nazadnje sem dala gozdne jagode, ki sem jih cel dan namakala v rumu!!! Ne sprašujte, če je bila dobra!user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Domača ribezova marmelada
Ribez varuje celice pred prostimi radikali, pomirja živčevje in izboljšuje razpoloženje ter spodbuja delovanje srca in m...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?