|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:06:24   
Anonimen
S fantom še nisva dolgo skupaj. Med poletjem (ne vem točno kdaj) gre na operacijo (dokaj zahtevna). Ko sva se o tem pogovarjala, mi je rekel, da ne mara da pridem k njemu v bolnišnico na obisk. Niti ne mara, da pridem na obisk ko bo že doma in bo okreval. da ne velja to samo zame, ampak za vse prijatelje in kolege. Ker noče, da bi ga videli takega (ranljivega, nepopolnega).

Priznam... ta izjava me je rahlo šokirala. Še nikoli nisem slišala, da bi imel kdo takšne želje. Ok se trudim ne vzet osebno, tud zaradi tega ker so v to prepoved vključeni prijatelji in kolegi. Ampak vseeno.
Me skrbi zanj in bi rada bila ob njem tudi v težkih trenutkih ne samo lepih. Bom pa spoštovala njegovo željo.

Ampak razumem pa vseeno ne.

Kako bi vi reagirali ob taki izjavi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:10:13   
total
Vseeno bi ga obiskala,ne glede kaj on reče.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:12:41   
Anonimen
Zaradi tega pa res ne rabiš bit anonimna.Pa neredi tako,da ga res negreš gledat potem pa bo užaljen.Nevem kako smo eni svorjeni.Jaz sem tudi rekla,ko sem šla na operacijo,da nočem nikogar videt v bolnici razen mojega.In res je tako bilo.Pa nevem zakaj.Pa ne zato,da bi mi bilo težko nimam pojma zakaj.user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:15:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: total

Vseeno bi ga obiskala,ne glede kaj on reče.


Jaz bi tudi tako naredila. Če je moj fant, potem je moj fant tudi takrat, kadar je bogi in ranljiv. In če sem lahko z njim takrat, ko je srečen in zdrav, sem lahko z njim tudi takrat, ko je nesrečen in bolan. Ali pa nimava kaj iskati skupaj. Amen.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:17:57   
rija
Pa si ziher, da je samo TVOJ fant user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:19:50   
Anonimen
Vsak je drugačen.. Eni si želijo, da bi mi ob tem času bili z njimi, eni pa ne.. Ampak jaz tvojega ne bi upoštevala, in bi ga vseeno obiskala.. Par sva, skupaj v dobrem in slabem, zakaj bi morala biti doma, ko gre na operacijo in ko se vrne domov, čakat da okreva?? 

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:20:25   
Anonimen
Pa si ziher, da je samo TVOJ fant



user posted image user posted image user posted image user posted image možno je vse.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:29:07   
Maxica
Jaz bi ga pa zaenkrat s tem pustila pri miru in počakala, da bi videla, kam vaju bo vsa stvar peljala. Če bosta takrat še skupaj, ko bo on v bolnišnici, bo pa morda drugačnega mnenja. Morda bo pa takrat uvidel, da v resnici potrebuje družbo, obiske. Če pa ne, bi pa spoštovala njegovo željo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:32:05   
Anonimen
Eh, ko mu bo dolgčas bo vesel sploh koga , da pride na obisk.Tudi tebe.Verjemi.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:42:03   
mia-2
Razen če ga skrbi da bi v bolnico prišle dve,triuser posted image  punce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:43:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mia-2

Razen če ga skrbi da bi v bolnico prišle dve,triuser posted image  punce.



Ta bi bila močna user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:44:15   
puppa
Ma joj no babe...
A morate res takoj pomislit na najslabše?

Jaz ne vem kaj bi si mislila ob tem. Vseeno mi pa ne bi bilo.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:51:11   
mia-2
Jaz samo povem kar sem videla v bolnišnici, ko sem delala tam.Prideta skupaj žena in ljubica, ki sploh ne vesta ena za drugouser posted image Kaj je sledilo bolš da ne veste.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:53:43   
mia-2
Jest bi verjetno iz principa šla tja, ker bi me firbec matral zakaj me noče tam.A si si z njegovimi starši blizu oz. jih poznaš?Mogoče pa noče da bi te na tak način spoznal s starši.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:55:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mia-2

Jaz samo povem kar sem videla v bolnišnici, ko sem delala tam.Prideta skupaj žena in ljubica, ki sploh ne vesta ena za drugouser posted image Kaj je sledilo bolš da ne veste.



user posted image user posted image user posted image  Pretep. Ampak dobra stran tega je, da je prva pomoč bila pri roki. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 20:56:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 22:00:30   
F*S*M
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: mia-2

Jaz samo povem kar sem videla v bolnišnici, ko sem delala tam.Prideta skupaj žena in ljubica, ki sploh ne vesta ena za drugouser posted image Kaj je sledilo bolš da ne veste.



user posted image user posted image user posted image  Pretep. Ampak dobra stran tega je, da je prva pomoč bila pri roki. user posted image user posted image user posted image





Tanika ti m,e vedno tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 22:00:38   
Anonimen
Jaz ga čisto razumem... men tudi ni do obiskov v bolnici. Sicer jih nisem še nobenemu prepovedala, ampak rajši vidim, da sem sama, da se naspim, sploh če bo imel kakšno težko operacijo. Zakaj si jih ne želim? Ker pol vsi rinejo vate, pa te zasipavajo z raznimi nasveti, ti hočejo vlivati dobro voljo (kot da že tako ali tako ne bi smela biti dobre volje)... ali pa se delajo pretirano razumevajoči, prijazni, priliznjeni...
No, prepovedala sem obiske le takrat, ko sem rodila... no, mož je lahko prišel, ostalim pa sem že vnaprej povedala, da so nezaželjeni v porodnišnici, pa da naj pridejo ko bo mali star mesec dni in vspostavimo nek red, urnik, da se navadimo eden na drugega. In tega so se držali - začuda ni noben imel nikakršne pripombe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 22:13:25   
Anonimen
Zakaj si jih ne želim? Ker pol vsi rinejo vate, pa te zasipavajo z raznimi nasveti, ti hočejo vlivati dobro voljo (kot da že tako ali tako ne bi smela biti dobre volje)... ali pa se delajo pretirano razumevajoči, prijazni, priliznjeni...


Ne vem, zakaj bi bil partner takšen.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 22:37:04   
pety78
Konec maja sem tudi sama imela operacijo-konizacijo. Partnerju sem rekla (nisem mu sicer prepovedala) da naj ne hodi k meni, saj naj bi šla domov dan po operaciji (no, bila sem en dan dlje). Tisti dan, ko bom operirana pa itak ne bom vedela zase, zaradi narkoze. In kaj se zgodi... Pozno popoldan po operaciji me nekdo boža po obrazu in zagledam svojega dragega (sicer bolj megleno user posted image ). Bil je res lep občutek user posted image ....dokler........................................se na vratih ne prikaže še moj ljubimec. user posted image Najprej sta se čudno gledala, nato sta šla pa na pir. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ok, prvi del zgodbe do ljubimca je resničen, drugi pa ne, ker sploh ni želel priti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anonimna, kaj naj ti svetujem? Jaz bi na tvojem mestu šla. Je pa res odvisno od tega, na kakšen način ti je to povedal, če ti je strogo prepovedal, ali te lepo prosil... Presodi, ali bi te bil vesel, ali pa bi ti blazno zameril, pa boš vedela kako ravnati.

Lp Petra



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 22:49:25   
Naja31
Meni je to čudno.
Saj jaz tudi v bolnici ne bi marala 100 ljudi na obisku, ampak partnerja bi pa želela zraven mene in tudi pričakovala bi to od njega.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 23:02:43   
Anonimen
Fak ej: mož in ljubimec.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 23:07:51   
Pikabu
A bosta vsaj preko telefona kaj v stikih? Jaz vem, da ne bi zdržala, da ga ne bi šla pogledat. Če bosta imela stike preko telefona, malo presodi, kako je z njim, če bi bil jezen, če prideš, ali bi te bil vesel. Mogoče nekaj dni po operaciji počakaš, da pride že k sebi, pa potem greš k njemu. Jaz vem, da bi šla.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 23:13:25   
karmy
Ker noče, da bi ga videli takega (ranljivega, nepopolnega).


aja, torej ko je zdrav je pa neranljiv in popoln? egoist


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Partner v bolnišnici
12.6.2007 23:15:03   
Marogica
Meni je to tudi čudno. Partnerja si v svoji ljubezni pokažeta tudi, da sta kdaj ranljiva, če se odpreta resnično toliko drug drugemu. Mislim, da je tu drug problem. Najbrž so njegovi starši. Si jih že spoznala, jim je sploh že povedal zate? Če je odgovor na to NE, potem sem skoraj 100%, da je to. Ne vem sicer zakaj...pa vendar...

Ne vem no...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?