|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dekliščina - naloge
13.6.2007 13:31:43   
petka
Zadnji dan v mesecu organiziram dekliščino (jaz bom priča nevesti). Zbiram predloge za naloge/program, ki naj bi jih bodoča nevesta opravila za pridobitev diplome za poroko user posted image .

Kakšne naloge se ponavadi nalaga - nas bo pa okoli 10 pa bolj na samem, tako da razne akcije s sosedi odpadejo (prodaja šopkov ipd), pa tudi striptizer odpade!

Pomagajte mi z nasveti, prooosim user posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 13:43:12   
total
Joj čak ,da se spomnim,kaj je moja prjatlejca mogla....delat.
-zalivat rože,not so bli kondomi..so se napihovali..user posted image
-z zaprtimi učki narisat svojega bodočega moža z prsti,vodene barvice
-se našminkat...nohte,učke zavezane
-si naredit obleko iz sekret papirja...user posted image
se ne spomnim več...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 14:26:15   
kjava
Kakšna  gospodinjska dela naj opravlja, pa vse tako, da smešno izpade, pa kešne naloge v zvezi s tem kar je po poklicu al pa kar študira, pa kakšen odbit kviz.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 16:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petka

Zadnji dan v mesecu organiziram dekliščino (jaz bom priča nevesti). Zbiram predloge za naloge/program, ki naj bi jih bodoča nevesta opravila za pridobitev diplome za poroko user posted image .

Kakšne naloge se ponavadi nalaga - nas bo pa okoli 10 pa bolj na samem, tako da razne akcije s sosedi odpadejo (prodaja šopkov ipd), pa tudi striptizer odpade!

Pomagajte mi z nasveti, prooosim user posted image


Joj, meni so pa take dekliščine z nalogami tako izpete in dolgoooooočasne. Če dovoliš bi ti jaz predlagala nekaj drugega. Če si za , javi, da se razpisujem user posted image

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 16:16:18   
Erdbeere
adelaide, dej prosim napiši še drugo možnost...mene tudi zanima, ker grem v soboto na dekliščino in bi tudi nekaj pripravili

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 16:28:05   
Anonimen
no tako...meni so moje punce user posted image  najprej pripravile šlogarco. Prišla je gospa , ki je nisem poznala oblešena v ciganko, s kroglo in mi je šlogala. Seveda, so se najprej pozanimale pri mojih kakšno je bilo moje otroštvo, pa mladost...V glavnem začela je kao šlogat pretelost...bila s i tak pa tak otrok, pa kakšno vragolijo je omenila...potem je govorila o sedanjosti, da mislim stopit na novo pot (ja zakon ne), pa prihodnost.
Potem pa so mi pripravile "paket" življenja. Noter je bilo cca. 15 manjših paketkov...in vsakega je spremljal komentar "voditeljice.
npr. paket št.1 , noter je bilo razpelo namočeno v med, voditeljica je rekla : ODPRI PAKETEK, ODSTRANI EMBALAŽO in poliži dol med....no tako, na poti na katero stopaš je podobno, ko poližeš med , ostane križ.
paket št. 3 , košarica z orehi in "nutcraskerjem", na vsakem orehu je pisalo problem 1, težava 2...voditeljica je rekla: Želimo ti, da bi kot zdaj te orehe trla probleme v življenju...
paket 10,  Komentar: seveda ker boš žena boš morala opravljati zakonske dolžnosti, če si preutrujena, sitna ali se ti enostavno ne da...posluži se paketa št. 10 - noter je bil kozarec in 1 aspirin in maska za čez oči...potem se je nadeljeval komentar Ampak paketa št. 10 ne uporabljaj prepogosto, ker če ne te čaka presenečenje skrito v paketuz št 11 (noter so bili rogovi in kovček, gor je bil napisan naslov pri starših..
MA TEGA JE BILO FUL IN FUL LEPO...

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 16:34:36   
sonce03
Moji prijateljici smo zavezale oči....

namazati si je mogla nohte...
ker se zelo rada maže po obrazu se je mogla z zaprtimi očmi naličit...
oblekle so jo v stara oblačila njene babice in nato so jo posedle v avto....peljale smo jo malo po njeni vasi da je malo izgubila orentacijo kje je...nato smo šle v gostilno kjer je rada zahajala in tam tudi občasno delala....morala je iti na mizo kjer je morala odplesati en ples....vsi v gostilni so bili popolnoma tiho in se malo hihitali...v roki je imela kuhalnico in lonec...spraševale smo jo kaj vse so naloge žene in kako bo skrbela za moža....v glavnen bilo je zelo smešno..

ker se je selila v drugo vas je morala sredi dežja iti na kolena na alsvalt in se poslavljati od njenega kraja ter obljubiti da se vrne se velikokrat na obisk....

kupile smo ji kozarec v obliki lulčijauser posted image iz katerega je pila cel večer....ma teh for je ogromnouser posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dekliščina - naloge
13.6.2007 17:44:20   
bamby



...in striptizer je pika na i, pa čeprav si misliš, da ni za vas user posted image .Morda bi bil pa nevesti strašno všečuser posted image  Sploh pa imajo striptizerji pripravljen program, ki je prav na nivoju in ne, da kar pokaže tuser posted image . Pa nevesti se posebno posveti, pa ostalim tudi. Samo decov ne zraven imet, ker pol ni dekliščina user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sonce03)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?