|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ženske erogene cone
21.6.2007 13:36:57   
Anonimen
ewo tanikaa samo zateuser posted image ,,pa za vse,no!user posted image sj verjetn za vse že vest,pa vseeno







Ženske erogene cone . Menite, da veste, kateri je najbolj erogeni del ženskega telesa? Verjemite, nimate pojma!















user posted image
Ženski organizem je bolj zapleten od moškega. Ta razlika se pokaže tudi pri opredeljevanju erogenih con. Da bi ugotovili, kje se dotakniti moškega, da ga spravite v dobro voljo, ne rabite znanstvenika, medtem ko je pri ženskah stvar malce bolj zapletena.
Gospodje, danes je vaš srečen dan, kajti razkrili vam bomo, kaj vašo partnerico spremeni v divjo tigrico. Začnimo torej s potovanjem po ženskem telesu...10. Notranjost stegen
Na notranjosti stegen se nahajajo številni živčni končiči, zato je ta del še posebej občutljiv. Če se boste tam malce poigrali z jezikom in ustnicami, boste v njenih spodnjih hlačkah zanetili požar.9. KolenaNe božajte le prednje strani kolena, temveč tudi njegovo zadnjo stran. Ne boste verjeli, kako divje se bo ženska odzvala, če ji boste nežno poljubljali ta del telesa. Kljub temu priporočamo pazljivost, saj je zadnji del kolena zelo občutljiv na dražljaje. Biti morate zelo nežni, če ne, boste zatrli vse iskrice strasti.8. Ritka
Čeprav vas ljubimka vsakokrat udari po roki, ko ji pri hišnih opravilih šarite po zadnjici, ji to dejansko zelo prija. Mnogo žensk uživa v nežnem 'spankingu' in rahlem ščipanju ritnic. To še ni vse... Bolj poredne ženičke vas bodo pozvale k še bolj aktivnemu udejstvovanju, kot na primer lizanju in sesanju zadnjice ali celo k penetraciji.7. Tilnik
Kurjo kožo bo dobila že, če boste samo pihnili v njegovo smer. Predstavljajte si, v kaj se bo spremenila, če boste ta del telesa ljubkovali s poljubi. Uporabljajte tudi roke. Narahlo dvignite njene lase in se z ustnicami približajte vratu. Nežno jo ugriznite in potegnite za lase. Tako ji boste dali vedeti, kako močno si jo želite.6. UšesaNe pihajte ji v uho, temveč ga grizljate, sesajte ali poljubljajte. Nežno ji zašepetajte, kako lepa je in da se vam ob pogledu nanjo v mislih porajajo številne ideje, kako preživeti noč. Če ji je všeč, ji lahko poveste tudi kakšno packarijo.5. Stopala
user posted image
(Foto: Reuters) Vse za ljubezen. Nekatere predstavnice nežnejšega spola uživajo v masaži nog. Za sproščajoče ali erotično draženje stopal vam bo podarila srce.4. ZapestjeTega pa zagotovo niste vedeli. Da, ženske vzburi poljubljanje zapestja. Ko se boste naslednjič pustili prepričati v predigro, začnite pri zapestju. S to pozornostjo jo boste presenetili, nato pa vas bo presenetila ona.3. PrsiŽenske prsi so zelo občutljiva in zato spadajo med najbolj erogene cone. Moški se večinoma osredotočijo le na bradavice, kar je napaka. Posvetiti se je treba celotnemu zakladu. Božajte, sesajte, stiskajte, se pravi delajte vse, kar vam pade na misel, a ne pozabite biti nežni.2. MednožjeČe ste že obupali nad iskanjem točke G, se spodobno posvetite vsaj klitorisu. Če menite, da je dovolj, da žensko samo primete za mednožje, se motite. Ne pozabite, da se od moških razlikujejo. Premočno in prepovršno draženje mednožja je moteče, zato previdno.Kar pričakujete od žensk, morate biti pripravljeni storiti tudi sami. Torej, odpravite se na jug in uporabite jezik.

1. Ustnice
Presenečeni? Ustnice so najbolj erogeni del ženske. Če znate delati z njenimi ustnicami, ste jo osvojili. Pri draženju uporabiti jezik in zobe. Narahlo jih masirajte z jezikom, grizljajte in poljubljajte jih. Tudi med seksom ne pozabite na poljube, da se vam ljubica ne bo prehitro ohladila.
Kot ste lahko opazili, se je treba za osvojitev ženskega libida potruditi. Zgoraj navedene točke so le smernice, zato nikoli ne pozabite, da je vsaka ženska drugačna.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:38:34   
Anonimen
a vidš tanikaa smo bl zapletene od moškihuser posted image user posted image .črno na belemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:39:50   
tanikaa
Saj jaz tega ne rabim. user posted image  Ne zadovoljujem žensk. user posted image  V mislih sem mela to, zakaj en moški ne da gor, kaj naj se dela z žensko, da bo čist paf.

Samo je pač problem nekaterih (nekaterih, da ne bo pomote), da mislijo, da vejo vse. In da so naj, naj laverji in tako...kot pravi mina. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:43:07   
Mina1
Evo pri meni:

10
9
7
6
2 mmm najmi
1 mmm njami


ampak mora znati, eni to enostavno ne znajo narediti, ali pa se v vso silo zapodijo v mednožje brez feelinga.user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:44:00   
Mina1
Samo je pač problem nekaterih (nekaterih, da ne bo pomote), da mislijo, da vejo vse. In da so naj, naj laverji in tako...kot pravi mina.


si me prehitela, sem glih napisala, da ne nekateri pač ne znajo in pika.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:51:45   
Anonimen
ja mogoče bo pa res kdo kakšno zgodbo al pa kj napsial...bomo čist notr pol padleuser posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:53:09   
Mina1
Zdej čakamo naše moške int ako:

zahi
colt
tjaži
kalbo
samček
tehno
daddy...

hm, who else?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:56:28   
Zahi
kaj bi Mina.. sam povej user posted image


(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:58:36   
Mina1
kaj bi Mina.. sam povej


dobro no tole za ritko vem, ta je tudi pri meni favoritka, taka mala, čvrsta in napeta, no, včasih je bila še bolj neuser posted image user posted image user posted image .

Povej, kaj tebi "pjače" pri damici oz. s čim zadovoljiš svoje damice, trenutno pač tisto, ki jo imašuser posted image , pa ti pol povem, če v redu ali ne...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 13:59:24   
Anonimen
djmo djmo desci začnite........user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:05:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

kaj bi Mina.. sam povej


dobro no tole za ritko vem, ta je tudi pri meni favoritka, taka mala, čvrsta in napeta, no, včasih je bila še bolj neuser posted image user posted image user posted image .

Povej, kaj tebi "pjače" pri damici oz. s čim zadovoljiš svoje damice, trenutno pač tisto, ki jo imašuser posted image , pa ti pol povem, če v redu ali ne...


men paše ritka od moje.. k je nekaj najboljšiga na tem svetu.. kaj vse pa počnem z njo.. pa ostane samo v najini spalnici user posted image

me pa pohvali.. tako, da.. nekaj že prav delam.. so me pa tut druge.. jim verjamem user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:06:54   
Mina1
men paše ritka od moje.. k je nekaj najboljšiga na tem svetu.. kaj vse pa počnem z njo.. pa ostane samo v najini spalnici

me pa pohvali.. tako, da.. nekaj že prav delam.. so me pa tut druge.. jim verjamem


hm, če se te naveliča, mi boš povedal ne, da te še jaz pohvalim mmmuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:08:03   
gregstr
Tako moški kot ženska morata predvsem veliko prakticitat zadeve. Pa potem spet malo kakšen takle članek (pa unga o kako ga fafat ne pozabit user posted image ) prebrat, pa obnovo napisat - se mal spomnit - utrdit zadevo. Potem pa gre in sta oba dost dobra laverja user posted image .
Moram rečt, da sem jaz zelo zadovoljen, moja pa upam da tudi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:09:20   
Mina1
Tako moški kot ženska morata predvsem veliko prakticitat zadeve.


delamo na tem lupčekuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:09:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

men paše ritka od moje.. k je nekaj najboljšiga na tem svetu.. kaj vse pa počnem z njo.. pa ostane samo v najini spalnici

me pa pohvali.. tako, da.. nekaj že prav delam.. so me pa tut druge.. jim verjamem


hm, če se te naveliča, mi boš povedal ne, da te še jaz pohvalim mmmuser posted image


bom delal vse kar je v moji moči, da se me ne user posted image

bom pa za Taniko napisal knjigo.. anonimno jasno user posted image  da bo mela darilo za valentinovo user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:10:39   
Mina1
bom delal vse kar je v moji moči, da se me ne


hm, luštno tole, ti kakšnega svoje pošljem v tvojo malo šolouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:10:45   
tanikaa
Aja, kako knjigo?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:11:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: gregstr

Tako moški kot ženska morata predvsem veliko prakticitat zadeve. Pa potem spet malo kakšen takle članek (pa unga o kako ga fafat ne pozabit user posted image ) prebrat, pa obnovo napisat - se mal spomnit - utrdit zadevo. Potem pa gre in sta oba dost dobra laverja user posted image .



predvsem manj brat.. in več vadit.. noben ti ne more napisat kako se pošteno oralno zadovolji.. noben ne more napisat kaj tvoji paše.. in kaj sosedi..

tako, da.. tukaj gre za občutek pri sexu.. in ga zgradi sam oveliko vaje.. leta in leta.. not pa vn.. gor pa dol.. user posted image

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:12:13   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Aja, kako knjigo?


Izpovedi Jadrana Krta.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:14:04   
Mina1
Čakam še na COLTa, se mi ni nič javil, sem računalauser posted image   hm...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:19:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Aja, kako knjigo?


Perfekcionizen oralnega sexa za moške user posted image

kle mam kup prakse.. tko, da.. zih mu bo kej prav prišlo user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:20:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Aja, kako knjigo?


Izpovedi Jadrana Krta.user posted image



zate pa priročnik.. "How to remove stick from your ass"

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:21:28   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Aja, kako knjigo?


Izpovedi Jadrana Krta.user posted image



zate pa priročnik.. "How to remove stick from your ass"


Če si ga ti napisu, ga z veseljem preberemuser posted image .

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:22:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

zate pa priročnik.. "How to remove stick from your ass"


Če si ga ti napisu, ga z veseljem preberemuser posted image .



jasno.. kdo pa? user posted image


(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ženske erogene cone
21.6.2007 14:24:33   
Miss Piggy
user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?