|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izkušnje...
2.7.2007 21:58:27   
BarbikaB
Zaradi nove nosečnosti si moram najti ginekologinjo - iz stare ambulante me namreč "mečejo", ker že lep čas nisem več študentka.
Prosim vas za vaše izkušnje in predloge, kam naj pokličem, s katerim ste zadovoljne, predvsem me zanimajo ginekologi za Bežigradom ali v Črnučah, je pa OK tudi drugje v Ljubljani. Seveda na koncesijo.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.7.2007 22:18:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BarbikaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izku...
3.7.2007 8:53:46   
puri
Jaz sem skoraj povsod klicala, pa ne sprejemajo novih,....probaj porodnišnico, ker tja pa nisem probala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izku...
3.7.2007 9:11:56   
Rozmarinka
Poskusi se zasebno Ginekologijo Bezigrajski dvor (Periceva 15, tel 436 43 00). Imajo tudi internet stran tako da si lahko pogledas ekipo strokovnjakov, ki dela tam.Jaz imam tam izbranega ginekologa ze leta in sem z ekipo zadovoljna, UZ mi npr. naredijo ob vsakem pregledu tudi se preden sem bila noseca. Od prijateljic in kolegic pa zal pa slisim da je kar tezko dobiti oz. moras pac obiskovati ginekologa samoplacnisko.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izku...
3.7.2007 9:27:50   
masna
Mogoče ni ravno pravi čas za zamenjvao G. Kako leto nazaj sem imela podobno težavo kot puri, saj spomladi in poleti nobeden ne jemlje novih, vse so mi predlagale na kličem jeseni. Verjetno zaradi dopustov.

Jaz sem drugače zadovoljna z mojo v ZD Fužine - dr. Domazet- Fink. Ima pa kar gužvo, takod a te pred jesenjo ne bo vzela in glede na to da si noseča ni najbolj pametno čakat...

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izku...
3.7.2007 9:51:45   
oktoberka
Predlagam ti dr. Jeričeviča, ki dela v Bežigrajskem dvoru! Ful je prijazen in tudi sestre so vse hvale vredne. Je pa za začetek samoplačniški, pol te pa da na koncesijo. Tko da mogoče pokličita tja.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izku...
3.7.2007 10:54:09   
murkica
No jaz hodim k ginekologinji kar v Ginekološko kliniko zraven porodnišnice. Doktor Pinter, ful je v redu, čeprav se velikokrat zgodi, da je kdo namesto nje, saj je ona zasedena s kakšnimi operacijami, porodi in podobno...
Drugače pa je tukaj notri ful ginekologov in mislim, da moraš priti samo z napotnico od zasebnega zdravnika in ti verjetno ne bodo delali nobenih teža(vsaj tako j ebilo pri meni). Pa še, ko boš šla rodit bo verjetno res ta ginekolog prisoten, saj pri moji mami in pri kolegici je bilo tako.  

No jaz nimam nobenih pripomb čez njih je pa res, da moraš te glavne preglede, od 18. leta naprej , plačevati. Ampak to je ta pregled na 2 leti, ko ti vzamejo bris materničnega vratu in podobno, to pa sem plačala nekje 4000 sit.

No upam, da sem ti kaj pomagala sicer pa je tukaj nekaj podatkov:

Delovni čas: 08.00-20.30  
Sprejemna pisarna: od ponedeljka do petka 08.15-15.00 in
                               od ponedeljka do četrtka: 15.45-19.30
Telefonsko naročanje: 01/433-80-27 in 01/231-11-663 (pa velikokrat je zasedeno, tako da ne obupat)user posted image

No upam, da ti bo prav prišlo.

LP

Murkica


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekologinja v Ljubljani, prosim za izku...
3.7.2007 13:57:54   
bamby



Bris materničnega vratu je treba povsod plačat, le vsake 3 leta ti pripada brezplačno, kjerkoli po Sloveniji.



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?