|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krstna botra
6.6.2007 10:47:31   
bibolina
Pozdravljene!
Nekaj dni nazaj sem dobila povabilo, da bratrancu postanem krstna botra. Ker sem študentka, in nimam ne vem kakšnih prihodkov, vas prosim, če mi pomagate, kaj podariti. Z drugim botrom sem se pogovarjala in je rekel da bo on podaril zapestnico. Ker večinoma botri dajejo zlatnino, mi torej preostane verižica, ki je na žalost kar draga, ali pa kakšen obesek. Mi lahko predlagate še kaj drugega, oz. če bi kupila obesek, kaj naj ugraviram. So pa dobrodošli tudi drugi predlogi.
Najlepša hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krstna botra
6.6.2007 11:06:10   
Colt
Bibolina, dobrodošla pri nas. Takole bom rekel...prazni sijaj materializma je segel tudi na področje kot so krst, birma itd itd...in s tem krepko načenja sam pomen in težo teh zakramentov. Ker se ljudje osredotočijo na ''zunanji sijaj'' in ne na samo bistvo, torej vstop v skupnost Jezusovih prijateljev.

Zato ti svetujem dvoje:

1. Darilo naj bo majhno in simbolično, vendar izvirno in sploh ne nujno drago.

2. Biti krstna botra je ČAST, PRIVILEGIJ in ODGOVORNOST! Zatorej se raje temeljito pripravi osebnostno in globje znotraj, na ta položaj ter premisli kakšne zglede, pomoč, podporo in vzpodbudo v otroštvu, odraščanju in zorenju....boš dala tvojemu ''varovancu''.

In polagam ti na srce...lahko mu podariš kilo zlata, pa bo to čez 5 let pozabljeno, če pa mu podariš svetel zgled v tem svetu moralnega propada in liberalistične podivjane kapitalistične ihte, pa te bo imel rad, te cenil in spoštoval celo življenje.

Pa premisli kaj sem ti napisal in srečno tebi ter malemu sončku user posted image
Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krstna botra
6.6.2007 11:13:15   
bibolina
Colt, najlepša hvala...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krstna botra
6.6.2007 12:48:39   
srki
Kaj pa kakšno sveto pismo za otroke? Colt, zelo lepo si tole napisal in vse je čista resnicauser posted image .

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krstna botra
6.6.2007 14:16:37   
dana
Tudi jaz se ne bi obremenjevala z darilom, saj je že to da si izbrana za botro lepo darilo. Da boš le otroku lep zgled pa bo.

Drugače se mi pa zdi, da je zlato že mal venuser posted image  Rajši kakšno uporabno stvar pa eno malenkost za spomin na krst.

lp dana

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krstna botra
7.6.2007 0:48:03   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: srki
 Colt, zelo lepo si tole napisal in vse je čista resnicauser posted image .

Cenjena Srki, vem in hvala lepa. Najbolj pa sem vesel, če to spozna tudi ''naslovnik'', ali pa kdo drug iz foruma. Jaz vedno lepo napišem user posted image

Gregauser posted image

ps. Konoč

< Sporočilo je popravil Colt -- 7.6.2007 0:49:16 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krstna botra
14.7.2007 11:58:04   
komarka
Sicer je odvisno od dogovora s starsi-kdo bo pripravil krstno sveco-a midva sva ful navdusena nad Plecikovo. Je bolj natur kot klasicne bele in gor ma kak tipičen slovendki lik-npr lectovo srce...potem pa se datum in ime...



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krstna botra
14.7.2007 12:59:00   
bt08
Jaz sem bila par mesecev nazaj na krsto od priajteljičine hčerkice.In me je prosila za krstno botro da bi bila.seveda sem takoj sprejela in bila zelo vesela da bom krstna botra.Finančno tud ne vem nimam ne vem kako pošlihtano.ampak sem ji kupila eno zapestnico navadno,dala vgravirat njeno ime spredaj,zadaj pa mojo začetnico in datum,zraven sem ji poklonila še posteljnino od čebelice maje in eno malenkostno igračko.Ni bilo ne vem kako drago,ampak anjbolj so bili veseli seveda posteljnine.Ker kej bolj uporabnega je boljš kot pa brezvezne stvari.Moj Ožbej ko je mel krst je dobil od botrce zapestnico in torto,od botra pa denar,da smo šli iskat tricikel,od mojih starih staršev pa je dobu igračko in eno lepo knjigico staro 80let,sveto pismo za otroke.To je res en lep spomin za otroke ko so večji.Ni pa treba pretiravat,glede daril.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krstna botra
20.7.2007 18:51:01   
Colt
Bibolina, kako se je/se bo izšlo? user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?