|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 11:22:33   
piščanc
jah, tud midva se odločava al ga kupit al ne

zanima me, ali je res pakiran v takih zvitkih in se potem napihne??

mal sem v dvomih glede trajanja take pene??

pa še vedno nisem prepričana, al bo za naju OK?? 100 in 50kg, pa še dva občasna turista :)-

pa vaše izkušnje, sej sem šla že nazaj po iskalniku gledat, ampak se ne morem odločit

pomagajte prosim :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 11:33:06   
nena m
Midva imava Dormeo cca 1,5 l. V tem času so nama ga že 4x zamenjali. Najprej je bil po par mesecih plesniv. Potem so nama ga zamnjali, pa je bil že zelo kmalu natrgan (menda je bila to ena pošiljka ležišč z zelo slabo kvaliteto blaga), potem so nama pripeljali novega, pa se ni lepo enakomerno napihnil. Spet sva reklamirala, dobila novega, ki pa je bil čez pol leta spet plesniv (res pa je, da nisva imela letvene podlage). No, sedaj imava spet novega, zagotovili so nama, da imajo sedaj novega dobavitelja in da sedaj ne bo več problemov. Nabavila pa sva tudi letveno podlago. So pa zelo prijazni. Z reklamacijami ni nobenega problema, pripeljejo novo ležišče, saj drugače bi že zdavnaj zahtevala vračilo denarja. Spi se sicer dobro, ampak še enkrat pa se verjetno ne bi odločila za Dormeo.

Lp

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 11:34:57   
Anonimen
Midva ga mava pa sva tud 100kg in 50kg.
Meni je sedaj ok in ga ne bi zamenjala. Je pa res, da sem se matrala ene dva meseca preden sem ga total posvojil. Sploh nisem mogla spat na njemu in sem se zbujala taka kot bi kdo z bagrom šel čez mene. Moj dragi (bivši) pa je spal ko malo detece.
Bl k sem penila, da dejmo :hudicek: zam,enat, bl je tulu kok je faj...
in je res.

Napihne pa se takoj, sam nam so ga dostavljali ene 4 tedne:((

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 11:41:58   
eva1
Ja men je tut ok-no sicer so nama ga 1x menjali, ampak to zato, ker nisva imela letvene podlage in je začel smrdet!!!!
Je pa obvezno pri ležiščih iz lateksa imeti letvice!!!

Nena m-zato so vem ga tokrat vrjetno menjali! Ker ko ležišče ne diha, najprej postane plesnav, potem se zmehča, in je zanič! Vsaj tako so meni razložili!

No jaz ga priporočam!
Ja dobi se zvitga in potem ga razviješ in 6-8 ur pustiš da se napihne in dobi pravo trdoto!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 12:20:46   
malika
Jaz bom rekla NE!!!!!

Sem totalno razočarana nad njim in razmišljam, o tem, da mi vrnejo denar. Pred ca 3 tedni so mi ga zamenjali in že po samo teh 3 tednih je na moji strani čisto poležan. OK saj zdaj v nosečnosti imam res 15 kg viška (pa jih še vedno nimam prek 70),ampak da imam po 3 tednih luknjo pod ritjo pa tudi ni res! Pa tudi opažam, da na tistem mestu kjer vstajam je tudi poležan. prvi vtis je bil fenomenalen, zdaj pa pop... zraven.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 12:26:26   
Žirafca Helena1
Jaz pa nimam več računa za dormeo in je tudi plesniv. A ste reklamacijo dokazovale z računom?

Helena

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 12:39:15   
piščanc
hvala punce :rozica:, jaz sem se prepričala

bova probala, pa tud mož je tak, da bo takoj reklamiral, če kaj ne bo OK, tud če bo 11,5 let mimo

letvic pa nimava, sam lukne v podnu pojstle, upam da bo dovolj

kupila bova pa v sparu, imajo kar tam zvitke, pa še pike za posodo dobim :)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 12:43:58   
nena m
Midva sva prej tudi imela luknje v podnu, pa ni nič pomagalo. Upam, da bo sedaj z letvami OK. So nama pa rekli, da so ti novi sedaj boljši. Bomo videli.

Račun smo pa morali imeti.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 13:06:09   
Tashaia
Midva sva ga tudi reklamirala kakšen mesec nazaj, ker se je kr nekako zategnil v eno smer. Napisala sem reklamacijo prek maila in so takoj prišli in ga zamenjali. Ni bilo treba nič računa priložit.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 13:45:54   
Žirafca Helena1
koliko časa pa garantirajo?
:miska:

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 13:57:37   
lin
Dobre 14 dni nazaj smo bili tudi mi v dilemi kaj naj kupimo,oz.kateri jogi naj kupim in to za postlo od Lin,na koncu smo se pa vendarle odločli za Dormeo (200x100)in Lin že 14 dni lepo nina v svoji sobi v svoji novi postli z novim jogijem,tako da jaz ga zaenkrat lahko samo pohvalim:bravo:

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 14:00:11   
lin
Baje da je nujno da so pod jogijem letvice in ne deska ker mora jogi dihat,če ne se pa pojavi plesen,na to so mene ob nakupu obvestili

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 14:02:22   
lin
Piščanc luknice na deski nebodo dovolj,saj moji tašči je tako splesnil,pol so ji ga zamenjali,in je dala spodaj letvice zdaj je pa že 4 leta kot nov

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
24.6.2005 22:16:16   
spacey
oj piščanc,

če že kupuješ Dormeo ga kupi preko telefona, ker če ne, ti ne bodo priznali reklamacijo, če bo karkoli z njim narobe. sem delala v studio moderni 2 leti, zato vem kaj in kako s tem... :) vsi izdelki, ki se reklamirajo na TV in se tako prodajajo po trgovinah, poštah...nimajo možnosti reklamacije po telefonu, če razumete kaj mislim... :ups:

mi imamo tudo Dormeota in smo z njim zelo zadovoljni, pa tamalemu smo ga tut kupli. :)

Lp
:kuza:

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
27.6.2005 14:04:22   
piščanc
hvala spacey za svarilo

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
27.6.2005 15:09:56   
lin
Spacey,ma kako mi smo ga kupli v Sparu ker se nam ni dalo čakat 14 dni pa mamo glih tako garancijo 12 let.
Prijateljica ga je tudi kupla v Sparu pa ga je komot reklamirala(ni imela letev temveč desko odspodi):zmeden:

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ležišče dormeo - naj pade odločitev
27.6.2005 22:08:22   
spacey
Piščanc ni problema, če le lahko kaj pomagam, ker vem kako je, če se kje "nasereš" in tako...

Lin, ja verjetno je bila ta tvoja prijateljica zelo razočarana in obenem po tlf. zelo jezna in tako so ji ugodili, kajti niso zelo zadovoljni s takimi reklamacija, češ da nisi pri njih kupil, pa ni njihovega računa...itd. :)

Lp
:kuza:

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ležišče dormeo - naj pade odločitev
8.11.2008 12:12:20   
Spiria
Sicer sem našla eno staro temo, pa vseeno...
danes sem hotela spet preluftat najin 6 mesecev stari dormeo, pa vidim, da je spodaj na eni strani začel plesneti user posted image !!

Zdaj pa malo brskam po spletu za informacijami in  razmišljam o reklamaciji, vendar se mi postavlja vprašanje, ali ti ga zamenjajo tudi v primeru, da splesni zaradi neustrezne podlage - midva imava namreč deske z luknjami ne pa letvene podlage; seveda bova  zdaj kupila letveno podlago,
ampak me zanima, če prizanjo reklamacijo  v tem primeru?
Malo sem v dvomih, ker že vnaprej toliko opozarjajo na pomen ustrezne podlage, hmm??

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ležišče dormeo - naj pade odločitev
8.11.2008 12:59:36   
dory
Jst sem ga kupila lani...prvi mesec sem zelo težko spala, vse me je bolelo...no zej ga pa ne menjam več...podlaga mora biti nujno letvena, če ne začne plesnet...jst se navodil praktično držim...sej morš krompir tud prej skuhat, če ne ni dober :)user posted image

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ležišče dormeo - naj pade odločitev
8.11.2008 18:23:22   
muška
jaz imam v 5 letih že drugega pa je tudi ta za en k......  cel je naluknjan, imam 50 kg, torej teža ni problem,.... ma res poln k.... ga imam.  ga bom vrnila in zahtevala denar nazaj, ker kaj je preveč, je pa prevečuser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
8.11.2008 18:31:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ležišče dormeo - naj pade odločitev
8.11.2008 18:41:28   
Gina
Dormeo? Ne, ne, ne in še enkrat ne, hvala. Sva probala dva, pa oba vrnila. Jaz ne morem spat gor. Moj pa tudi ne. Kupi si en ornk jogi, se splača. če zanič spiš, imaš cele dneve pokvarjene. Ni vredno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ležišče dormeo - naj pade odločitev
8.11.2008 18:48:38   
Spiria
No, trenutno ni v igri vprašanje, kupiti dormeo ali ne,  rekla sem, da sem poiskala staro temo, ki ni več aktualna,
sama ima namreč drugo vprašanje in  upam, da bom dobila na to kakšen odgovor pred ponedeljkom, ko bom tako ali tako plesniv jogi pisno reklamirala.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ležišče dormeo - naj pade odločitev
8.11.2008 18:58:44   
LoCa
js nisem imela nikoli težav (plesen, udrtje itd) z dormeotom. me pa zanima, a imate navadnega? ima katera dormeo memory? js imam navaden domreo-mi je bil vedno fajn, samo zdej pa sem postala malček na trdoto občutljiva, ne vem, razmišljam o tistem nadvožku iz spominske pene. a ma kjra s tem izkušnje?

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
8.11.2008 20:29:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?