|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 9:09:24   
Anonimen
Par dni nazaj me je skoraj kap, ko sem dobila odločbo o odmeri dohodnine. Namreč namesto da bi kar nekaj dobila nazaj, bi morala sedaj doplačati.

Še enkrat sem preverila v programu za izračun, pa mi je prišlo isto kot prvič, namreč, da moram dobiti nazaj.

A se je pri kateri tudi to zgodilo in kaj ste naredile?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 9:11:55   
Maleal
Ja jaz sem zadnič razlagala,da sta kolegica in njen oče dobila vsak 20 tisoč manj,kot sta si izračunala.A se ne moraš pritožit?Kdaj si pa dobila odločbo?Jaz še je zmeraj nimam,je res,da imajo še tiste pri katerih kaj ne štima?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 9:38:52   
Anonimen
Jaz pa še sploh nisem dobila odlačbe.A ni že čas???

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 9:44:18   
Erdbeere
meni so se tud zmotil in sem šla na durs, pa je ugotovila njihovo napako, kdaj bom pa dobila popravek pa pojma nimam....moj možek pa sploh še ni dobil odločbe...bo mel pa tud narobe (je referentka pogledala) tko da pojma nimam kdaj bova denar dobila user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 9:45:17   
Anonimen
Dobila sem jo v petek, se mi zdi (na kuverti piše datum izročitve 18. 7. Ne, po moje nima veze, ali je vse OK ali kaj narobe, pač enim so že poslali, enim pa ne, tako kot vsako leto.

Zdaj sem spodaj prebala, da se je možno pritožit  celo ustmo v 15 dneh. Moram iti vprašat, kaj je zdaj to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 9:46:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

meni so se tud zmotil in sem šla na durs, pa je ugotovila njihovo napako


Uf, hvala, jagodka, tole mi je pa zdajle balzam za dušo, ker denar bi res bil dobrodošel. Posebej če nanj računaš, je zoprno, da moraš potem še kaj dati.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 11:21:23   
Saša27
Meni se je lani zgodilo, da mi niso upoštevali 2% olajšavo in sem zaradi tega dobila namesto 700 SIT za doplačilo 19.000 starih SIT, sem se pritožila, so ugotovili svojo napako, pa sem dobila novo odločbo, stara pa je bila brezpredmetna. Se je pa zgodilo nato v začetku tega leta, da sem dobila opomin pred tožbo za neporavnano dohodnino. Sem klicala na davčno, pa so ugotovili, da prvotne odločbe za 19.000 SIt niso stornirali - vse jim moraš na nos nesti.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
24.7.2007 15:20:35   
dory
Pri nas se je zgodila druga zgodba...oce je namesto da bi dobil odlocbo za leto 2006, dobil odlocbo za 2005, ces da so se zmotili in mora vrnit par sto evrov....bojda so mu nakazali,namesto,da bi placal on'?? halo?

ce pa ti naredis napako, ti pa zraven nabijejo se kazen?! matr jih!!!

in seveda nove odlocbe ne bo videl,dokler ne poravna stareuser posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
25.7.2007 22:23:11   
niki5
pri meni je bilo sicer malo drugače.. pred leti sem pozabila vnesti en dohodek in so me poklicali in smo lepo uredili, so mi oni popravili.. najboljše je da greš takoj tja in urediš oz jaz sem tudi že po telefonu urejala določene stvari oz preverjala.

Dobro opravi!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
26.7.2007 14:51:27   
GoYa
Meni se je to zgodilo l. 2005. Bi morala precej dobiti nazaj, pa so mi poslali položnico, naj plačam user posted image . Sem takoj letela na DURS vsa besna, ker sem čez dve uri imela že zagovor magistrske. In mi reče naj napišem pritožbo. Sem rekla: Ne, tu piše, da se lahko ustno pritožim in vi napišete zapisnik. In pol je nejevolno to naredila. In sem morala še nekaj časa čakati na novo odločbo user posted image .

No, letos je pa sploh še nisem dobila. Vsako leto imam kako cvetko z njimi user posted image .

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
26.7.2007 22:29:07   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Jaz pa še sploh nisem dobila odlačbe.A ni že čas???


Moj je tudi še ni dobiluser posted image user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
27.7.2007 9:23:33   
Pajaca
Splišni prijateljici se je zgodilo isto. So pozabili nekaj upoštevati in je dobila za plačat, namesto, da bi ji vrnili. So ji rekli, da bo dobila novo odločbo, vendar če je ne dobi pred 15.8 mora plačat položnico (ker pritožba ne zadrži plačila, al kako je to) in bo kasneje dobila vse skupaj vrnjeno, kar je plačala in kaj bi mogla dobit. Tko da plačat boš najbrž mogla, ker do 15.8 ti noben ne bo naredil odločbe.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
27.7.2007 9:25:52   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca
Tko da plačat boš najbrž mogla,


Klinc jih gleda user posted image .
Meni npr. ni bilo treba plačati. Sploh mi tega na DURSU ni omenila. Se pa ne spomnim, v kolikem času po pritožbi sem dobila novo odločbo.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
27.7.2007 10:37:22   
2mama
no, ker tudi jaz cakam na to odlocbo kot pes na kost (nujno nucamo peneze), naj povem, da sem klicala na durs, pa je referentka rekla, da bom dobila (naslednja runda se posilja v prvi polovici avgusta). se pred tem sem govorila z onim na kapiji, ki dviguje telefone, in ko sem povedala, kaj bi rada, se je zarezal, ces, pa saj se nismo koncali s posiljanjem. pa jaz: ja, saj vem, ampak vseeno se hvalijo, da so cca 90 odstotkov odlocb ze poslali. in on: najprej malo molk, potem je izbruhnil v smeh in povedal, da v moji enoti (CE) niso poslali se niti 50 odtsotkov odlocb, da pac malo bolj pocasi delajo. user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
29.7.2007 1:35:44   
karamela
Jaz sem jo tudi dobila pred enim tednom, pa so mi pozabili upoštevati 2% olajšavo. sem klicala pa so rekli, da sem jaz pozabila vpisat v obrazec.
Možnost imam pisno se pritožit in poslat račune, kot dokazilo pa bom septembra videla kaj bo.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
30.7.2007 20:44:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa
In mi reče naj napišem pritožbo. Sem rekla: Ne, tu piše, da se lahko ustno pritožim in vi napišete zapisnik.


Jaz sem ji tudi to rekla, pa mi je rekla, da potem bom morala pa do 17. ure čakati, ker ima toliko dela. Ura je bila pa 11. dopoldne ... Tako da sem potem pridno šla še na dvoje vrata in lepo napisala. Je pa bila njihova napaka, niso mi priznali otroka kot olajšavo.

Pajaca, tega pa nisem vedela. Nič niso rekli o čem takem. Pa saj je rok plačila 30 dni in če sem pritožbo oddala tam 10. dan po prejetju ali pa še malo prej, imajo 20 dni časa za novo odločbo. No, vseeno hvala, da si mi tole povedala. Bom pozorna. Ker res piše nekaj o tem, da pritožba ne zadrži plačila ali neka takega, ja, se spomnim. Mogoče moram pa potem v vsakem primeru plačat, ne glede na to, kdaj bo prišla nova odločba ... o mater.

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
31.7.2007 12:44:05   
Mateja*
Tud jest sem dobila za plačat 23 eur, čeprav sem si zračunala da bi mogla dobit nazaj. Ko sem vse preverila, so mi pozabili upoštevati polovico olajšav za otroke. Napisala sem pritožbo, gospa na dursu se mi je opravičila, ker so spregledali in zdej čakam na novo odločbo, pa je že en mesec odkar sem dala pritožbo. je pa rekla na dursu naj te položnice ne plačujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
31.7.2007 20:21:37   
Anonimen
Ah, a tako. Hvala, Mateja, potem tudi jaz ne bom ne plačala ne spraševala. A pa še opravičili so se ti? Čudno za današnje čase.

(odgovor članu Mateja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Napaka pri izračunu dohodnine
1.8.2007 8:03:37   
žiža
mojemu možu so tudi lansko leto rekli, naj počaka na novo odločbo in naj stare položnice ne plača.
Ti kar počakaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?