|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Triglav podražil premije za zdravstveno zavar...
25.7.2007 20:11:44   
mišmaš
 Triglav je podražil premije za dopolnilno zdravstveno zavarovanje za kar 10% ozioroma 2 EUR, tako njihova nova premija znaša kar 22,66 EUR.  Kaj  pa je z njihovimi obljubami, da bodo zavarovancem ponujali najnižjo premijo na trgu, je bila to samo taktika za pridobivanje novih zavarovancev? Pa bomo zavarovanci nasedli takšni taktiki?

lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
25.7.2007 21:44:43   
Anonimen
Saj ste očitno že.

(odgovor članu mišmaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
25.7.2007 22:01:10   
anajmad
Podražitev je že dobre tri tedne. Me pa zanima,kolk pa imajo drugi premije,da obdržijo svoje zavarovance.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
26.7.2007 7:33:38   
puncica
Pri vzajemni je če plačuješ na položnice 20,74, če pa prek službe od plače ali 1× letno 20,11.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
26.7.2007 7:40:31   
Lumpi
Adriatic: 20,71 preko položnice, če dam na trejnik, bo še malo centov manj.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
26.7.2007 7:49:30   
Anonimen
hmm..kako je že podražil..a to pomen da drugi pa še bojo al kako?

(odgovor članu mišmaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
26.7.2007 14:36:37   
mojsoncek
Pravkar sem poslusala po radiu, da se s prvim avgustom podrazijo vsa dodatna zdravstvena zavarovanja (se pravi pri vseh zavarovalnicah).
Temu pa bo sledila tudi podrazitev avtomobilskih zavarovanj...

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
26.7.2007 19:39:36   
mišmaš
jaz Triglavu zamerim to, da je tako na veliko obljubljal najnižjo premijo, zdaj, ko se je pa premija podražila pa si zavarovanci nismo zaslužili niti to, da nas človeško obvestijo o tem - toliko o njihovi skrbi za svoje zavarovance.
Vrjamem, da  stroški zdravljenja in zdravil naraščajo in da je potrebno kdaj pa kdaj ukrepati tudi z zvišanjem premije, ampak zavarovance je potrebno o tem obvestiti oz. jaz sem poklicala na njihovo brezplačno številko in mi referentka ni znala razložiti zakaj je prišlo do povišanja premij.

Kar se pa zavarovalnice Vzajemna tiče, sem danes poklicala in preverila ali bojo s 01.08.2007 podražili premije in so mi odgovorili, da zaenkrat o podražitvi ne razmišljajo.

LP

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
27.7.2007 7:06:24   
puncica
Veš mišmaš, zavarovalnice itak vse delajo za svojo korist, brigajo njih zavarovanci, tako triglav kot vzajemna, kot adriatik, zavarovalnica maribor, pa še kakšna, tako tud jaz nisem šla k drugi ampak sem ostala pri Vzajemni, pa ne morem rečt da sem pa zdej blazno zadovoljna, sej je pa drugje isto sranje kot tukaj, zavarovan pa itak moraš bit, drugač za vsak prdec pri zdravniku plačaš al pri Vzajemni al pri Adriatiku al pa triglavu.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mišmaš)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
27.7.2007 10:46:04   
mišmaš
jaz bi bila na tvojem mestu zadovljna, glede na to, da Vzajemna za enkrat ne razmišlja o podražitvi boš pri vsaki premiji prišparala 2 EUR, v primeru, da se Vzajemna ne odloči za podražitev na leto prišparaš 23EUR. Na vsezadnje pa zakaj bi zavarovanci Triglava za enake storitev plačevali 2 evra več?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
27.7.2007 10:53:51   
puncica
Mah lahko se pa čez kak mesec pri Vzajemni spomnejo da bodo pa podražil za 3 EUR in kaj naj, pač se sprijaznim al pa grem drugam kot sem rekla povsod je ista štala user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mišmaš)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Triglav podražil premije za zdravstveno z...
4.8.2007 14:35:20   
vrtalka
Jz sm pa slišla, da je zato prišl do povišanja k majo preveč obratovalnih stroškov (plače,..) Res je pa tud, da morš bit nekje zavarovan, k stroški pri zdravniku znajo bit zlo visoki!

Sam men ne gre na živce podražitev, ampak obljube, da bodo imel najnižjo premijo idr., zato sm tud šla stran od Vzajemne in na Triglav.Zdj sm brala splošne pogoje in baje lahka prekinm pogodbo pr njih s 1. v mesecu, če se ne strinjam s podražitvijo...tko da mislm da bom šla kr nazaj na Vzajemno user posted image  k pr Triglavu sam obljubljajo...bom vsaj 2 evra manj plačalauser posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?