|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabosti v 8. mesecu
16.8.2007 14:15:53   
Solero
Bolj malo se o tem najde, pa me zanima, če še je kje kakšna reva, ki jo je prizadelo tudi to.
Slabo mi je bilo 2., 3. in 4. mesec, zdaj pa se je vsa stvar začela ponavljat. Bruham sicer ne, ampak jest pa tudi ne morem več.
Vaše izkušnje...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabosti v 8. mesecu
16.8.2007 14:20:29   
suzanamai
Med prvo nosečnostjo me ni mučila slabost, tudi v drugi do sedaj ko tudi vstopam v 8 mesec ne. no pa se je prejšnji teden začelo, predvsem zvečer slabost, dvigovanje želodca... Potem pa sem en večer vzela rupurut, ker me je pekla zgaga in težave so minile, tako da sedaj ko se prične slabost vzamem rupurut in je o.k.. Ne vem mogoče je za probatuser posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabosti v 8. mesecu
16.8.2007 14:41:46   
naraščaj
Ojla, jaz sem v 28.tednu in mi je že par večerov slabo. Sicer ni taka kriza kot je bila na začetki nosečnosti. Pol pa ne vem a sem lačna, al mi je slabo. Grem jest pa mi je še bolj slabo. Groza. Ni vsak dan.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabosti v 8. mesecu
16.8.2007 15:52:12   
AnaB.
Meni je bilo na začetku slabo bolj za vzorec, bruhala nisem nikoli. Slabo pa mi je ponavadi delalo, ko sem bila lačna. To se je v zelo blagi obliki začelo ponavljati tudi sedaj, ko sem v 32. tednu. Nekaj pojem in slabost vedno mine user posted image .

_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabosti v 8. mesecu
16.8.2007 19:46:00   
kjava
Meni je bilo proti koncu nosečnosti tudi pogosto slabo, nisem pa bruhala. Sem si mislila, da mi otrok verjetno na želodec tišči.

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabosti v 8. mesecu
16.8.2007 20:03:37   
sandra85
meni je bilo v 8. mesecu slabo le par dni -kislina me je matrala...bruhala tut js nisem

pij donat-res pomaga

pravijo pa da te kislina matra na koncu, ker baje user posted image rastejo laski


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slabosti v 8. mesecu
17.8.2007 13:21:46   
Mehičanka
Meni je bilo slabo skoraj do 6 meseca, potem pa se je vse skupaj ponovilo tam proti koncu osmega. Nisem bruhala, mi je bilo pa precej slabo. Sej bo...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?