|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 10:28:05   
Anonimen
Vem, da sem enkrat nekje videla slikco od takšne kuhinje, sedaj jo pa ne najdem..user posted image user posted image

Ima katera takšno kuhinjo? Kako se obnese??

Jaz nikakor ne morem nikamor hladilnika postavit.user posted image user posted image user posted image . Tako, da prosim za kakšne slikce..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 10:32:30   
sazi
Slikice ti žal ne morem pripopat, ker kuhinje še nimamo, bo pa tudi naša v obliki črke U.  Visok element s pečico in hladilnik bomo imeli na koncu enega kraka. o bile pa res slike v eni starejši temi, ki je pa že zbrisana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 10:42:14   
Mikica
Mi imamo kuhinjo v obliki črke U, meni je všeč, na tako sem navajena od majhnega. Pri nas je sicer vmesni prostor ozek (110 cm), problem je le, če imam odprta vrata pomivalnega stroja, da potem ne morem odpreti omarice na nasprotni strani. Prostostoječi hladilnik pa je na koncu enega kraka.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 10:46:21   
pravljica
da ti vsega ne pišem, pusti mail, pa ti lahko pošljem našo sliko U kuhinje :)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 10:47:54   
dulcinea
Moja mami ima tudi kuhinjo v obliki črke U. Je prav fajn, ker v kote lahko daš šaro user posted image . No moja mami ima v enem kotu mikrovalovko, v drugem pa stojalo za brisačke in folije.

Hladilnik je pa na koncu daljšega kraka, ker na koncu drugega je prehod v jedilnico. Zraven hladilnika je 20 cm omarica čez celo višino, potem je pa pečica v višini prsi. Potem se pa začne pult, ki gre do konca. Na spodnjem delu črke U je štedilnik, pod njim pa veliki predali, kar je prav fajn za posodo. Na drugem, krajšem delu je pa korito pa pomivalc zravn.

Meni je kuhinja prav všeč, sploh, ker sem jaz dala idejo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 10:56:25   
kofetek2010
mi jo tud imamo na U - s tem, da je v L z zgornjimi elementi, preostali del pa samo spodnji (in ni šank varianta!) in meji na jedilnico user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 11:02:36   
mojsoncek
Mi imamo kuhinjo v U. Ce zelis ti lahko popoldan, ko pridem do slikic, posljem kaksno na ZS.

Nam se super obnese in sem vesela, da smo se odlocili za taksno izvedbo (smo imeli dve opcije). 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 13:59:30   
rija
jaz mam tudi na u.....meni se dobro obnese.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinja v obliki črke U
16.8.2007 22:43:39   
cokolada
Lahko prosim še meni slikico na    coko_lada@email .si    - trenutno iščem ideje za hiško. HVALA

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinja v obliki črke U
17.8.2007 8:18:42   
F*S*M
biba če želiš se lahko zmenmo pa pridem pogledat kak plac maš za kuhno pa jo lahko pol narišemo, ene par izvedb pa boš sama vidla sam dons ne jutri pa si lahko vzamem čas


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu cokolada)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinja v obliki črke U
17.8.2007 9:10:55   
ellie
Jaz imam tudi kuhinjo v obliki črke U in sem ful zadovoljna. Čeprav je prostor bil mali, smo uspeli spravit noter čisto vse potrebnouser posted image  Slikice pa imam v albumu...tako da lahko pogledaš...

Lp

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinja v obliki črke U
17.8.2007 20:35:46   
muha1
Ellie zelo lepo. Dopadejo se mi te tople barve sob, naredi domače user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinja v obliki črke U
17.8.2007 22:04:32   
ellie
muha1 hvalauser posted image  sem mislila zdaj dodat slike spalnice (je zdaj čist drugačna...tudi barva) pa očitno ne gre...skos javlja napakouser posted image No pa kdaj drugič...

Lp

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinja v obliki črke U
18.8.2007 17:56:46   
k1
tudi mi imamo na U in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinja v obliki črke U
18.8.2007 21:33:07   
kaya2007
mi imamo tudi U obliko, pošlji mi mail, da ti pošljem sliko! je čisto nova kuhinja in se odlično obnese!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?