|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet imena za fantka
29.9.2007 16:09:17   
kekec in mojca
Za punčko imamo ime že izbrano, ime za fantka pa dela težave. Karkoli preberem, nič mi ni všeč, tudi mojemu ne. Iskala sem po internetu, pa nisem nič našla!

Ime naj ne bi bilo nekaj posebnega, vendar vseeno takšno, da bi ga lahko znali izgovoriti tudi tujci. Sama navijam za Aneja, vendar mojemu niti pod razno ni všeč. Odpade tudi Matej, Luka (ker moj pravi, da se to rima na f...user posted image user posted image user posted image ), Taj, Maj ali karkoli podobnega. Pa tudi Filip ne sme biti, pa David tudi ne, prav tako ne Vid (tiste, ki me poznate, veste, zakaj ne user posted image )

Srčno upam, da bomo imeli tokrat punčko, ker drugače bo fantek brez imena. Še ko Kekca vprašam, kako bi dal ime bratecu, mi reče - Bratec! Vsi smo brez idej.

Prosim, pomagajte. Ni važno, ali ima tri črke, ali jih ima 25 (user posted image ), važno je, da se lepo sliši in da je tudi pomen pozitiven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 16:17:30   
tulip
Marko, Peter, Jure, Jurij, Timon, Timotej, Žan, Matija, Florijan, Jan, Robert, Tomaž, Svit, Adam, Kostja, Tadej, Jernej, Rok, Vasja,.....user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 16:21:43   
Anonimen
Za fantka je imel moj nalogo, da najde ime. Celo nosečnost je govoril, da bo Dejan. Meni to ime sicer ni bilo všeč, ampak dogovor je dogovor. No, mesec pred porodom pa je nekaj brskal po družinskem drevesu in naletel na ime Blaž. In tako imamo Blaža.user posted image
Mogoče bi vidva tudi kaj pobrskala po družinskem drevesu?user posted image  Verjetno niso vsi Kekci in Mojce, ali pač?

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 16:29:33   
Pingvinčica
Joj mene je tudi kar groza kaj bo, če bo fantek. Že v prvi nosečnosti bi otrok verjetno ostal brez imena, če bi bil fant.user posted image user posted image user posted image Na srečo je bla punčka, za zdaj pa imamo sicer še nekaj časa. Tudi nama ni nobeno ime še padlo v oči. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 16:43:12   
frutka_
Kaj pa:


ROK
MIHA
JURE
JURIJ
LOVRO
JAN, ŽAN (?)user posted image
TINE
...
 

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 16:45:07   
Strawberrie Cherrie
Gaber, Gal, Svit, Tit, Jernej, Ažbe, Ožbej, Črtomir, Aleks, Vasja, Lovro, Urban ...
Jurij je zelo lepouser posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 16:51:48   
Janey
Tim, Lan, Gal, Nal, Črt, Jon, Jaša, Jaka,  Matic, Matija, Anže, Enej, Nik, Leo; teo

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 17:03:36   
kada
Žiga, Nejc, Sašo, Saša, Primož, Uroš, Jaka, Anže, Aljaž, Andraž, Sebasti(j)an...

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 19:28:24   
buba1131
Liam, Žak

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 19:37:12   
nuala
Maksim, Jakob, Vitan in Leon so bili pri meni v ožjem izboru.
Še vedno so mi všeč vsa štiri imena.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu buba1131)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 20:36:07   
mehurčica
Meni so všeč(ne glede na vrstni red):

Črt, Mitja, Tibor, Jaka, Juš, Matic, Lan, Tim, Gregor

...in še mogoče kakšno. No, midva se nisva mogla odločit, ker sva se zmenla, da se moreva oba strinjat glede imena. Tako da bi bil pač Tim. No, na srečo pa je bebica pol pokazala lulikouser posted image in imava ime še izbrano iz prve nosečnosti.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 21:58:11   
Anonimen
Svit ali pa Nejc user posted image

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spet imena za fantka
29.9.2007 22:41:01   
kekec in mojca
Našlo se je nekaj imen, ki so meni zelo všeč, ampak atiju pa sploh ne.

Najlepše je Jurij, vendar imam že sorodnika s tem imenom, ki se enako piše kot jaz. Tako da - žal - odpade.
 
Dobra je ideja o družinskem drevesu. Morda pa še res najdeva tam kaj...
Po moje bom dala nalogo kar mojemu možu, naj se on odloči. Jaz imam že poln kufer tega, da izbiram imena, on pa samo reče: ne, to mi ni všeč.

Hvala vsem, ki ste dale predloge. Res sem vam hvaležna.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spet imena za fantka
30.9.2007 9:04:02   
Srčekgirll
Najboljš da si kupiš knjigo : Najlepša imena za novorojenčka ( Janez Keber) izdaja: moj malček. Lahko pa tud na netu poiščeš, napr,:
http://www.otroska-imena.si/
http://www.roditeljportal.com/knjiga-imena.aspx?char=A
http://www.bambino.si/otroska_imena
in tudi tukaj na ringaraja jih je veliko.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spet imena za fantka
30.9.2007 9:06:37   
kekec in mojca
Naj bo punčka, naj bo punčka, naj bo punčka... user posted image user posted image

Tako je na stvari: meni je všeč ime Blaž, njemu pa Matija, Marko, Miha in Tine. Blaž mu je čisto out.

Pri prvem je bilo tako enostavno: kar na pamet mi je padlo ime in v trenutku sva se oba strinjala. Šele v porodnišnici sem izvedela, kaj njegovo ime pomeni. Ampak zdaj... user posted image

Saj pravim: naj bo punčka!!!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spet imena za fantka
30.9.2007 13:39:58   
**NiNa**
kaj pa Martin, to je tako internacionalno ime
Drugača je pa tudi mani zelo lepo ime Matija

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spet imena za fantka
5.10.2007 16:00:22   
ella79
Pri nas pa mamo ravno obraten problem; za user posted image imamo izbrano ime Maks, samo baje pričakujemo user posted image , za katero pa še nimamo izbranega imena. user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?