|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideje za kuhanje z Vokom
27.8.2007 13:22:26   
Tiamo
Ima katera kak recept za kuhanje v Vokom. Na netu najdem recepte k vsebujejo tako zelenjavo ali omake, k jih ne poznam....potrebujem kak recept, ki je prilagojen naši prehrani.

Jaz sem se že malo naveličala mojih mojstrovin v Vokom, ki ponavadi izvenijo kup zelenjave, mesa, riža, sojina omaka...vse skupaj dam v vok.


Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
27.8.2007 13:32:10   
tina104
Jaz zadnje čase vse v voku kuham: različne enolončnice, meso pečem, krompir, zelenjavo, palačinke.

Drugače pa je fajn jed iz voka npr.: piščančje meso popečeno, sojina omaka, potem prepražena čebula, paprika, paradižnik, mogoče še kak ananas.

Ma ne vem, jaz si kar sproti ponavadi zmišljujem, ko kuham, ker če delam po kakem receptu, mi sigurno kaka stvar zmanjka.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
27.8.2007 13:38:09   
Tiamo
tina:

kako spečeš krompir v voku?
kako pa narediš palačinke notri? a ni fora v tem, da voka nesmeš pomit? kakšen imajo potem okus palačinke?

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
27.8.2007 16:37:16   
bamby
Jaz imam teflonski vok in ga vedno pomijem. Si ne predstavljam, da ga ne bi. Bi se sigurno usmradil.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
28.8.2007 17:05:32   
kaya2007
a vok dela na indukciji? še nisem probala odkar imam novo kuhinjo user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
28.8.2007 21:14:53   
mojsoncek
Danes je v Tusevem reklamnem letaku en recept za vok... promovirajo pa tudi svoje recepte na njihovi spletni strani... malo pokukaj, pa bos mogoce nasla kaj uporabnega



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
29.8.2007 7:51:34   
Tiamo
a vok dela na indukciji? še nisem probala odkar imam novo kuhinjo
ne bi vedla, jaz ga uporabljam na plinu

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideje za kuhanje z Vokom
29.8.2007 7:51:51   
Tiamo
Danes je v Tusevem reklamnem letaku en recept za vok... promovirajo pa tudi svoje recepte na njihovi spletni strani... malo pokukaj, pa bos mogoce nasla kaj uporabnega
hvala, grem pogledat

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?