|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 5:10:18   
Anonimen
Na MINISTRSTVU ZA DELO, DRUŽINE IN SOCIALNE ZADEVE je zaposlenih 336,5 ljudi. user posted image user posted image user posted image  Me prav zanima, kje imajo to polovico in za kaj jo uporabljajo. In koliko jo plačajo, seveda. user posted image user posted image user posted image

UPRAVNA ENOTA RIBNICA premore 8 telefonskih priključkov, za katere skupaj mesečno plačujejo 82.254 SIT. Pri naši hiši so pa 3 telefoni in smo jih nazadnje plačali 73.000 SIT. user posted image

UPRAVNA ENOTA DRAVOGRAD premore en mobilni telefon, za katerega plačujejo celih 3.387 SIT. user posted image user posted image user posted image  Boljši so od marsikatere od vas, kajne? user posted image

MINISTRSTVO ZA FINANCE ima najete fiksne telefone (nimajo kupljenih priključkov). user posted image

POLICIJA ima cca. 35% avtomobilov, starih 10 let ali več. Nič čudnega, da nikogar ne ujamejo user posted image user posted image user posted image .

V INŠPEKTORATU ZA DELO je zaposlenih 111 ljudi. Temu se reče "stran metanje davkoplačevalskega denarja", saj ni videti, da bi ti ljudje kaj delali. user posted image user posted image user posted image

Največ PROMETNIH NESREČ se je po podatkih Statističnega urada RS zgodilo zaradi premikov z vozili. Kako neverjetno, kaj? user posted image user posted image user posted image

Povprečna STAROST POVZROČITELJEV PROMETNIH NESREČ je med 24 in 34 let. Zakaj imamo potem mlade voznike za "mlade" povprečno med 18-im in 21-im letom? user posted image

PREDSEDNIK DRŽAVNE REVIZIJSKE KOMISIJE ima večjo plačo kakor PREDSEDNIK REPUBLIKE SLOVENIJE. user posted image

Istočasno pa ima DIREKTOR ZDRAVSTVENEGA DOMA CERKNICA samo za 100.000 SIT manjšo plačo od PREDSEDNIKA REPUBLIKE SLOVENIJE. user posted image

DIREKTORICA JAVNEGA STANOVANJSKEGA SKLADA MESTNE OBČINE LJUBLJANA ima netto plače 917.054 SIT. Istočasno pa trdi, da mladim ni problem vzeti kredita za stanovanje. Ja, pri njeni plači pa res ne. user posted image

DIREKTOR REPUBLIŠKEGA ZAVODA ZA ZAPOSLOVANJE ima netto plače 1.036.391 SIT. Za to, da dobi to plačo, mora šteti brezposelne. user posted image user posted image user posted image

DIREKTOR CENTRA ZA SOCIALNO DELO LJUBLJANA-MOSTE/POLJE ima netto plače 694.479 SIT. Predvidevam, da gredo denarne pomoči iz istega naslova. user posted image user posted image user posted image

KILOGRAM RIŽA naj bi povprečno stal 415,89 SIT. Zakaj ga potem jaz povprečno kupujem po 199 SIT? user posted image

V statistiki je navedena tudi cena za NAMIZNA JABOLKA. Ja kakšna pa so NASTOLNA ali NAOMARNA? user posted image user posted image user posted image

JEDILNI KROMPIR naj bi povprečno stal 123,37 SIT/kg. Jaz ga še nikoli nisem kupila za več kakor 50 SIT/kg. user posted image

RENAULT CLIO naj bi stal 3 milijone SIT. Kiksnili so za cel milijon! user posted image

VSTOPNICA ZA V KINO naj bi stala 1.062 SIT. Ste že kdaj plačale tako ceno? user posted image user posted image user posted image

POGREB S KRSTO naj bi stal 41.655 SIT. Tukajle bi pa jaz nekoga užgala okrog ušes! Riti lažnive! Plačala sem 600% več! user posted image

POVPREČNA BRUTO PLAČA V LJUBLJANI  naj bi bila preko 310.000 SIT. A ja? Nisem opazila. user posted image user posted image user posted image


Ostalo pa kasneje... nadaljevanje sledi... teh gluposti je neverjetno veliko... user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 7:14:55   
srki
Una prva je pa res najboljšauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 7:25:07   
Marogica
SEm že v enem drugem postu napiala: "Ne verjami nobeni statistiki, razen tisti, ki so jo priredila/ponaredila sama".

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 7:30:07   
Anonimen
Kot je reku nekdo znan:

If ju torčr data long inaf it vil giv ap (if you torture data long enough it will give up)user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 7:47:33   
KIRA
ja, čeč ti lahko verjamemo, ima naša država po teh podatkih dejanko preveč denarja. tisti, ki delajo najmanj, dobijo največ! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 10:27:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


V statistiki je navedena tudi cena za NAMIZNA JABOLKA. Ja kakšna pa so NASTOLNA ali NAOMARNA? user posted image user posted image user posted image




Kerensa  user posted image user posted image user posted image user posted image  

Namizna jabolka so tista jabolka, ki jih kupiš za jest.

Obstajajo tudi jabolka, ki so namenjena predelavi v sokove in so navadno slabše kvalitete.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 10:32:29   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


UPRAVNA ENOTA RIBNICA premore 8 telefonskih priključkov, za katere skupaj mesečno plačujejo 82.254 SIT. Pri naši hiši so pa 3 telefoni in smo jih nazadnje plačali 73.000 SIT. user posted image


Ribnčani so pa šparovni a?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 12:52:03   
Anonimen
J*ala vas NAMIZMA JABOLKA in TELEFONI v Ribnici. user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 19:09:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Na MINISTRSTVU ZA DELO, DRUŽINE IN SOCIALNE ZADEVE je zaposlenih 336,5 ljudi. user posted image user posted image user posted image  Me prav zanima, kje imajo to polovico in za kaj jo uporabljajo. In koliko jo plačajo, seveda. user posted image user posted image user posted image



Polovična zaposlitev, polovična plača... Pa verjetno še vedno višja od marsikatere našeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
22.8.2006 23:25:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha
Anonimna,saj menda veš,da je Kerensa blonduser posted image Mogoče pa ima doma kakšna naomarna jabolkauser posted image  

Kva pa tebe briga, kje mam jst doma jabuka? user posted image user posted image user posted image  Edina, k jih prouzaprou sploh mam, so ena že napou gnila na balkonu u eni gajbci. Ene parkrat sm z njimi ciljala enga mulca, k mi je konstantno pod balkonom užigu moped brez auspuha. Pa valda mulca zbudu. user posted image user posted image user posted image  Tko, da mamo pr nas NAMOTORNA JABOLKA. user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
24.8.2006 18:27:06   
nincy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

UPRAVNA ENOTA DRAVOGRAD premore en mobilni telefon, za katerega plačujejo celih 3.387 SIT. user posted image user posted image user posted image  Boljši so od marsikatere od vas, kajne? user posted image



Ja eni pa znajo šparat. Mi smo 10 X slabši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
24.8.2006 23:19:12   
Anonimen
Trenutno so res NABALKONSKA, ja. Ampak ker je njihov namen drugačen (obmetavanje motorjev), so v končni fazi NAMOTORNA ali pa vsaj NAPLOČNIŠKA, če ne zadanem motorja, a ne? user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
25.8.2006 16:33:13   
Anonimen
Moja barva las (PA ŠE UMETNA JE, NE NARAVNA!!!) nima nobene zveze s tem, kaj imam jaz na balkonu in za kaj tisto uporabljam. Pa če so to jabolka al pa moj Kamikaza. user posted image user posted image user posted image
Pejt rajš tja na POROKE in kej pametnga napiš, kukr pa da se tle **** z mojimi jabki. user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
5.10.2006 22:41:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO:
PREDSEDNIK DRŽAVNE REVIZIJSKE KOMISIJE ima večjo plačo kakor PREDSEDNIK REPUBLIKE SLOVENIJE. user posted image


Valjda, ko ga nihče ne revidira user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
RENAULT CLIO naj bi stal 3 milijone SIT. Kiksnili so za cel milijon! user posted image


Verjetn so popust prištel in ne odštel od cene. Sej tko je tud pr njihovih plačah, sam prištevajo user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
13.3.2007 10:27:57   
zara4
midva ne dobiva kredita, ker mava oba minimalce, če bi imela vsaj "povprečno"plačo, bi lahko tudi kaj prišparala, ne samo kredita dobila, vsaj za tiste pol osebe...lahko se je šopirit tistim, ki imajo plače okoli milijona, da je lahko kredit dobit...

< Sporočilo je popravil maja979 -- 15.3.2007 19:34:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
4.7.2008 11:03:34   
Šarki
in kdaj pride nadaljevanje??

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu zara4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
29.7.2008 13:09:23   
LoCa
za moje pojme je ena velikih floskul povprečna neto plača, ki je za  maj '08 882,94 evrov. seveda ti pa povprečje bolj nič ne pove o realnem stanju.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Slovenske statistične traparije :-)
7.10.2009 17:01:22   
Kerensa*
Upoštevajoč, da so to tri leta stari podatki... za crknit! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?