|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaka nas nakup avta
5.4.2008 8:37:15   
frufru
user posted image  Gledamo po spletnih straneh, pa jih je toliko, da se ti user posted image . Z mojim ne prideva skup, pa je dvignil roke in rekel naj sama poiščem ožji izboruser posted image  Vsaka firma svojega najbolj hvali, pol pa vedi a je res titi pravi zate. A obstaja kakšna stran, da vpišeš kaj bi rad imel v avtu, pa ti ven vrže vse modele, ki ustrezajo? Mislim neglede na firmo. Ker avto glih ne kupuješ vsak dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaka nas nakup avta
5.4.2008 8:58:35   
SINEJA
Moj nostom visi na tej strani http://www.avto.net/2004/index.asp,če greš  na razširjeno iskanje kar najdeš,tudi nove avtomobile.Mi smo tako našli po dokaj ugodni ceni nov avto,ki nam odlično služi že dve leti.Je pa tu tudi precej uvoženih iz tujine,zato pazi.
Želim ti,da bi čim bolje izbrala.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaka nas nakup avta
5.4.2008 11:17:00   
*bubi*
Tole iščeš:

http://www.najdi.si/avtomobili/avtoiskalnik.jsp

Recimo, da vsaj na nekaj znamk omejiš, drugače bo preveč zadetkov user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaka nas nakup avta
5.4.2008 11:53:30   
frufru
bubi hvala, evo, zdaj se bomo pa igračkaluser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaka nas nakup avta
30.4.2008 0:10:51   
frufru
Nekako kolebamo med oplom merivo in c maxom od fordauser posted image  Kakšne izkušnje, +, - ???

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaka nas nakup avta
30.4.2008 0:14:49   
rija
merivo ma moj tast, pa se mi zdi za družino kar malo majhna....user posted image

mi je pa izbira avtov najbolj butasta zadeva v življenju.....se z mojim non stop spičiva....ker on bi mel tega pa onega, meni je pa za avte skoraj vseeno....user posted image samo da je velik in črn user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaka nas nakup avta
30.4.2008 15:25:13   
Sibil_
Meni osebno je Opel poden od podna, pa tudi več prijateljev ima zelo slabe izkušnje z njimi.user posted image

KAj točno pa iščeš na avtomobilu-kaj mora imet?Ford je že boljši od teh dveh, čeprav tudi tega verjetno ne bi imela...jaz bi imela MAzdo 5 ampak je mal predraga, mi ni tolk za dat za avto, mi je pa lep....

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaka nas nakup avta
30.4.2008 15:38:31   
bamby
Mi smo nabavili sedaj, ko se nam je družina povečala, Citroen Xsara Picasso. Je prostoren avto, ima velik prtljažnik in vso dodatno opremo, ki jo potrebujemo. Smo pa imeli v ožjem izboru tudi C Max, potem je pa cena prevladala.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaka nas nakup avta
30.4.2008 20:53:38   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Nekako kolebamo med oplom merivo in c maxom od fordauser posted image  Kakšne izkušnje, +, - ???


Jaz imam Merivo, sem ful zadovoljna, sem pa hkrati mnenja, da to ni družinski avto. Pri nama je 2. avto (za po Lj in bližini), dela super, poraba goriva OK, zaenkrat res BP.

Za družinski avto pa imamo Forda S maxa in smo prezadovoljni! Ogromen, prostoren, super se vozi (mož naredi veliko dolgih poti), isto vse BP.


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čaka nas nakup avta
7.5.2008 7:07:48   
zofa
V podobni situaciji kot ste sedaj vi je bila naša družina lani. Dobili smo novega družinskega člana, ki je rasel z neverjetno hitrostjo, avto star 10 let. Kupili smo GOLFA PLUS.Z njim smo zelo zadovoljni. Prostoren, sediš malo višje kot v navadnem golfu, poraba majhna, zadnji sedeži premakljivi...Skratka po enoletni uporabi nimamo pripomb in smo res zelo zadovoljni.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čaka nas nakup avta
7.5.2008 12:28:38   
F*S*M
ne vem meni se zdi še najbolj cenovno ugoden za tisto kar dobiš kakšen renault megane karavan. Je treba mal po avto hišah pogledat za kakšnega leto dni starega, ponavadi so z vso opremo in malo prevoženimi km ter za kakšni 2000 do 3000 € cenejši. 

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čaka nas nakup avta
7.5.2008 12:41:31   
sazi
merive ne poznam, imamo pa Opel Astro karavan - nobenih problemov in je dovolj velik

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čaka nas nakup avta
7.5.2008 13:07:46   
mojsoncek
Za Merivo ne vem, od Forda pa bi raje vzela S max, kot pa C max. Drugace pa sva si midva z mozekom nagledala Citroenov C4 Picasso Grand.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čaka nas nakup avta
7.5.2008 23:16:37   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Za Merivo ne vem, od Forda pa bi raje vzela S max, kot pa C max. Drugace pa sva si midva z mozekom nagledala Citroenov C4 Picasso Grand.
S max je cenovno že izven finančnega dometauser posted image . Zato je to dvoje v ožjem izboru.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čaka nas nakup avta
11.5.2008 11:38:20   
Annny
No, potem pa vzemi raje Citroen kot Opla (ta zadnja leta ni ravno nek pojem kvalitete..veliko okvar..) Lp

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čaka nas nakup avta
16.5.2008 16:11:10   
smotka lonib
probaj z meganom grandtour. mi smo ful zadovoljni. še zmeraj je dost prostora, čeprav smo se povečali.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čaka nas nakup avta
16.5.2008 19:49:07   
Annny
Če so v igri tudi druge znamke, pojdite preizkusit Seata (Alteo ali kaj drugega).Jaz sem si pred pol leta kupovala nov avto, preizkusila vse, kar je bilo možno in edino Seat me je res navdušil..udobje, super odzivnost, 'mehkoba' vožnje..in sem ga potem tudi kupila. Mislim, da skoraj ni človeka, ki ne bi bil navdušen nad Seati, ko jih enkrat vozi..imajo pa enake dele kot Wolkswagen, tako da so tudi zelo kvalitetni. Mogoče je cena malce višja, vendar zagotavljam, da se splača.Mogoče vam bo všeč tudi Hyundai Santa Fe..zdaj so neke akcije..tudi lušten, dovolj velik za vas in kvaliteten avto.Lp

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?