|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:31:55   
Anonimen
Hodim po mestu, grem mimo ene trgovine , pred trgovino otroški voziček, v vozičku pa... otrok! :zmeden:

In seveda daleč naokoli nikogar. Domnevam, da je šla mama v trgovino kaj kupit.:zmeden2:

A je to normalno? :zmeden:
Jaz Lee nikoli ne bi pustila same pred trgovino!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:36:17   
Lenny
Jah, enako sceno sem tudi jaz pred časom videla v Gosposki pred Aladinom: otrok pred izložbo v vozičku, mamica pa verjetno v trgovini. Haloooo!
Ni šans, da bi jaz malega kje zunaj pustila samega v vozičku!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:41:09   
mnjam
No, ja! Jaz tudi kdaj km skočim,takole na hitrco:zmeden:. Tud v avto sem ga že pustila - ko je spančkal - za 2 min. Jaz nisem tolk aklih! Bi mogla bit:zmeden2:???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:45:24   
TARA in MAJ
mnjam misli da to kar si napisala ni dobro tudi za 1min. je bilje imeti :duda: pri sebi
lp:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:46:51   
JASNA D
Za minutko, dve, da na bankomat skočim, ampak tam, ko ni prometno oz. gužve, to tudi jaz, če dete spi, drugače gre pač v šoping z mamo...

Jasna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:48:40   
KIRA
kaj pa če bi kdo otročka ukradel?? noben pa na to ne pomisli... jaz moje ne bi spustila z oči, razen če bi bil mož poleg in bi jo popazil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 12:56:48   
dory
Tud jaz sem priklopljena na tamalga in ga niti za sekundo takole ne pustim samega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 13:12:30   
Anonimen
Ma saj človek ne more verjet, da bi jo pustila samo v vozičku???:zmeden2::zmeden2::zmeden2: Jaz sem se pa ubadala z vprašanjem kako npr. samo na WC v City Parku, kje naj pustim malo :duda::duda:. Ja nič sem kar potrpela...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 13:20:32   
BARBARA R.
Miša 99,jaz pa sem se prve tri mesece s tem vprašanjem ubadala tudi doma.!

Jah,vsak po svoje.

Čuvajte svoje sončke :duda:

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 13:41:04   
malika
Če spi ga za kakšno minuto pustim - samo v avtu!, z vozičkom nikjer in nikoli!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 13:42:45   
Teni_
Tudi jaz je pred trgovino v vozičku ali v avtu pustila. Pustim jo, če grem pri naši trgovini slučajno na bankomat, pa spi. Potem je za to minuto ne budim, drugače pa gre vsekakor zraven.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 13:57:29   
Anonimen
No, se mi je zdelo, da nisem jaz čudna. Jaz je izven hiše niti za sekundo ne spustim izpred oči. Nočem riskirat, mi je preveč dragocena!

Drugače pa, kar se lulanja tiče: če je kriza se da tudi z otročkom v naročju. Da ne boste zadrževale v trgovskih centrih. Ni dobro za mehur! :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 14:11:11   
Jančika_
Punce, dve besedi: INVALIDSKI WC! Jaz, ki imam očitno mehur v velikosti oreha, sem se morala hitro znajti.:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 14:18:41   
Pupica
jančika tole si bom pa zapomnila!Tudi jaz imam orešček:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 20:20:53   
*
Nikoli in nikdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me je strah ne vem česa..vsega.
Sem preveč dolgo čakala, da lahko sedaj okušam največjo srečo na tem svetu, da bi riskirala kaj takega..kaj vem, dobro kupčeka ne podere pa se zaduši, ga ukradejo..
Mah, sem pač čudno preveč haklik(zaščitniška):love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 20:22:00   
Ezi
Ja, invalidski wc, pa tudi pri odprtih vratih sem že bila na wc-ju, ampak, priznam, ko grem na Petrol natočit gorivo in če mali spi, ga pustim zakljenjenega v avtu. Ne bi ga budila in za dve sekundi vlačila notri in potem spet nazaj v avtosedež in cel halo .... pa bog ne daj, da kdo poškili v moj avto ... me malo tolaži, ker imam zatemnjena stekla, pa se niti nič ne vidi notri.

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 21:47:03   
lutka
punce moj namen ni da vas prestrašim,ampak samo opozorim kaj se je zgodilo prijateljici v Celju,ko je pustila otročka v vozičku pred trgovino.Šla je samo po kruh,ko je k njej pristopil kolega in ji prišepnil naj gre takoj po otroka če ga želi še kdaj videt.Ko sta se po nekaj časa srečala ji je povedal,da so začeli na veliko krast otroke,katere potem operirajo in jim vzamejo notranje organe,katere potem prodajo:((:((.Zato punce NIKOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne puščajte samih otrok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lp:kuza::kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 22:22:33   
tina.nika
Joj Lutka sem kr kurjo kožo dobila:((:(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kdo je tukaj malo čuden?
2.12.2004 22:34:02   
lutka
Ja žal je res tako.Ljudje delajo marsikaj,sam da pridejo do denarja:((:((:((
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kdo je tukaj malo čuden?
3.12.2004 9:59:38   
niki5
Jaz si še 6 letnega sina upam pustiti samega za trenutek v trgovini in ravno to me najbolj skrbi, da ga ne bi kdo odpeljal.. konec koncev so tudi pedofili in je zato potreben samo trenutek in...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kdo je tukaj malo čuden?
3.12.2004 11:03:02   
Anonimen
Ja, lutka, to sem jaz tudi že slišala. Sicer naj bi se to enkrat dogajalo v Italiji (tam na meji s Trstom), v tistem nakupovalnem centru. Ampak verjamem, da se kriminal razrašča, na žalost tudi te vrste. Groza!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kdo je tukaj malo čuden?
3.12.2004 11:24:20   
kimi
O joj zakaj nisi otroka odpeljala in jo opazovala malo bolj od daleč potem ji ga vrnila in ji rekla gospa lahko se zgodi, da vam ga res nekdo odpelje. Vsaka šola nekj stane ta pa bi bila najdražja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kdo je tukaj malo čuden?
3.12.2004 11:50:47   
Tejči
Jaz Mie ne bi pustila same niti za sekundo!!! Nikoli ne veš kakšen čudak pride ravno v tistem trenutku mimo..in nočem si niti zamisliti kaj bi se lahko zgodilo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kdo je tukaj malo čuden?
3.12.2004 22:05:46   
tajara
Jaz svojega posedim v stolček in gre še na WC zmano.:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Več kot boste dojenčka objemali, pametnejš...
Če sodite med starše, ki neprestano objemajo, ljubkujejo in crkljajo svojega otroka, boste nad rezultati najnovejše razi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?