|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:09:09   
urška76
Oj!
Sem mela donst en smotan dan :(
Najprej celo noč brez spanca (na plano nam kuka tretji zobek), potem sem bla zjurtaj tečna kot :hudicek: in sem se spravljala na mojega čisto nič krivega dragega. :grrr:
Za tečnobo premagovat sem se spravila okna v spalnico pucat. Je pomagal, sam bi jih skor prenucala, tok sem jih drgnila :)
No potem za višek dneva pa sem pristala na urgenci. Smo šli v Domžale gledat ognjemet, pa nismo prišli do centra, ker sem prej stopla v prazno in zvila gleženj. In tako moj mali Mihec ni videl lučk in ostalega (sicer je pa tako v vozičku zaspal ;) ).
Edina sreča pri vsem skupaj je bila, da na urgenci (enkrat za spremembo) ni bilo gužve.
Zdej pa 14 dni počivat, pa nč noge obremenjevat. Ne vem, kdo bo Miha ven vozil!
Še Žiga ma eno šolanje v službi in ne bo mogel vzet dopusta. :(
Upam, da ste druge preživele lepšo predmiklavževo soboto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:15:16   
StBarbara
:((:(( ampak bo bolš:bravo:

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:16:30   
mnjam
OOOO, boga reva. Da ti povem, to je najhujš, če se ti kaj zgodi. Tud jaz sem si mal prst zmiksala (ja!) in sem bila šivana in nič nisem mogla delat. Sem bila od vseh odvisna. Niti previt, niti dvign,niti likat... Za znoret!
Da te pripravim, da te čakajo :hudicek: dnevi. Ampak bo že. Samo, da je tvoj Mihec zdrav.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:23:43   
urška76
Miha je mali :hudicek: :):)
Zdej že veselo lazi po vsem stanovanju, vtika se najraje v stvari, ki so mu lahko nevarne (sej jih poskušamo skrit, ampak včasih se kaka mimogrede spregleda, dokler ni kje blizu) :zmeden:
Zato bo pa še mal teži upoštevat doktorje. Ampak bomo že. Se bova pa z mojim :duda: mal več crkljala.
Bogi tvoj prst, to je pa še mal huj kot moj gleženj. Mi je kar mal neroden, k sem jamrala :ups:

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:36:46   
Anonimen
Oooo, šele zdej mi je jasn, kdo si(matr sem dolg rabla:ups: )

Lepo to, da tut ti sodeluješ na RR:)

Pa en šopek :rozica::rozica::rozica:- sej bo boljš...:)

lp,:fis:

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:51:00   
urška76
Ribica nič ti ni treba bit neroden, sej ni čudn, da nis vedla kdo sem, ko pa že vse poznate Miha in Žiga, jest pa se skrivam in sam berem. Zdej me moj dragi mal večkrat za rač. spusti, pa sem rekla da se bom še sama registrirala in kdaj kako "pametno" rekla :);):)

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 22:54:27   
Anonimen
Sej prov, sej prov:) Sicer pa tvoj mož tut neki štrajka zadnje čase:)- c c c:)

Na, pejt mal jelko okrasit:) http://www.allthingschristmas.com/northpole/games/trimtree/trimtree.html

lp,:fis:

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
4.12.2004 23:05:38   
Žiga
Nič ne štrajkam, samo na "Dojenček in otrok" sem malo prešaltal, ker NV-ja ne dohajam več. Mljaužent tem vsak dan... Pa kdo bo to vse prebral, kaj šele kaj nazaj napisal...
Berem pa kar redno, ampak samo tisto, kar me že v naslovu teme pritegne, sice preskočim...

LP
Ž.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Miklavž pa tak (moram mal jamrat :)) )
5.12.2004 10:36:13   
Anonimen
Verjamem, da ne dohajaš NV, ker je tukaj NORO! 2 strani novih tem vsakdan...komaj še folgam vse skup:zmeden:
No, se popravljam- oglašaš se redko:)-
lp,:fis:

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?