|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne da mojih stvari
9.10.2007 7:49:19   
pekica
Razšla sva se pred dvemi leti.Vzela sem svoje stvari,pa tudi pustila sem tam še marsikaj kar ne potrebujem,ker pač v garsonjero ne gre veliko. Vendar sem pozabila še nekaj malenkosti ki so osebno moje in mi veliko pomenijo. Ker je hudoben mi nagaja in mi jih ne da. Kako naj pridem do mojih stvari, na kakšen način??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:13:16   
Anonimen
Ah praviš da jih ne potrebuješ, hkrati ti pa pomenijo user posted image  Mislim da bolj ti njemu nagajaš ko on tebi...pa si ziher da stvari še obstajajo? Aja, zdaj smo na zakonodaji, ja kaj ti naj povem. Stvari ne boš dobla nazaj, razen če z računom dokažeš da so tvoje al pa kakorkoli drugače, pa dosti sreče na sodišču user posted image

(odgovor članu pekica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:18:29   
Anonimen
Aha, pardon sem videla, da si napisala kako si POZABILA tiste malenkosti, ki ti veliko pomenijo. Kaj pa to so če smem vprašat? In da si se na njih spomnila komaj po dveh letih?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:24:04   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Aha, pardon sem videla, da si napisala kako si POZABILA tiste malenkosti, ki ti veliko pomenijo. Kaj pa to so če smem vprašat? In da si se na njih spomnila komaj po dveh letih?


Đisus, nivess.....mičken se zadrž, no. NE sprašuje tega..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:29:01   
Anonimen
če pa me zanima zadeva malo no. Sej ne rabi odgovorit, probam pač. user posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:30:57   
pekica
Očitno nisem glih najbolj jasno napisala.Tiste stvari ki sem jih namenoma pustila,jih seveda ne rabim in jih ne terjam od njega.Sem pa spregledala in pozabila pobrati nekaj zelo osebnih stvari(pa ne bi povedala katerih ),ki mi jih že od mojega odhoda naprej ne da, -jih zadržuje.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:35:57   
natasaom
a tud,če mu na lep način rečeš?kaj pa če bi šla na policijo?sj vsak lolek lahko ovadbe piše tud če ni nč res,pa dej še ti.mogoče se bo pa pol pokakal pa ti bo dal tvoje stvari nazaj.al jih pejt pa sama iskat-če maš 200eur prbližn pa tud varnostnika lahko najameš.

(odgovor članu pekica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:56:24   
jagoda77
no ja no, nivess ma prav, človek se po dveh letih spomne.... če si tolk časa zdržala brez teh stvari, lahko še naprej, a ne...

sori, naj si vtakne tiste zadeve nekam, ti si pa druge nabavi

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:57:08   
piščanc
vprašaj se, če bi bila situacija obratma, da bi on hotel nekaj od tebe (da si ti na njegovem mestu) ali bi mu te stvari dala. potem pa malo razčistita vajin odnos.

drugače pa važno, da si OK in pozabi že na tiste stvari.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 8:59:21   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

vprašaj se, če bi bila situacija obratma, da bi on hotel nekaj od tebe (da si ti na njegovem mestu) ali bi mu te stvari dala. potem pa malo razčistita vajin odnos.

drugače pa važno, da si OK in pozabi že na tiste stvari.


pa tud to je res..

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 9:33:03   
Nika v službi
Da se na več načinov - zlepa, zgrda...

Jaz bi najprej zlepa - bi mu poskušala razložiti, da mi te stvari res veliko pomenijo, da jih najbrž on ne potrebuje (predvidevam, da ne gre za neke skupne stvari), itd.

Če nikakor ne gre in če ti je RES neskončno veliko do teh zadev, se da preko uradnih poti (policija, sodišče), vse s predpostavko, da lahko dokažeš lastnino (potrdilo darovalca, račun....) ali neuradnih (najameš dve "omari" s sončnimi očali in ketnami na zapestju in okoli vratu ter porihtaš zadevo.
Zadnja opcija je izredno hitra in učinkovita.user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 9:35:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

no ja no, nivess ma prav, človek se po dveh letih spomne.... če si tolk časa zdržala brez teh stvari, lahko še naprej, a ne...

sori, naj si vtakne tiste zadeve nekam, ti si pa druge nabavi


Ja, jaz bi čisto enako rekla. Če ti res toliko pomenijo, bi se nanje spomnila prej kot po dveh letih. Si pa ne predstavljam, kaj bi to lahko bilo,  ker jaz nimam nobene take stvari, da brez nje ne bi mogla živeti. Razen otroka.

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 10:01:58   
pekica
Saj ne da ne bi mogla živet,samo če imaš nekaj iz svoje mladosti kar več ne moreš kupiti, Mi je pa glupo da to en kreten zadržuje iz principa da mi nagaja.
To z dvema omarama in sončnimi očali,sem tudi pomislila,samo problem je v tem da bi se mi maščeval in to krepko,. Kaj pa če z odvetnico to uredim da ga prijavim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 10:17:08   
tina a
Iz lastnih izkušenj ti povem, da je njegova dobra volja, da ti stvari vrne ... Moj bivši mi po dveh letih pregovarjanja in prošenj ... še vedno noče dati določenih zadev, ki sem jih pustila pri njemu. Takrat ko sem odhajala žal nisem uspela vsega odnesti. Pomembne so mi bile otroške zadeve, obleke, čevlji ... Vse ostalo pa sva bila dogovorjena da mi bo napakiral v škatljo in mi jih dal ko bom prišla po otroke (med vikendi ali pa med tedenskimi stiki). Nekaj stvari sem dobila ... velika večina pa je še vedno ostala pri njemu. Ima moje dnevnike, davčne napovedi, pogodbe o zaposlitvi, vse otroške slike (od rojstva pa do odhoda), spominke (ki sem jih dobila ali pa kupila predno sva bila skupaj), določena rojstnodnevna darila, knjige, cdje,  ... ma še bi se našlo. Edino kar mi je dal ... so bila spričevala.

Pa ne morem do njih.

In za tiste, ki boste "napadle" zakaj nisem to že prej naredila, prej odnesla - po 2 dnevih selitve mi je bil vstop v njegovo hišo (hišo njegovih staršev) in na dvorišče strogo prepovedan. Otroka sem morala počakati pred vrtno ograjo. In še dandanes je tako.

Izgubila sem voljo, da se prerekam z njim ... Ker mi jemlje nepotrebno energijo. In vse se vrne ... tako ali drugače.

Tako da Pekica ... mislim, da se boš morala od svojih stvari (pa naj bodo še tako pomembne) posloviti ...

Ampak ... najvažnejše je ... da imaš svoj mir ....user posted image



_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu pekica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 10:40:27   
birdy
A jo sam jst tko razumem, da že nekaj časa prosi za te stvari pa ji jih ne da? Da ni čakala 2 leti ampak je že prej zanje prosila, pa se pač šele zdej obrača na nas in sprašuje za nasvet?
Žal ti ne znam pomagat. Vem pa kako lahko nepomembne "bedarije" iz otroštva veliko pomenijo.
Jaz bi na tvojem mestu težila, težila in še enkrat težila. Pa probala bi mu kej zajebat (če bi imel naprimer punco al pa kej tazga) in bi ga tolk časa **** da bi mi stvari vrnu pol bi mu pa mir dala.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 11:19:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

A jo sam jst tko razumem, da že nekaj časa prosi za te stvari pa ji jih ne da? Da ni čakala 2 leti ampak je že prej zanje prosila, pa se pač šele zdej obrača na nas in sprašuje za nasvet?

Ne, nisi edina, ki to tako razumeš. Tudi jaz si to tako razlagam.
Žal pa ti tudi jaz ne znam pomagati z nasvetom. Upam, da boš našla način.user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 11:41:39   
natasaom
matr je en folk počen ke v glavouser posted image user posted image .ma k vas razumem.midva nimava tud ene slike od tamale in od naju-od otroštva.tud ne moreva do njih..ne vem kako ji bom to razložila,ko bo velika in ko me bo vprašala zakaj??
tud če prijaviš velik ne boš dosegla.kakšen strah mu pa lahko v kosti naženeš!
maščeval se ti bo pa zato,ker te pozna in ve,da se ga mal bojiš,a ne?
nikol ne smeš tega pokazat,ker jim hitr u tisto trapasto glavo kej stop!
njegovi punci pa jest nebi težila,ker nima nč zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 12:13:59   
birdy
njegovi punci pa jest nebi težila,ker nima nč zraven.


Ne mislim, da bi ji težila. Ona res nima nič zravenuser posted image  Povedala bi ji kakšen je, pa osramotila bi ga pred njo, ta kej podobnega... Če seveda tak človek ma punco, k je tka barabauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 12:58:24   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

njegovi punci pa jest nebi težila,ker nima nč zraven.


Ne mislim, da bi ji težila. Ona res nima nič zravenuser posted image  Povedala bi ji kakšen je, pa osramotila bi ga pred njo, ta kej podobnega... Če seveda tak človek ma punco, k je tka barabauser posted image


Birdy ... ne pomaga. Moj bivši ima že drugo partnerico. In nje čisto nič ne moti, da je pokrita z mojim kovtrom, mojo posteljnino (sva dobila za poročno darilo), shranjuje živila v moju posodi (ki sem jo jaz osebno dobila za darilo od mojih staršev, Tupperweare), sedi na moji sedežni (meni dala teta in stric), mojih stolih (meni dala teta in stric), bere kuhinjske knjige, ki so last moje mame (celo piše na njih čigave so), na novoletno jelko obeša moje kugljice (meni jih je podarila mami oziroma posodila), kadar briše prah z omar premika moje spominke (glasbeno skrinjico, razne figurice, ...).

Namesto tega - ona mene gleda grdo in me gleda zviška. Pa ji nisem naredila nič slabega. Samo njega sem pustila. Res pa je - da ne vem kakšne zgodbice ji je natvezil. O meni se ne govori najlepše ... in ona bo prej vrjela njemu ... kot meni. To je dejstvo.

Ampak jaz se ne obremenjujem več - vse se mu bo nekoč vrnilo. Kaj pa jaz vem - mogoče se mu pa že.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 13:06:20   
natasaom
ta pa je faca!!!mene bi zeeeeeelo motilo.mogoče ji pa odgovarja,da ji ni treba kupit..mene bi bilo predvsem sram pred tabo.sigurn bi poskrbela zato,da prideš do svojih stvari,če bi bla normalna,no.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 13:35:15   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

ta pa je faca!!!mene bi zeeeeeelo motilo.mogoče ji pa odgovarja,da ji ni treba kupit..mene bi bilo predvsem sram pred tabo.sigurn bi poskrbela zato,da prideš do svojih stvari,če bi bla normalna,no.


Mene bi tudi motilo ... ampak pač to sem jaz. Vrjetno bi malo težje gledala stvari okoli sebe in hkrati vedela da so nekoč pripadale bivši.

Ampak ... naj bo tako ... naj jo na vsakem koraku spominja name. user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 13:50:58   
natasaom
ja sj res-kar naj jo spominja vse nate in prav je tako,če je taka kura!tvoj podpis mi je všeč in vesela sem zate.za vsako,ki se reši psihopata!!

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 15:16:52   
tina a
Ja hvala.

Ne morem sicer reči, da sem se ga rešila. Ker naju na žalost še vedno povezujeta dva otroka.


Ampak ... ne dovolim več, da mi krade energijo!!!!!!

Nikoli več. Ne dam se in ne pustim se. Naj imam vse ... Jaz imam svoje spomine v sebi. Teh pa mi ne more ukrast ali pa vzeti. In ustvarjamo si nove ... boljše ... lepše.

Slike pa ... bom nekoč že dobila ... če ne drugače ... pa pri babici otrok. Enkrat bomo vsi trije imeli polne albumov slik ...in spominov.

Do takrat pa ... 

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne da mojih stvari
9.10.2007 15:40:00   
natasaom
user posted image user posted image user posted image  sej jo bo dojel da ti ne more več škodovat,ti bo tud slike dal nazaj.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne da mojih stvari
10.10.2007 8:03:29   
tina a
Mislim, da se to nikoli ne bo zgodilo.

Ampak jaz sem postavila na noge. Zelo ... v tem času sem naredila izpit za avto. Si kupila luškan avtomobilček ... In ob sebi imam najboljšega partnerja možnega.

Skratka ... imam notranji mir ... in srečna sem kot že dolgo nisem bila.

user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?