|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 7:35:21   
maya1
dobro jutro vsem!
sem bila včeraj na CSD in sem dobila kup papirjev za izpolnit.
kda ste ve odnesle na CSD vse izpolnjene papirje?
lepo se imejte
maya1, 31t
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 7:37:29   
mika
Jaz sem nesla izpolnjene pairje na CSD v Mariboru, dva dni pred nastopom porodniške.

LP, Mika
:zaspan:

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 8:39:04   
dana
Jaz sem šla na CSD že, ko sem bila v 27 tednu - takrat mi je namreč ginekologinja dala že potrdilo in napotnice. Ker sem bila tisti dan na dopustu sem rekla, grem pa še na CSD in so mi vse prijazno razložili kaj moram izpolniti in da naj kar pohitim. Takoj naslednji teden sem potem res nesla papirje v službo potrditi, potem spet nazaja na CSD in sem že v roku enega tedna dobila tudi vse potrebno odločbe.

Tako je bil pri nas v Domžalah, ne vem pa iz katerega konca SLO si ti. Se mi zdi, da je kar precej razlike od enega centra do drugega.

Mož pa bo vse papirje oddal po novem letu. Rok imam namreč sredi februarja.

Mene je kar skrbelo kako bom vse skupi uredila, no pa je šlo.

dana :sloncek:

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 8:56:02   
Lunca1
Jaz sem začela porodniško s 1.11., apirje sem pa oddala začetek oktobra. Fant pa jih bo oddal po rojstvu, saj rabi otrokovo ime, EMŠO. Teh podatkov pa še nimava.

Lp Lunca

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 10:48:57   
andrejaz
Papirje za porodniško moraš oddati na CSD 60 dni pred predvidenim terminom poroda - v zakonu določeno.

Papirje za očetovski dopust oddaš na CSD šele po rojstvu otroka, delodajalec od očeta pa mora biti že prej okvirno seznanjen z datumom nastopa.

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 14:29:06   
Lu
Zdravo!

Kaj se zgodi v primeru da papirje oddaš kasneje kot v 60 dneh pred nastopom porodniške??? Rok imam feb.2005 pa nisem še od svoje G dobila nikakršnega potrdila.

lp Lu

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 21:54:19   
andrejaz
Lahko imaš probleme na CSD. Tvoj G. ti bo sam dal potrdilo,kjer je zapisan predviden datum poroda. Če ti še nič ni dal, ga okoli 60 dni prej sama spomni na to.

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vloga za porodniško, očetovski dopust
2.12.2004 22:10:20   
mika
Lu, šele takrat ko imaš 60 dni do PDP lahko urejaš papirje na CSD in ne prej.

LP, Mika
:sloncek:

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vloga za porodniško, očetovski dopust
3.12.2004 14:28:27   
Lu
Se pravi 60 dni pred PDP je pri meni 15.12.2004. Grem potem 15. na CSD in nič preje??? Aja še to. Koliko časa se pa čaka na paket???

Hvala dekleta pa saj veste da ste zlate a ne. Za vsako ena :rozica:

Lep vikend želim vsem skupaj.

lp Lu
29t 3/7:love:

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vloga za porodniško, očetovski dopust
4.12.2004 11:42:50   
lenika
Tudi mene zanima, kdaj dobiš paket, oziroma, če se odločiš za denar, koliko denarja dobiš?

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vloga za porodniško, očetovski dopust
4.12.2004 14:35:49   
maya1
jaz sem šla 1.12. na CSD, sem se odločila za denar in bom mela 15.12 že nakazano.
lp
maya1

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   vloga za porodniško, očetovski dopust
4.12.2004 14:50:58   
mika
Lenika, ravno danes sem dobila odločbo, za denar za opremo novorojenca in znaša 56.010,00. Odločila pa sem se za denar, ker po mojem mnenju paket ni nikoli vreden 2x več kot dajo denarja . Sicer ne vem koliko je vredna literatura, ki jo dobiš zraven, ampak tega za otroka res ne potrebujemo, saj se vse da sposodit v knjižnici.
Za vrednost 57.000 sit sva kupila lupinico in oblačila , ki jo daju v paketu. S tem da je lupinica stala 30.000 sit. Malo je treba pogledat po trgovinah in najdeš zeloooo lepa in kvalitetna oblačila po ugodni ceni.
Tukaj pa mislim, da na račun nosečnic oz. države nekdo zelooooo služi.

To je moje mnenje - lahko pa da je katera zadovoljna s paketom.

LP, Mika
:sloncek:

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   vloga za porodniško, očetovski dopust
8.12.2004 10:30:50   
jagoda12
Morda katera ve, če bo po 1.1. 2005 znesek namesto paketa ostal isti ali bo kaj višji oz. drugačen?

(odgovor članu maya1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?