|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ranjen srček
24.9.2007 19:46:34   
najina pikica*
še ena žalostna z žalostno zgodbo (ss v 12t).....moje pikice ni več!user posted image  pa tako močno sem si jo želela....user posted image ....donositi,imeti ob sebi,objeti,poljubiti....user posted image
srček se mi para ob misli da jo ni več,da v meni ne raste več tista drobna, drobcana pikica,ki bi zrastla v majceno bitjece....user posted image
jokam,jokam in jokam želim se zbuditi iz te more....user posted image ....moje srce je trenutno ena velika skeleča rana,ki boli in boli....počasi poizkušam postavit svoje življenje na stare tire,ponuditi možu in sinku kar se da največ in najsrčneje ne pa žalostno mamo,na hitro poskušam zaceliti to srčno rano,čeprav glih nisem uspešna in imam občutek,ki me preletava in neznosno skrbi,da se ta rana ne bo nikoli zacelila!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ranjen srček
24.9.2007 19:49:04   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image  upam, da se ti uspe pobrati, če ne drug te naj potolaži tvoj malček, ker veš da si zaj vse.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ranjen srček
24.9.2007 19:49:35   
thaiss
iskreno sožalje user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ranjen srček
24.9.2007 19:50:20   
Strawberrie Cherrie
user posted image
Težko je karkoli napisati. Moje sožalje.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ranjen srček
24.9.2007 19:51:29   
Anonimen
user posted image user posted image  Žal mi je user posted image user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ranjen srček
24.9.2007 20:15:23   
Erdbeere
user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ranjen srček
24.9.2007 20:20:36   
Maxica
Ojoj, no, ma koliko je že  tega.user posted image user posted image user posted image  Držim pesti, da bo kmalu tudi zate nova pikica.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ranjen srček
24.9.2007 20:40:09   
Pikabu
Še ena. Me kar zaboli, ko preberem kaj takega. Najina pikica, jaz sem danes 5. dan po ss-ju, v devetem tednu. Lahko rečem, da se počutim malenkost boljše. Izjokaj svojo bolečino, govori, piši o tem, meni je to zelo pomagalo. Vem, da pozabila ne bom nikoli, vem, da bolečina ne bo nikoli izginila, vem pa tudi, da nas bo naš angelček vedno čuval in pazil na nas. Tudi sama sem se težko posvečala možu in obema otrokoma, preveč sem pestovala svojo žalost, ki mojega otročka ne bo pripeljala nazaj, moža in otroka imam pa tukaj zdaj. Težko je bilo narediti korak čez to bolečino, ampak sem jo morala in čim sem se začela ukvarjati z otrokoma, je bilo vse lažje prenašati.

Tudi tebi želim, da bi našla moč v svojem sinčku in možu. Vse besede tolažbe so navadno zaman, dokler sami ne pridemo do tega spoznanja, zato ti ne bom govorila, da je mogoče boljše tako. Želim ti veliko poguma in samo zaupaj, da tudi tebe čaka sreča in da tudi v tvoje življenje še posije sonce.

En topel, velik objem. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ranjen srček
24.9.2007 20:55:24   
Slončica
user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ranjen srček
24.9.2007 21:02:42   
Anonimen
Ojoj.....user posted image  user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ranjen srček
24.9.2007 21:10:20   
Anonimen
Vem kako je. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ranjen srček
24.9.2007 21:19:54   
Naja30
Te razumem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ranjen srček
24.9.2007 21:36:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ranjen srček
24.9.2007 21:46:15   
Splet.Ka
Ne vem, kako je. In želim, da tudi ti ne bi vedelauser posted image .

Naj ti čas kmalu zaceli ranjeno srce, brazgotina pa naj ostane komaj opazna!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ranjen srček
24.9.2007 22:01:09   
Anonimen
06.09.2007 sem dala vse to isto skozi moje življenje, le da je moji pikici nehat tiktakati srček in sem morala na abrazijo. Je zelo zelo hudo, le da je bila to najina prva še kako zaželjena pikica.
Naj ti bo vsaj malček v uteho tvoj mali sinček, stisni se k njemu in ti bo nekoliko lažje, sigurno.

Drži se in mislimo nate.

Vesna

(odgovor članu Splet.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ranjen srček
24.9.2007 22:10:17   
sončnica13
user posted image user posted image user posted image zate, jaz pa samo upam, da mi ne bo kdaj potrebno iti skoz to. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ranjen srček
25.9.2007 9:10:11   
TODI
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ranjen srček
25.9.2007 13:25:53   
KBM
Iskreno sožaljeuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ranjen srček
25.9.2007 13:34:21   
Saša27
Uboge vseuser posted image user posted image , ki ste to prestale, ne vem kaj preživljate, pa vendar  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ranjen srček
25.9.2007 14:32:59   
Tiamo
user posted image user posted image user posted image

čas celi rane...vsaj pravijo tako...

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ranjen srček
25.9.2007 15:39:07   
silvya
Najina pikica, hudo mi je za te, za tvojo družinico, da ste morali to doživeti. Boli, solze tečejo, naj tečejo, da sperejo bolečino.

Vsak dan bo bolje, boš videla. Še boš srečna, čeprav bo pikica, ki je rastla v tebi vedno v tvojem spominu. In prav je, da je ne pozabiš. Naj ima svoje posebno mesto v tvojem srcu.

Tako se tolažim jaz. Nisem je imela priložnosti spoznati ko se je rodila, vem pa, da je čutila, vso nosečnost, da jo imamo radi in se je veselimo. To je odnesla s sabo, to je največ kar smo ji lahko dali. In vedi, da je ljubezen tista, ki je v življenju najpomembnejša in neumrljiva.



(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ranjen srček
26.9.2007 15:43:16   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ranjen srček
26.9.2007 15:46:14   
dory
joj sožalje user posted image user posted image user posted image ...in drži se..

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ranjen srček
26.9.2007 16:00:36   
Anonimen
Bo minilo..... Ne moremo verjet, kaj čas vse prinese.... Glej s pozitivnimi očmi na vse skupaj in se tolaži s tem, da proti naravi ne moremo nič - smo čisto nemočni. Nekaj je že moglo bit narobe, da je bilo takole.... To mene najbolj tolaži. Drži se user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?