|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah...
18.10.2007 16:30:40   
kirsten
Zakaj imajo strah nekateri narediti ta korak?? Zakaj ne zapustijo pratnerja/partnerico če vidita oba da zveza ne gre??!!

Je to samo naveza??
Je to obsedena ljubezen??
Je to zaradi sexa??
Zaradi interesov??
Ali upanje na boljši jutri??
Zakaj ne zbežati preden še nimata skupnih korakov, družine, stanovanja??

Živi se enkrat, življenje je kratko, toliko novih stvari, ljudi, karkoli... zakaj trpeti?? Mogoče nekateri uživajo v trpljenju in je že del njih in jih to ne moti... si rečejo, ah, taka je vsoda??

IN ZAKAJ VSE TO?? A je to vredno? NE, nobeden ni tega vreden...
a kaj ko....   RAZUM RAZUME; SRCE PA NE
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah...
18.10.2007 16:35:21   
Anonimen
Največkrat zaradi denarja, stanovanjski problem.

(odgovor članu kirsten)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah...
18.10.2007 16:39:15   
Anonimen
premalo spostovanja ,do samega sebe.
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah...
18.10.2007 16:39:41   
kirsten
in....user posted image

MORAM POVEDAT VEČ...

S temi stvarmi mi je danes napolnila kolegica glavo, kakšen je njen partenr, pa da sta se zadnjič celo stepla in nazadnje posexala in bla bla bla...
Pa da če bo spoznala boljšega ga bo takoj zapustila... ker z njim ne vdid prihodnosti, a uživa v tem, da ji toliko stoji ob strani....
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah...
18.10.2007 17:45:03   
Gina
Vedno sta dva skupaj zato, ker si nekaj nudita. Vedno. Le da so vrednote različne. Nekomu nekaj veliko pomeni, drugemu drugo. Včasih sploh ne moremo razumeti, zakaj nekomu tisto pomeni več ( da ji npr. stoji ob strani) kot npr. to, da sta se tepla. Ampak mu pomeni. In ne moremo obsojati. Je že prav tako. Za nekaj je že prav. Ne moremo v kožo drugega človeka. Ne moremo čutiti kot on. Nisem čisto zihr, da gre tukaj zgolj za nespoštovanje samega sebe. Po moje gre izključno za egoizem. Nekaj od partnerja rabiš in ta ti to daje, pa naj bo stanovanje, denar, crkljanje, masaža nog, hvaljenje, usluge, prevozi, varstvo otrok, delo, ki ga partner doma opravi, kaj pa vem kaj...nekaj že. Ampak nerazumevanje izhaja iz različnih vrednot in nesposobnosti vživljanja v drugega. Se pa strinjam, včasih so vzroki za marsikateri okus čudni. Kaj češ, nevedni smo.

(odgovor članu kirsten)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah...
18.10.2007 21:20:55   
mami_miki
zaradi UPANJA....

(odgovor članu kirsten)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah...
18.10.2007 21:29:18   
Anonimen
Ali zaradi strahu ali pa iz ekonomskih razlogov. To je pomoje najpogosteje.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah...
18.10.2007 21:30:24   
mami_miki
upanje umre zadnje....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah...
18.10.2007 21:40:05   
baguSka
Zakaj imajo strah nekateri narediti ta korak?? Zakaj ne zapustijo pratnerja/partnerico če vidita oba da zveza ne gre??!!


Odgovor je v bistvu cist preprost: zato ker ce imas nekoga rad ga pac ne mores kar tako pustit. Vsaj provbavas dokler se ti zdi da lahko, ko pa vidis da resnicno ni vec izhoda in da je boljse, da gresta narazen, te pa ni vec tako zelo strah. Ampak to naredis boljs preprosto oziroma z olajsanjem, ravno zato, ker imas partnerja rad in mu pustis svobodo, katere skupaj vec nimata. Le oba morata spoznat isto in to je vse.
Zakaj pa pri nekaterih obstaja strah je pa cist odvisno od vsakega posameznika:
- nekateri se bojijo ostat sami
- nekateri nocejo prizadet svojih otrok
- nekateri nimajo kam it
- nekateri nimajo financne podpore
V takih primerih lahko clovek trpi vezi... V nasprotnem primeru pa ne. V teh primerih je lahko cloveku it stran. Ce pa vidita samo to, da nista za skupaj, vse ostalo pa klapa, pa ni strahu. Ampak je cisto nekaj drugega.

To je moje misljenje. In ce se oba trudita, da resita vezo, potem upanje ostaja. Ce pa se trudi le eden, je tudi upanje zamanj.

(odgovor članu kirsten)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah...
18.10.2007 23:20:14   
Anonimen
Navada, strah pred samoto, strah predd tem, da bomo morali sami prevzeti odgovornost, strah pred okolico, apatija in še kaj.

(odgovor članu kirsten)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strah...
18.10.2007 23:24:37   
baguSka
Ja u bistvu z eno besedo receno: strah pred neznanim!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strah...
18.10.2007 23:38:23   
lex
kot je pred dobro uro rekel znanec, "Ker nimam jajc."

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strah...
18.10.2007 23:46:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lex

kot je pred dobro uro rekel znanec, "Ker nimam jajc."


Po domače je to to.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strah...
18.10.2007 23:49:53   
baguSka
user posted image user posted image user posted image  ja sej.. ampak vprasanje je se vedno zakaj? zakaj strah? zakaj ni jajc za tak korak?user posted image  pa smo spet tam..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strah...
18.10.2007 23:52:21   
Anonimen
Ker smo se zabubili. Ker smo mislili, da je to to do konca življenja. Da bomo ostali zabubljeni, varni in ljubljeni in da to kar bo. S čim manj truda. In nismo več u "điru", ne za živeti, ne za iti. Če ne pride šok, ostanemo tam. Ne vsi, veliko pa.

Zabubljeni. Nič več zaljubljeni.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strah...
18.10.2007 23:57:43   
baguSka
Ja seveda. Ampak tuki se vedno ni prisoten strah. U bistvu tud mene zanima zakaj strah? Mene u bistvu ni nikol blo strah it... Le nisem bla cist odlocena, dokler nisem bla 100%-na. Mogoce se samo rece temu tako, da je strah? Ker so ljudje nesigurni, ker u bistvu se sami ne vejo kaj bi? Mogoce je strah prisoten le deloma, ker pac ne ves kaj v zivljenju te se caka in kaj bo odhod prinesel, dokler resnicno ne odides stran!? U bistvu smo ljudje tko nastimani, da nas je strah pred necim pomembnim... pred vsako pomembno odlocitvijo... In ta odlocitev definitvno ni lahka. Ne? Matr bluzim... Ampak sem se sama cist zmedena...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strah...
19.10.2007 0:01:01   
Anonimen
Je strah.

Strah pred praznino, strah pred samoto, strah pred zavrnitvijo, strah, da iz bubice pogledamo v svet, kjer naj bi bile rožice pa je namesto njih nič.

Strah, veliko strahu, ki se ga ne zavedamo. Zato je še toliko hujši.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strah...
19.10.2007 0:09:19   
baguSka
Pa si me... user posted image  Sej jaz te stekam cist. U bistvu ce se pogledam nazaj v prejsnje veze, je mene vedno najprej postalo strah, takoj ob spoznanju, da partner ni pravi zame. Potem je bil strah, kako to povedat partnerju. Potem je bil strah, kako resit vezo, ce se odlocita da bosta poskusila. Potem je prisoten strah, da se mogoce ne bo izslo. In cisto proti je koncu je strah, ko ugotovis, da to res ni to in da je potrebno povedat da je konec in kako bo partner sprejel. In potem strah, ko na novo stopis v svet. Spet v novo zivljenje in ne ves kaj te caka. Ko moras spet vse jovo na novo zacet, pa ne ves niti kje in kako. U bistvu mas prav: strah je vedno prisoten. Mene je zdele recimo strah, da me boste nadrle, ker tok filozofiram.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strah...
19.10.2007 0:10:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa si me... user posted image   


Ustrašila user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strah...
19.10.2007 0:14:49   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strah...
19.10.2007 0:16:12   
Anonimen
Sem te al te nisem?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strah...
19.10.2007 0:20:02   
baguSka
Si ja. Ker sem spoznala, da me je blo u bistvu res strah.user posted image  Vidis kako si me spreobrnila... Najprej se hvalim, da mene pa ze ni blo strah nikol, zdej sem pa ugotovila, da me je blo v bistvu skoz strah... In se zdej me je... user posted image

Tok si me ustrasla, da grem kr spat. Se grem k svojmu stisnt v objem, da me mal pomiri.user posted image  Nocko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strah...
19.10.2007 0:21:19   
Anonimen
Noč user posted image . Pa eno bolho za pomoč, da te ne bo strah.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strah...
19.10.2007 1:05:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Odgovor je v bistvu cist preprost: zato ker ce imas nekoga rad ga pac ne mores kar tako pustit. Vsaj provbavas dokler se ti zdi da lahko, ko pa vidis da resnicno ni vec izhoda in da je boljse, da gresta narazen, te pa ni vec tako zelo strah. Ampak to naredis boljs preprosto oziroma z olajsanjem, ravno zato, ker imas partnerja rad in mu pustis svobodo, katere skupaj vec nimata. Le oba morata spoznat isto in to je vse.
Zakaj pa pri nekaterih obstaja strah je pa cist odvisno od vsakega posameznika:
- nekateri se bojijo ostat sami
- nekateri nocejo prizadet svojih otrok
- nekateri nimajo kam it
- nekateri nimajo financne podpore
V takih primerih lahko clovek trpi vezi... V nasprotnem primeru pa ne. V teh primerih je lahko cloveku it stran. Ce pa vidita samo to, da nista za skupaj, vse ostalo pa klapa, pa ni strahu. Ampak je cisto nekaj drugega.

To je moje misljenje. In ce se oba trudita, da resita vezo, potem upanje ostaja. Ce pa se trudi le eden, je tudi upanje zamanj.


user posted image  Ne morem se bolj strinjati s tabo, kot se. user posted image  Res si fajn opisala. Nimam kaj dodati.
Se vidi da si polna lastnih izkušenj, pa oprosti ker sem Anonimna, a ti zihr veš kdo sem user posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: strah...
19.10.2007 7:10:44   
srki
Isto mislim, kot Gina in baguSka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?