|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za otroški dodatek
15.10.2007 11:58:45   
Spark
Ker moram sedaj v kratkem oddati vlogo za otroški dodatek, me zanima katero dohodnino vpišem notri (z zadnje odločbe). Pa še to, glede na to, da bom v kratkem rodila, me zanima ali novorojenčka samo zraven dopišem v isti vlogi, ali moram oddati vlogo posebej za novorojenčka. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za otroški dodatek
15.10.2007 13:07:35   
živa
Novorojenčka vpišeš zraven (ali pa starejšega), skratka, daš eno vlogo za oba. Odločbo pa po mojem upoštevaš zadnjo.

Lp,

živa

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vloga za otroški dodatek
28.10.2007 21:36:31   
felicia
Če oddajate vlogo za otroški dodatek do meseca marca se upoštevajo dohodki predpretklega leta torej: oddajam vlogo februarja 2008 dohodki iz leta 2006
če pa vlogo oddajate od aprila naprej se pa upoštevajo dohodki lanskega leta torej: oddam vlogo aprila 2008 upošteva se mi dohodek iz leta 2007

Otroke pa vedno pišeš skupaj na eno vlogo torej če si že oddala vlogo za starejšega oz. obnovila vlogo boš morala v roku 90 dni po rojstvu novorojenčka oddati novo vlogo na kateri bosta oba otroka.

lp

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?