|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pocaste testenine
23.10.2007 14:11:17   
Krista28
Dajte mi povedat, kako kuhate testenine. Meni nikakor ne rata narediti pravilno testenine. user posted image user posted image  Vedno ratajo pocaste, pa tudi če jih kuham krajši čas. Ko se ohladijo, se sprimejo.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 14:13:19   
murkica
Jaz dam v vodo malo olja. Drugače pa jih,  ko jih odcedim, polijem s hladno vodo in se ne sprimejo.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 14:13:50   
tanikaa
Pazi kakšne testenine kupuješ. Niso vse iste.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 14:14:37   
bučkabb
sam če jih pa odcediš in pustiš v loncu kjer si jih kuhala se ti pa sigurn lahka sprimejo skupi. ko jih skuhaš jih odcet in polij z mrzlo vodo.

poskusi dodat ob kuhi par kapljic belega olja, se pol ne sprijemajo.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 14:16:48   
mert
Mislim, da je glano to, da se po kuhanju (primeren čas seveda - po navadi po navodilih proizvajalca) testenine splaknejo.
Jaz jih splaknem kar s toplo vodo, da jih ne ohladim preveč. Včasih potem zamešam vmes še malo margarine ali masla, da so še bolj "voljne", da drsijo druga po drugi, pa še okus je boljši. Vendar te maščobe dam zares malo.  
Probaj, upam, da ti bo všeč! 

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 15:21:12   
mojsoncek
Kupi "kvalitetne" testenine, ko so spageti kuhani "al dente" jih odcedi in daj malo pod mrzlo vodo (da se ne sprimejo).
Pa se to, v vodo kjer jih kuhas ne dajaj olja, ker se omaka zaradi tega ne "prime" dobro testenin (zaradi olja ne bodo testenine nic manj razkuhane, pocaste in se ne bodo nic manj spijele).

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 15:23:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Jaz dam v vodo malo olja. Drugače pa jih,  ko jih odcedim, polijem s hladno vodo in se ne sprimejo.


Tako. Nikol pocaste. Pa kupujem pocen testenine.

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 15:26:25   
Anonimen
Ko boš poskusila barila testenine, ne boš nikoli več drugih kupila.user posted image
Njami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 15:27:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Ko boš poskusila barila testenine, ne boš nikoli več drugih kupila.user posted image
Njami.


Ja valdauser posted image

Poskusla, kupujem trikrat cenejše....makaron je makaronuser posted image -važn je kaj je čezuser posted image
Bankrotiram da sam barilo kupujem, k pr nas itak od makaronu živimo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 15:29:47   
Anonimen
Ja no, če pa od makaronov živite, pol pa moraš gledat na ceno.
Meni ni škoda dat za kvaliteto, pa tud pojeva kar precej testenin.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 15:30:06   
anabanana
Meni je tudi Barilla zakon, se niti ne trudim z drugimi...sem se, pa ne morem jest ravno zato, ker so pocaste, barilla pa nikoli.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 16:51:44   
bamby
Če so pocaste si morda kupila tiste brez jajc user posted image . Vedno poglej na embalažo, če so iz jajc!

Ni nujno, da so samo Barilla testenine zakon user posted image . Jaz jih že več let kupujem v Eurospinu, ki so verjetno vsaj 3x cenejše in so izredno dobre!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
23.10.2007 17:14:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 18:04:45   
Laubica
Jaz tudi kupim barila ali grande-se res pozna razlika ,sem en čas tudi kupovala ta poceni in meni je razlika očitna,vedno jim pa dodam pri kuhanju kocko za testenine z oljčnim oljem od knora po kuhanju pa jih z mrzlo vodo splahnem pa niso nič pocaste ampak al dente,jutri so na jedilnikuuser posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 18:38:07   
anajmad
Alora,ko kuham testenine (seveda barilla),dam v vodo kapljico olivnega olja. Kuham maksimalno do 12 minut,odcedim in jih vržem nazaj v lonec. Vmes umešam eno žličko margarine,še bolje malo masla in so njami.
Toda,drage moje,čez barilla jih ni.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 19:17:23   
Anonimen
Ja čez Barille jih ni,je pa še ena,ki je vredna,da se jo kupi, in to kar od Eurospina,njihova blagovna znamka.Naj pa vas ne vara,češ,da je to poceni trgovina pa zato tretjerazredna roba,Ne pri pašti pa ne.Je pašta od ene zelo znane firme,ki izdeluje testenine.
Je pa res,da je potrebno znati skuhat,točno po navodilih,jaz raje kakšno minuto manj,ker imamo vsi radi -al dente.Res je dodat nekaj olja v vodo.
Nikoli pa ne sperem kuhane pašte z mrzlo vodo,ker izgubi ves okus in slanost,ampak jo dam direkt v lonec v katerem je kakršna koli omaka,še nekaj sekund pustim na nizkem ognju,da se pašta prepoji z omako.

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 22:22:42   
blak
Nikoli pa ne sperem kuhane pašte z mrzlo vodo,ker izgubi ves okus in slanost,ampak jo dam direkt v lonec v katerem je kakršna koli omaka,še nekaj sekund pustim na nizkem ognju,da se pašta prepoji z omako.


Tako se dela!user posted image

Nikar ne polivajte pašto z vodo. To je greh...še posebno za italijaneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pocaste testenine
23.10.2007 22:48:48   
Krista28
Hvala vsem za odgovore. Bomo sprobali. Tudi jaz v bistvu kupujem samo Barilla, pa hoferjeve, pa eurospinove. Hoferjeve testenine so res malo slabše.

Lepo se imejte. Lahko noč.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 7:28:50   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Ja čez Barille jih ni,je pa še ena,ki je vredna,da se jo kupi, in to kar od Eurospina,njihova blagovna znamka.


Pod tole se pa moram podpisat user posted image . Ponavadi kupujemo Eurospinove na zalogo, ce pa jih slucajno zmanjka, pa k najboljsemu sosedu po Barillo.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 7:34:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blak

Nikoli pa ne sperem kuhane pašte z mrzlo vodo,ker izgubi ves okus in slanost,ampak jo dam direkt v lonec v katerem je kakršna koli omaka,še nekaj sekund pustim na nizkem ognju,da se pašta prepoji z omako.


Tako se dela!user posted image

Nikar ne polivajte pašto z vodo. To je greh...še posebno za italijaneuser posted image



Sicer se meni ne spimejo, ker se nimajo časa, ker jih prehitro požremo, jih pa tudi oplaknem z mrzlo vodo in to samo zato, da se prej ohladijo user posted image  Bom pa naslednjič poskusila takole, ker vam verjamem.

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 13:04:17   
bamby
Iz Eurospina so od firme Tre mulini user posted image . Prav daens jih bom skuhala v 12 minutah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 13:54:31   
kalbo
Meni še nikol ni ratalo nardit pocastih testenin. Je pa res, da jih skuham tik preden jih dam na mizo. kuham jih toliko časa, kot je napisano gor, mal je treba vsaketok cajta probat, pol pa odcedim in polijem z olivnim oljem, nikoli z mrzlo vodo.  Barilla testenine so pa seveda zakon.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 16:44:06   
Barbs
Ekola, jaz sem kalbo 2. user posted image
Moram vedno bezat, pa grickat not po špagetih, potem pa vidim, kdaj so oz. kdaj niso. Pa so vedno ok. Nikoli pocasti.

Ker me je zadnjič ena punca na neki drugi temi vprašala, da kako za hudiča nimam štoparice (ona jo namreč uporablja, da štopa otrokom, v kolikem času se oblečejo, pospravijo igrače, sedijo v kotu zaradi kazni ipd..user posted image  ) Potem sem ji pojasnila, kako jaz vse to brez štoparice počnem, nakar me zadene v srce : " Ja kako pa veš potem, kdaj so testenine kuhane, če nimaš štoparce???!!Pa kdaj so jajca trdo al pa mehko kuhana???"

BTW : Glede na to, kar je napisal kalbo, ugotavljam, da sem še relativno prisebna. Vsaj kar se makaronov tiče.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 17:15:14   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Meni še nikol ni ratalo nardit pocastih testenin. Je pa res, da jih skuham tik preden jih dam na mizo. kuham jih toliko časa, kot je napisano gor, mal je treba vsaketok cajta probat, pol pa odcedim in polijem z olivnim oljem, nikoli z mrzlo vodo.  Barilla testenine so pa seveda zakon.


Kalbo no.3 user posted image
Popolnoma enako - nikoli z vodo, par kapljic olivnega olja in kuham jih tik predenj jih dam na mizo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 18:40:10   
kalbo
Sami kalboti kle gor....lahko pride do katastrofeuser posted image

Pa še nekaj, če bi meni ratalo narest pocaste špagete bi leteli s svetlobno hitrostjo v kanto, ker so mi neužitni.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?