|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bujni lasje
25.10.2007 23:26:57   
malecka
no mi svetujte kako in z čim narest da bojo moji švoh lasi bolj bujni. user posted image
dolžina pa je tam do  polovice vrata. saj se odpravljam k frizeru ampak nimam časa, ko si operem glavo je prvi dam še vredu, ko si polakiram sam pol naslednji dan pa je žalost. user posted image

kakšen nasvet  za        lase 

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bujni lasje
26.10.2007 0:09:38   
Anonimen
Z mokrimi greš spat.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bujni lasje
26.10.2007 0:20:39   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Z mokrimi greš spat.


in zjutraj mi rečejo Topfsi user posted image  



Pa malo resnosti... posušit jih je treba na volumen, torej las dvignit od lasišča. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bujni lasje
26.10.2007 0:23:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Z mokrimi greš spat.


in zjutraj mi rečejo Topfsi user posted image  



Pa malo resnosti... posušit jih je treba na volumen, torej las dvignit od lasišča. user posted image


To je bilo čisto resno.

Da dobro zgleda, je bilo moško mnenje. Bom resno razmislila.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bujni lasje
26.10.2007 9:59:56   
aluš
Pa potem ko jih umiješ in posušiš ne takoj spat iti. Najbolje da jih zjutraj pereš in sušiš če imaš živce, čas in voljo. Sicer jih pa jaz vsako jutro s krtačo in fenom mal popravim, če je treba tudi kaj zmočim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bujni lasje
26.10.2007 11:46:15   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Pa potem ko jih umiješ in posušiš ne takoj spat iti. Najbolje da jih zjutraj pereš in sušiš če imaš živce, čas in voljo. Sicer jih pa jaz vsako jutro s krtačo in fenom mal popravim, če je treba tudi kaj zmočim.


aja? meni pa pridejo bujnejši, če grem spat z oprano glavo - posušeno. si jih popravim na gor in ko se zbudim so najlepši. imam pa dolge. pri kratkih si tega nisem privoščila, je bilo treba zjutraj v vsakem primeru oprat, če ne sem imela irokezo - tako ali drugačno user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bujni lasje
26.10.2007 11:52:04   
cmokec
Izogibat se je treba gelom in drugim preparatom, ki naredijo las težak. Pa balzam naredi lase mehkejše in lažje. Jaz se sušim z navijanjem na krtačo, pa pride kar velim volumen. Ali pa z nastavkom za fen, ki naredi večji volumen. Lahko se tudi posušiš tako, da se toliko prepogneš, da vsi lasje padejo navzdol in se sušiš s fenom od spodaj navzgor.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bujni lasje
26.10.2007 12:02:10   
Samrela
Imam isti problem kot ti. Lasje si zato strižem nekje do ramen - STOPNIČASTO, kar naredi volumen. Potem, ko jih umijem jih posušm na krtačo. Prvi in drugi dan je še še, potem pa nosim čop oz. jih spnem s sponko.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bujni lasje
26.10.2007 12:03:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

no mi svetujte kako in z čim narest da bojo moji švoh lasi bolj bujni. user posted image
dolžina pa je tam do  polovice vrata. saj se odpravljam k frizeru ampak nimam časa, ko si operem glavo je prvi dam še vredu, ko si polakiram sam pol naslednji dan pa je žalost. user posted image

kakšen nasvet  za        lase 


A greva menjat? jaz bi mse pa rada rešila volumna mojih las. pa če si jih en teden ne prerem, pa zgleda kot da imam milijone milijonov las na glavi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bujni lasje
26.10.2007 12:08:43   
aluš
mAGGI, jaz imamo kratko paž frizuro. Tako, da zgleda da deluje drugač glede na dolžino. No, pa tudi lasje so različni, tako da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bujni lasje
26.10.2007 13:04:50   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

mAGGI, jaz imamo kratko paž frizuro. Tako, da zgleda da deluje drugač glede na dolžino. No, pa tudi lasje so različni, tako da...

ja, to itak. jaz moram prav paziti, da si ne zapackam lase s preveč preparati, ker sicer vse skupaj hitro dol pade. sušim si jih pa najprej z glavo navzdol, naprej pa normalno na krtačo. pa čist mičken laka za lase na koncu. to je vse. aja, balzam uporabljam tak, ki se lepo spere in ne obteži las, preden si jih razčešem pa si gor pošpricam kanček "detanglerja", da sploh lahko razčešem.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bujni lasje
26.10.2007 21:20:29   
moje sonce


user posted image OJLA,najbolje,da si kupiš peno za volumen,ki jo pošpricaš po narastku,ter lase lepo s sušilcem posušiš,pena je v spreju od LOREALA-VOLUMEN LIFT,in res da izjemen videz,imajo jo pa samo v nekaterih frizerskih salonih.Sem iz tega "foha",ti garantiram uspeh,pa lep pozdrav.


_____________________________

BODITE V CVETJU:):)

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bujni lasje
27.10.2007 0:38:03   
Anonimen
Jaz imam dolge lase in grem spat z mokrimi in nepočesanimi. In se zjutraj komaj razčešem, pa si lase za spat itak vedno ''dvignem'' na povšter, ker me nervirajo, če imam vse zapletene okrog vratu. Če se pa s fenom sušim je pa sploh ziljon las, pa sem mela včasih ful boge lase .. Uporabljam  pa veliko balzama (na zadnjih 5-10 cm las) in nobenih drugih preparatov. Občasno edino silikonske kapljice za konice. Strižem pa 2x letno ali še manj, pa cepile so se mi samo enkrat.

(odgovor članu moje sonce)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bujni lasje
27.10.2007 9:56:51   
arielca
Za volumen je super pena Keune Root Volumizer, ker las ne obteži, jim da volumen in jih dvigne od lasišča.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
27.10.2007 12:41:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bujni lasje
27.10.2007 19:34:54   
Dadi
Jaz si jih pa vedno dolj tiščim ker imam preveč volumna (debel las, pa veliko las)...eh ja nikoli nam ni prav....user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bujni lasje
27.10.2007 20:30:56   
Barbs
Evo Dadi, moj člowk...user posted image
Jaz sem se pred tazadnjim porodom postrigla na kratko in .... pismo ja, imam goste, res ornk lase, prej sem si jih vsaj s krtačo razčesala, zdaj, ko imam pa kratke pa... če ne grem na 14 dni k Mateji ( frizerka, prjatlca in kafetarka), zgleda, kot da nosim čelado iz 1. svetovne vojne... Potem pa grem in rečem, naj mi jih stanjša, pa brez krtače posuši, sam na prste..pa je kukr tok vredu (beri seksi by moja muž, kar pa itak ni mirodajno, ker me ima tooooook raduser posted image user posted image user posted image )
V glavnem....ne vem no... res je, da nikol ni pravuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bujni lasje
28.10.2007 20:02:31   
K_a_t_j_a
Balzam Herbal Essence za volumen las naredi zelo bujne in dišeče lase. Priporočam!

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?