|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne vem......
24.11.2007 13:45:23   
Anonimen
kaj bi ve naredile?

z dragim sva skupaj eno leto, vse lepo in prav. on je imel slabe izkušnje, jaz pa tudi, zato sva rekla, da bova iskrena, da med nama ne bo nobenih skrivnosti.
on je predlagal, da so telefoni zmeraj na voljo, da nič ne briševa, da si vse poveva, da lahko kadarkoli drug drugemu prečekirava telefon, da si sproti poveva kaj se je tisti dan zgodilo itd. in si tudi poveva.
danes dobi dragi sms z vsebino, upam da me še nisi pozabil, če želiš se lahko kdaj dobiva na kavici. in ime. pokazal mi je. valjda nisem vedela kaj in kako, vprašam kdo je to, razloži ena izpred 5-ih let, kao nič nista imela, malo mi je sumljivo, a sem tiho.
kaj hočem povedat? nedolgo nazaj dobim jaz sms pozno zvečer z vsebino...a že spančkaš...od enega "prijatelja" pred najino vezo. dovoli si sam prebrat moj sms (bila sem pod tušem), dovoli si mu odpisat, z mojega telefona (!!) in  napiše, še ne..pa ti?. valjda prileti sms nazaj v smislu...o lepo da si se oglasila, potem me le še nisi pozabila, jaz imam pa danes nek čuden dan in mislim nate. on spet odgovori, a res, kaj lepega pa misliš? itd. tko sta si poslala ene 4 sms-je (v času, ko sem bila pod tušom). noro vem!! tako daolgo, da ga ni napeljal, da je un napisal, da ne more pozabit časa, ko sva bila skupaj.....
na kar moj popizdi in od mene zahteva razlago. bolj, kot mu razlagam, bolj ne razume, da ga je napeljeval,...da sem bila z njim par krat, pa še to pred najino vezo, bolj ne razume in želi, da ga pokličem. ok, sem rekla tako se ne grem, ne bom ga klicala, pokliči ga ti in ga sam vprašaj kdaj je bilo in kaj, valjda ga kliče in ko je slišal moški glas je "prijatelj" prekinil in se ni več oglasil.
moj pa mi vse do danes ni verjel.
zdaj se pa vrnimo nazaj, na današnji njegov sms. sem rekla, se spomniš kaj si delal ti men? sem rekla, tako zdaj pa od tebe zahtevam, da jo pokličeš in poveš, da naj ti ne pošilja sms-ov. pokliče in reče, veš sem bil kregan doma, tako da ti sporočam, da nimam nobene potrebe po vzdrževanju stikov. čao.
zdaj je pa jezen name, ker je kao "moral" to narediti.

zdaj pa ve povejte, a ni to vse skupaj ena huda otročarija? meni se je šlo za princip in sem rekla, daj pokliči jo in ji povej. zdaj se pa nekaj muli.

hudo. včasih se res vprašam kam sem se zapletla. preveč neg. izkušenj, nezaupanje predvsem s starni partnerja. ubija me. kaj pavite ve? poleg tega se pa še odločava za otroka. user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:52:09   
Anonimen
Bolno, otročarija user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:53:02   
Anonimen
Kak je blo fajn brez mobitelov a ne? user posted image

Ok, brez zajebancije. Daj počakaj raje na psihično uravnovešenega človeka in boš videla kak bo svet lepši in prijaznejši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:53:06   
Anonimen
poleg tega se pa še odločava za otroka.


Dejta prvo vidva puberteto prebolet, pol se pa za otroka odločta.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:53:43   
Anonimen
kaj bi ve naredile?

poleg tega se pa še odločava za otroka. user posted image


Sigurno se ne bi odločila za otroka.

Vse ostalo je stvar vajine zrelosti in iskrenosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:55:56   
Lolypop
Se mi zdi da si sploh ne zaupata in sta po moje, ne zameri moji direktnosti, otročja. Najprej se pogovorta in odločta kako in kaj si bosta zaupala in se tega tudi držita. Dejta enkrat za vselej razčistit vsak s svojo preteklostjo.
In šele potem se bosta lahko pogovarjala o otrocih.
Tudi sama sem imela burno preteklost, ampak sem to z mojim pa predvsem s sabo rasčistla in smo šli lepo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:57:47   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zdaj pa ve povejte, a ni to vse skupaj ena huda otročarija? meni se je šlo za princip in sem rekla, daj pokliči jo in ji povej. zdaj se pa nekaj muli.


Točno tako, ena velika otročarija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:58:01   
dory
Otroka? Pri teh otročjih forah? Tvoj je blazno posesiven in ljubosumen, še zdaleč ni zrel za otroka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne vem......
24.11.2007 13:59:01   
riders
Jaz pa mislim, da že v osnovi delata napako, ko sta se odločila, da si lahko brskata po telefonih. Saj si ni treba nič skrivat, ampak čekirat telefone, klice in sms-e se mi zdi pa brezveze. Ker slejkoprej pride kakšen klic ali sms, ki ga partner ne more razumeti tako kot oseba, ki se je to tiče.

Najprej nehajta s tem preverjanjem drug drugega, potem pa bosta videla, kako naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne vem......
24.11.2007 14:09:15   
@FN@
Meni je pa vse to mal sumljivo. Namreč prej nič pol pa ona dobi sms pol kr kmal zatem pa še on......A je to golo naključjeuser posted image

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne vem......
24.11.2007 14:16:04   
@FN@
Jaz bi se pogovorila o tem kako pa kaj, sej če nebi verjel pol mogoče  on neki skriva da je tako nezaupljivuser posted image Brez zaupanja pa ni prihodnosti...Čas ti bo prinesel svoje. Pač povejta vsak svojemu sms-ovcu da imata oba partnerja.. 

(odgovor članu @FN@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne vem......
24.11.2007 14:44:41   
Moyca_
bolanouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu @FN@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne vem......
24.11.2007 14:49:45   
malecka
To sigurno ni zdrav odnos...user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne vem......
24.11.2007 15:05:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

Jaz pa mislim, da že v osnovi delata napako, ko sta se odločila, da si lahko brskata po telefonih. Saj si ni treba nič skrivat, ampak čekirat telefone, klice in sms-e se mi zdi pa brezveze. Ker slejkoprej pride kakšen klic ali sms, ki ga partner ne more razumeti tako kot oseba, ki se je to tiče.

Najprej nehajta s tem preverjanjem drug drugega, potem pa bosta videla, kako naprej.


Se strinjam. Če imata oba slabe izkušnje, se pač zmenita, da bosta poštena. Pa brez preverjanja.

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne vem......
24.11.2007 15:27:07   
silvya
Jaz tako ne bi mogla živeti. Nenehno preverjanje in sumničenje en drugega user posted image   Lepo vaju prosim! To ni zdrav odnos. Pa kot so že ostale napisale, nista zrela za otroka, ker še sama nista dovolj zrela. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne vem......
24.11.2007 15:37:18   
Anonimen
Kolk sta stara? user posted image

Občuetk imam, da v vajini vezi ni zaupanja. Že od začetka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne vem......
24.11.2007 17:18:56   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Kolk sta stara? user posted image

Občuetk imam, da v vajini vezi ni zaupanja. Že od začetka.


Tudi jaz sem na to takoj pomislila...
Sama ne vidim potrebe po tem, da bi na vsakem koraku nekdo preverjal moj telefon, ali e maile, pa saj en del imaš pa lahko tudi samo zase. To je vse stvar zaupanja in odraz nekega zrelega odnosa, ne pa otroških igric...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne vem......
24.11.2007 17:42:34   
NevenkaP
poleg tega se pa še odločava za otroka.


Bosta spet dva otroka imela otroka? Ostalega pa tako ni kaj komentirat, jao.

< Sporočilo je popravil NevenkaP -- 24.11.2007 17:55:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne vem......
24.11.2007 17:53:18   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

poleg tega se pa še odločava za otroka.


Dejta prvo vidva puberteto prebolet, pol se pa za otroka odločta.user posted image




Nekaj takega, ja.

Da se vama da tako prčkat o tako nepomembnih rečeh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne vem......
24.11.2007 18:50:20   
Teya*D.
ne vem no...jaz pa mislim da če ni vsaj malo ljubosumnosti da ni ljubezni...ampak seveda govorim o mejah normale v smislu da partner nakaže malo nelagodnosti glede kakšne take fore kot se je zgodila vama...sama pa vem da so naju s partnerjem nekateri skušali spravit narazen in to tudi s takimi sms ker so mislili da drug drugemu ne zaupava, moram rečt da sva se prav nasmejala, da so lahko nekateri tako 'bolni'.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne vem......
24.11.2007 20:27:06   
Teja N
Nekaj zdrave ljubosumnosti, ja samo malce, d ati da nek občutek, da mu ni vseeno.
Ampak tole je pa tumač. Čekiranje telefonov, pretvarjanje in pisanje smsov naskrivaj...halooo ma res je že preveč nezrelo.

Tudi če bi bile to zajebancije drugih - sta pogrnila na testu, oba.

Tkega odnosxa ne moreta imet. Ali alo odrastita in si začnita zaupat, ali pa pač nista za skupaj. Za otroka pa se mi še ne zdita zrela, ali bo v takem odnosu rasel in poslušal vajine ljubosumne izbruhe?

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne vem......
24.11.2007 20:44:23   
bskrle
Tale vajin dogovor je nezrel. 

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne vem......
24.11.2007 21:03:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Kak je blo fajn brez mobitelov a ne? user posted image



TUdi jaz sem najprej na to pomislila. Vendar brez smajlija.

Vse ostalo je brezvze komentirat. Škoda vajinega in mojega časa. Vajinega, da se ubadata s tem sranjem, mojega, da kaj več napišem.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne vem......
24.11.2007 21:14:49   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Občuetk imam, da v vajini vezi ni zaupanja.

Poznam par, ki sta svojo zvezo začela tako, da sta oba varala tedanja partnerja. In posledično je danes njuna zveza polna sumničenj in negotovosti. Morda se motim, ampak dozdeva se mi, da bi tudi pri vaju znala biti podobna zgodba. Vsekakor se mi zdi osnovna napaka, da si šnofata po mobitelih, morda tudi po denarnicah, žepih... taka zveza nima prihodnosti. Vsaj lepe ne.

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 24.11.2007 21:24:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne vem......
24.11.2007 21:56:15   
arielca
Če se kregata že zaradi takih otročarij, kaj bo šele potem, ko bosta naletela na resn problem? Ali pa, ko se bosta morala soočiti s pravim življenjem? Ker tole mene spominja na dva pubertetnika, ki drug drugega podžigata z ljubosumnimi izpadi, v resnici pa nista zrela ali pripravljena na odgovornost in resno zvezo.
Pa brez zamere.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?