|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 14:24:31   
Anonimen
Mislim, da sem noseca. Skoraj sigurna sem in ze zdaj razmisljam s kaksnim veseljem bom povedala druzini in prijateljem. Problem je, da sem imela en ss in bom verjetno cakala do konca tretjega meseca da povem, AMPAK kako naj zdrzim? Kar drla bi se: NOSECA SEM, NOSECA SEM...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 14:29:07   
baguSka
uff.. verjamem da bo tezka.. jaz tud nebi zdrzala pomoje!? ne vem.. jaz recimo bi pocakala do prvega pregleda, potem pa nebi vec mogla cakat.. mogoce ze zato, ker je velik stvari takih, ki bi vplivale na to, da bi jim mogla povedat.. razen ce bi se za 3 mesece cist izolirala!? to pa ne gre..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 14:30:28   
Anonimen
Čestitam!user posted image

A si katera naša, iz foruma "spontani splav"? Upam, da si.user posted image

Tudi sama sem imela na SS. Naslednjič bom povedala sam partnerju, pri ostalih bom počakala do nuhalne svetline, do takrat pa bom pisala dnevnik, in ga potem vsem bližnjim kopirala, dodala slikico iz nuhalne, da bodo vedeli, kaj vse sem doživela v tem času.

Al pa bi morda povedala najbližjim, da bi vedeli, kaj se dogaja z mano, če bi imela spet SS.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 14:42:26   
paris
Držim pesti, da si res nosečauser posted image Jaz bi zaenkrat povedala samo partnerju.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 15:49:12   
zmajček
Tudi sama sem v prvo imela ss in sem najprej rekla, da nikomur ne povem dokler nuhalna ne bo mimo.  Ampak potem sem si hitro premislila, saj če bi šlo kaj narobe bi itak izvedeli, tako pa so se lahko veselili z menoj od začetka in z menoj delili tudi strahove. Ni mi bilo žal, da sem se tako odločila. Moj sonček, bo sedaj kmalu star že tri leta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 16:13:38   
Anonimen
Jaz bi tako naredila kot zmajček.

(odgovor članu zmajček)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 16:31:23   
klarisima
Jaz pa ti iz srca čestitam in držim pesti da bo vse ok

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 16:50:08   
TinKiCa1
najprej vse čestitke! jupiiiii user posted image

Drugače pa...khm..moje izkušnje s tem! Povedala sm partnerju in mislm da enim trem babncam, ker se je res težko zadržat. Sam sva rekla, da ne bova okol govorila, ker do moje mami zlo hitr prideuser posted image tko da sva postopoma povedala najprej njegovim, potem še mojim..sm bol mjhna, pa z mal več kg in je to zlo težko skrivat dolg časauser posted image Mislm, da sm pa nazadne moji mamic povedala pred NS in je bla mal šokirana, zdej pa prva čaka da bom rodilauser posted image
poznam pa tud eno beybo, ki ni povedala do petga mesca..
tko da..deli tko, kokr ti srček prav..neku pa se morš zaupat, tudi če nočš povedat še ostalim!
Želim ti vso srečo!


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 18:16:53   
Majchi
Jaz bi počakala vsaj do prvega pregleda, potem pa počasi naprej. Najprej bližnjim in dobrim prijateljicam, potem gre pa itak kar samo naprej. Saj veš, kako gre: "če vesta dva, ve pol sveta!"

Drugače se pa o tem lahko pogovarjaš tudi tukaj, na RR (verjetno si avgustovka 08) in si pač anonimna do nuhalne. Ampak vsaj mal počvekaš o tem, ker biti tiho je pa res kriza. Srečno! 

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 21:30:07   
Naja30
Jaz sem tudi prvič imela ss, tako da drugič nisva z dragim povedala do NS. Težko je, ampak se da. Zdaj tretjič se mi pa sploh ni mudilo.user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 21:46:45   
Jančika_
Jaz sem vsakič povedala vsem takoj (štirikrat noseča, dvakrat neuspešno in tudi za to sem povedala). Ne vidim  posebnega razloga za ali proti temu, da bi povedala ali da ne bi, edino vodilo mi je občutek.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zelim si povedat pa ne upam
2.12.2007 22:31:31   
lelaval
Kot je napisala zmajček.

Pa čestitke za plusek user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zelim si povedat pa ne upam
3.12.2007 7:37:33   
tasyo
Ufff, jaz nisem mogla zdržat do NS. Prvič je vedel le partner, pa sem imela SS in mi je bilo potem še toliko težje, ker me nihče ni razumel ,zakaj mi je tako hudo. V drugo pa sem takoj po prvem pregledu povedala vsem in mi ni žal. Veselijo se zame, če pa me je česa strah, pa mi to pomagajo prebrodit. Sicer pa boš najbolje storila, če si res prisluhneš in narediš, kot ti narekuje notranji glasek... Pa čestitke za plusek in srečno!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zelim si povedat pa ne upam
3.12.2007 9:05:32   
Roberta69
Midva sva povedala šele, ko sem bila že kar konkretno tri mesece noseča. Čakala sva v bistvu do nuhalne, potem sva pa povedala. Seveda je bilo skoraj neznosno, ampak sem se pač tako odločila, ker če bi slučajno splavila, nisem želela, da me vsi tolažijo itd, ker tega ne maram in mi v težkih trenutkih bolj škoduje kot koristi. Mi je bilo pa ful bed, ker je s kolegicami čisto mimogrede naneslo kaj na otročke in sem imela občutek, kot da sem ena mala lažnjivka. Pa tudi moj me je moral imeti vrh glave (bolj za hec kot zares), saj sem bila kot strgan doktor - nonstop bla, bla, bla... Če se ne bi mogla izlivati na forumih, bi sigurno znorela. Mi pa ni žal, da sem ta čas skrivala, ker sem imela že dovolj dela s svojim strahom, da se kaj slabega zgodi, kot da bi me obremenjevalo še to, da se bodo vsi vtikali v naju.
Želim ti čim prijetnejšo odločitev!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Punčki bo ime...?
brina_s

Sem (smo) pred rokom in v dvomih,.......

Ula (50%)

Erika (19%)

Elina (31%)


Število vseh glasov: 236

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!