|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čisto nič več ne razumem
6.1.2005 9:12:42   
ksenjak
Sem šla včeraj v Babycenter gledat za posteljico z vsemi dodatki. Vse mi je jasno, kar se tiče same posteljice in jogija, vendar pa se pri posteljnini vse konča.
Sem gledala izbiro posteljnine in mi ni jasno, saj je nekje zraven tudi kovtrček in povštrček (vsaj tako mi je prodajalka rekla, ko je govorila o cenah), nekje ni, nisem si pa upala paketov odpirat. Zanima me, ali se da kupiti kovtrček in povštrček skupaj s posteljnino ali ne oz. kaj se najbolj splača?

Lp, Ksenja:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   čisto nič več ne razumem
6.1.2005 10:50:03   
viv_
Pozdravljena!

Povšterčka kar nekaj časa ne boš rabila, zato se z njim ne obremenjuj, koutrček pa najbolje da kupiš posebej, recimo v Odeji v Šk. loki ali pa kje... saj so mere standardne, tako da ne moreš zgrešit.

Pri posteljnini običajno dobiš preobleko za koutrček in pouštrček. Tudi rjuhice je potrebno običajno kupiti posebej. Pri nekaterih posteljninah je pa zaven še baldahin in tista pena za okrog (veterček ali kako se reče).

LP in veselo nakupovanje!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čisto nič več ne razumem
6.1.2005 13:22:42   
lan
Mi ne povštrčka ne koutrčka nismo rabili.Pokrit je bil z otroško dekico.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čisto nič več ne razumem
6.1.2005 14:09:14   
ksenjak
Jaz po svoje isto razmišljam, da bi mogoče namesto kovtrčka kar odejico uporabila (bo spomladanski). Ni slaba ideja.

Je pa res, da kar se povštrčka tiče, sploh nisem razmišljala, da ga v resnici nekaj časa sploh še ne potrebuje.

Hvala punce za odgovor, bom šla lahko mirne volje danes v nakup.

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čisto nič več ne razumem
7.1.2005 14:05:34   
lin
Pozdravljena!
Možno je kupiti komplete z kovterčkom in povštrom ali pa samo posteljnino!
Mi smo kupili en cel komplet(posteljnina,kovter,povšter)+ščitnik za okoli posteljce,pol pa ostale samo posteljnino!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čisto nič več ne razumem
7.1.2005 21:04:09   
Anja167
Mi imamo na posteljici dva ščitnika (en je za polovico posteljice, npr. zgornjo, potem se ti pa lahko zgodi, da tamali nogice vtakne v luknjo, če je velika vrtavka, pa je dobro zavarovati še spodnjo polovico). V Odeji v Škofji Loki znaš dobiti komplet posteljnino tudi bolj poceni (če je kje kaka nevidna napaka), sicer pa smo mi kupovali vse posebej. Ščitniki v raznih lepih kompletkih so namreč v našem primeru predebeli, da bi se jih dalo z obeh strani zatakniti med jogi in okvir posteljice. Tisto o uporabi tople in mehke odejice je boljša varianta kot težek kovtrček, vsaj pri novorojenčku. Sicer pa so fajn tudi razni puhasti kovtrčki (baje jih tudi imajo v Odeji, če boš rodila v Ljubljani, boš pa videla, kaj mislim). Povštrčka res ne rabiš eno leto (no ja, mi ga imamo zatlačenega za ščitnik - vmes med ščitnikom in okvirjem - , ker se tamali poriva v zgornji rob postelje). Priporočam pa posteljico, pri kateri se da ena stranica čisto spustiti pod posteljico, ker lahko tako posteljico priklopiš k svoji postelji (zelo praktično, da ti ponoči, če dojiš, ni treba vstajati, pa tamali vseeno spi v svoji postelji). Imajo v Baby centru v Ljubljani in sploh ni toliko dražja od drugih. LP.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?