|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skakanje v jagode
26.12.2007 22:39:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image ...da ne bo vedno sam zelje user posted image user posted image ...pa tudi jagode so ponavadi sladke..pa paše skup....sladko- skakanjeuser posted image user posted image ...no dostkrat je na konc grenk priokus....no in o tem bi jaz zdele ...mam cajt do kakih polnoči....user posted image
 
...no...punce in fantje...a se vam mogoče zdi..čist tko...momgrede....da je SAM  na RR tolk enga naskakovanja (da ne govorim v resničnem življ.) in preskakovanja raznoraznih ovir...tolk ene packarije, da je joj....sploh zdej k je december in so tile takoimenovani "zafuk-čki"...in je ljudi čist prevzel...so tko čustveni ratal vsi user posted image ...men je tole vse skupaj zaskrbljujoče...v tem letu je šlo tok enga folka narazn...pa tolk prevar, da kej tazga user posted image  pa še ne....al se sam men tko zdi...
...no dans smo se mal pogovarjal...in sm ugotovila, da nism edina k sm to opazla. Vprašanje je LE ZAKAJ in ČEMU? Ha? Kaj mislte? user posted image user posted image
 
Zakaj smo tok pohotni in neolikani in nespodobni? Enih par je takih, k bi jih mogl ornk po ritki nažgat user posted image

In zakaj pravzaprav pišem tole klobaso user posted image ....zato, ker me zanima kaj kdo misli glede tega, ker je tooooooooooooooolk ljudi prepričano v samga sebe- v smislu jaz pa že ne...sm prav pridn, imam psa, ženo (moža), 3 otroke, hišo in orhidejo....kej tazga pa že nebi...men se pa ne more zgodit...preveč ljubim moža (ženo)...mislim...a je v življenju vse planirano? Vse doživimo po planih? Nič ni spontano in ko je govora o partnerstvu in ljubezni, so nekateri trdno prepričani, da pr njih je pa vse supr in bo tko tut ostalo...pa a je v resnici res tko?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 22:42:54   
Anonimen
v smislu jaz pa že ne...sm prav pridn, imam psa, ženo (moža), 3 otroke, hišo in orhidejo....kej tazga pa že nebi...men se pa ne more zgodit...preveč ljubim moža (ženo)...mislim...a je v življenju vse planirano?


Nism pridna, nimam psa, nimam moža, nimam otrok, nimam hiše in nimam orhideje......tko da.....kej tacga se men ne more zgodituser posted image

Ja pr men je planirano, večina, sam se da plane tud sprot prilagajat če kej vmes vskoč....kkšna jagoda naprimeruser posted image ......nikul ne veš. Upam da ne bo jagod, sam če pa bodo pa bodo, kaj čmo, ne bom se v naprej sekirala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 22:51:44   
lojzika
Ne bom komentirala ker se zarečenga kruha ....

Tako da najboljše da si grem u Hofer kupit Jagode so zdj poceni


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 22:53:57   
Anonimen
Zazi.. a bi ti mogoce rada kej nespodobnega sprobala.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 22:57:15   
r1ta
Ma kaj vem... Se mi zdi, da če imaš v glavi vse pošlihtano (ne glede na psa, moža, ženo, otroke in orhidejo) potem pač teh reči ne počneš, če so ti odveč. Če ti pa paše jih pa pač počneš spet ne glede na zgoraj naštete življenske pridobitve. Bistveno pri teh skokih čez plot in varanjih in drugih ****rijah pa je to, da je to zadnje čase in. Po moje ima to zveze s faušijo. Saj veš, če ima Francelj ljubico jo mora Jože tudi imeti, in če ima Francka novega jahača, ga pa že jaz res nujno potrebujem, saj se drugače ne bova imeli več kaj pogovarjati... Verjetno tisti, ki ga v svojem življenju tako biksajo tudi tako razmišljajo. Vem pa za 100% ne, ker tega ne počnem in mi je tuje.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 22:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zazi.. a bi ti mogoce rada kej nespodobnega sprobala.. user posted image


Bi bi...sam ne tisto na kar si ti muslu ko si tole pisu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:00:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zazi.. a bi ti mogoce rada kej nespodobnega sprobala.. user posted image


Bi bi...sam ne tisto na kar si ti muslu ko si tole pisu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A ne maras jagod? user posted image  user posted image

Jst sem na jagode mislu.. z veliiiik smetane.. in povrh se mal cokolade.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:01:47   
Anonimen
Jst pa mam tega splaniranga življenja poln kufr... Pa tega, da je treba nardit zmeri tisto kar je pametno, da moraš bit zmeri odgovoren, da je treba narest tisto kar je prav (v dani situaciji)...
Meni je dovolj, da je treba bit zmeri pameten in razsoden...
Zmeri so me to učili, da je treba bit preudaren, premišljen, odgovoren... In tako sem živela.
Faks je bil izbran tak kukr je bil, ker sem mela možnost in talent in ker je bolje bit to kar sem kukr učitlca, fant je bil izbran ker je bil resen, zanesljiv, otrok nismo meli do 30 ker smo bili odgovorni, ker je bilo treba pripravit finančno zaledje, rešit stanovanjski problem... in tako dalje in tako dalje. Odšla sem, ker je bilo tako pametno, preselila sem se, ker je bilo tako bolj praktično, službo sem menjala, ker je bilo tako fajn...
Pamet, pamet, pamet, pamet....
Kaj pa srce, kaj pa moje želje?

Pozabi ga, ni pametno da misliš nanj, iztrgaj si ga iz srca sej si dost pametna....

Meni je dovolj tega. Bit pameten in odgovoren za vsako ceno. Kaj pa srce?

Edina želja ob novem letu je, da bi končno enkrat znala uporabit srce namesto pameti...da bi mi bilo to omogočeno brez očitkov, lastnih in okolice... Si želim preveč?


Evo pa sem se izkašljala...hvala za branje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:02:36   
Anonimen
ker je tooooooooooooooolk ljudi prepričano v samga sebe- v smislu jaz pa že ne...sm prav pridn


In zdele si tocn na to foro padla.. :))) (s tistim odgovorom) Kao ti pa ze nee.. pomislis na kej tacga.. Ti to sam sprasujes.. nc druzga.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:02:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Evo pa sem se izkašljala...hvala za branje...


Prosimuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:03:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zazi.. a bi ti mogoce rada kej nespodobnega sprobala.. user posted image


Bi bi...sam ne tisto na kar si ti muslu ko si tole pisu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A ne maras jagod? user posted image  user posted image

Jst sem na jagode mislu.. z veliiiik smetane.. in povrh se mal cokolade.. user posted image user posted image


..in kaj je pr tej jedi nespodobnga??? ...če si na jagode mislu, ko si tole pisu..pol bi mal drugač napisu..
..pomoje si jagode na kuhinjski mizi gledu in na nekaj nespodobnga mislu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ja to bo user posted image user posted image user posted image
 
 
..aja...tiste čokolada na vrhu pokvar vse...je bolš višnja user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:05:42   
Anonimen
Edina želja ob novem letu je, da bi končno enkrat znala uporabit srce namesto pameti...da bi mi bilo to omogočeno brez očitkov, lastnih in okolice... Si želim preveč?


Pamet ti ne da prevec zadovoljstva a ne? user posted image  Oz.. samo nazive.. ing, mag, dr.. vse drugo pa je v ****u.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:08:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Jst pa mam tega splaniranga življenja poln kufr... Pa tega, da je treba nardit zmeri tisto kar je pametno, da moraš bit zmeri odgovoren, da je treba narest tisto kar je prav (v dani situaciji)...
Meni je dovolj, da je treba bit zmeri pameten in razsoden...
Zmeri so me to učili, da je treba bit preudaren, premišljen, odgovoren... In tako sem živela.
Faks je bil izbran tak kukr je bil, ker sem mela možnost in talent in ker je bolje bit to kar sem kukr učitlca, fant je bil izbran ker je bil resen, zanesljiv, otrok nismo meli do 30 ker smo bili odgovorni, ker je bilo treba pripravit finančno zaledje, rešit stanovanjski problem... in tako dalje in tako dalje. Odšla sem, ker je bilo tako pametno, preselila sem se, ker je bilo tako bolj praktično, službo sem menjala, ker je bilo tako fajn...
Pamet, pamet, pamet, pamet....
Kaj pa srce, kaj pa moje želje?

Pozabi ga, ni pametno da misliš nanj, iztrgaj si ga iz srca sej si dost pametna....

Meni je dovolj tega. Bit pameten in odgovoren za vsako ceno. Kaj pa srce?

Edina želja ob novem letu je, da bi končno enkrat znala uporabit srce namesto pameti...da bi mi bilo to omogočeno brez očitkov, lastnih in okolice... Si želim preveč?


Evo pa sem se izkašljala...hvala za branje...


user posted image  hvala tebi za branje moje teme in za RES  iskren odgovor user posted image
 
Mislim, da mi ni potrebno čakat do 24....tole kar je napisala Pikec je popolna resnica...in zarad te "pameti" so določeni siti vsega in popustijo nekje na sredini.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:09:36   
Anonimen
Edina želja ob novem letu je, da bi končno enkrat znala uporabit srce namesto pameti...da bi mi bilo to omogočeno brez očitkov, lastnih in okolice... Si želim preveč?


Meni pa moj pravi da bi bilo dobro ce bi zacela uporabljati namesto srca tud pamet!!!user posted image user posted image  Tko da vidis nikoli ni prav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:14:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ker je tooooooooooooooolk ljudi prepričano v samga sebe- v smislu jaz pa že ne...sm prav pridn


In zdele si tocn na to foro padla.. :))) (s tistim odgovorom) Kao ti pa ze nee.. pomislis na kej tacga.. Ti to sam sprasujes.. nc druzga.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


...katero foro? Ne padem na foro "kr tko". More bit res huda fora....
...kje sm pisala a pomislim al ne pomislim na jagode?..jih mam zlo rada sam ne v taki obliki kot si ti napisal oz. mislil....sploh pa čokolada na vrhu... feej user posted image user posted image
..in ja SAM sprašujem...hudirja sej sm napisala..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:17:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Edina želja ob novem letu je, da bi končno enkrat znala uporabit srce namesto pameti...da bi mi bilo to omogočeno brez očitkov, lastnih in okolice... Si želim preveč?


Meni pa moj pravi da bi bilo dobro ce bi zacela uporabljati namesto srca tud pamet!!!user posted image user posted image  Tko da vidis nikoli ni prav.user posted image


...žal oboje hkrati ne gre...al pa gre...sam v izmenah...sam pol itak nč ne nardiš....+/- = 0

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:20:06   
Gina
Meni se ne zdi nič posebej novega, večjega, drugačnega, kot se že kar nekaj let dogaja. Zakaj? Ker smo ljudje postali zelo ego, nismo se več pripravljeni prilagajat, nismo pripravljeni več živeti tako, kot so živeli naši starši in še manj tako, kto so živeli naši stari starši. Živimo v prismojenem svetu, ki je moške in ženske vloge skorajda zamenjal. Moški ne vedo več, kaj se sploh od njih pričakuje, geni jim govorijo nekaj, vzgoja nekaj, življenska pričakovanja nekaj čisto tretjega. Z ženskami je popolnoma enako. Na noben način več nočejo biti doma in biti gospodinje, vse bi znale same, vse bi naredile same, hodile bi v službo, pa še otroke bi one vzgajale, njihov moški bi moral biti demokratičen, delati enaka dela kot one pač do polovice, pa še moral bi biti lep, izklesan in pameten, pa miren, galanten in hkrati bi se moral znati postaviti za njih, če bi bilo treba, pa še prinesti bi moral dosti denarja k hiši. No, malo karikiram, ampak približno tako pa je, a ne. In to dvoje ne gre skupaj. Ljudje ne vedo niti kaj se pričakuje od njih in še manj so pripravljeni tolerirat karkoli drugega, kot so si zamislili. Ali pa jim dolgčas rata od prevelike monotonosti, saj so od življenja pričakovali kaj več kot to, kar jim nudi. Na horuk bi se vsi ločili in na horuk bi se tožarili. Potem pa bežijo v drugo nerealnost, ki se ji reče nova zaljubljenost. Taka je pač ta doba. Vsi moramo čez to. Nismo več tolerantni. Tudi hočemo zmeraj več, zato delamo preveč, in zato smo še bolj zmatrani in tečni. Spet bežimo v novo življenje... začaran krog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:21:30   
piščanc
ni vse v sexu. bistvu je, da izpopolnimo samega sebe, pa magari v igranju flavte.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:32:59   
Anonimen
Mislim, da mi ni potrebno čakat do 24....tole kar je napisala Pikec je popolna resnica...in zarad te "pameti" so določeni siti vsega in popustijo nekje na sredini.




Ja žaži, sam za razliko od ljudi o katerih teče tvoja originalna debata sem jest samska... In za razliko od večine je meni zvestoba daleč najvišja vrednota. Pa če si to kdo razlaga s posesivnostjo in lastninjenjenjem - tud prav.

In eno vem... da mi je včasih prekleto žal, da sem bila v življenju odgovorna. Včasih - ko pride žuta minuta.
In spet smo tam.

Pamet pravi da je dobro tako kot je - srce pa joče za mojima pikicama, ki jima ni bilo dano živeti... in krog se sklene...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:35:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ker je tooooooooooooooolk ljudi prepričano v samga sebe- v smislu jaz pa že ne...sm prav pridn


In zdele si tocn na to foro padla.. :))) (s tistim odgovorom) Kao ti pa ze nee.. pomislis na kej tacga.. Ti to sam sprasujes.. nc druzga.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


...katero foro? Ne padem na foro "kr tko". More bit res huda fora....
...kje sm pisala a pomislim al ne pomislim na jagode?..jih mam zlo rada sam ne v taki obliki kot si ti napisal oz. mislil....sploh pa čokolada na vrhu... feej user posted image user posted image
..in ja SAM sprašujem...hudirja sej sm napisala..


Ja to foro....

jst sem te vprasal, ce bi dozivela kej nespodobnega.

ti si rekla, da bi ampak ne tega.. kar jst mislim.. torej z drugimi besedami.. tebi se ne bo zgodilo.. kar pa si rekla.. v uvodu, da eni mislijo, da se njim pa ne more zgodit..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:40:30   
Gina
Ampak pikec, čeprav se čudno sliši, to, da imaš otroke šele ko si vse ustvariš, ni vedno pamet. Meni osebno se zdi pametno imeti mlad otroke, ker takrat drugače funkcioniraš. To, o čemer govoriš, je splošno prepričanje, mnenje množic, ki nima veze s pametjo kot tako. Srce ti v kombinaciji z lastnim razmišljanjem pove, kaj je prav zate. Vedno. Če pa si v nekem hipu menila, da je to dobro zate, je gotovo na nek način bilo. Tisti hip ti je bilo fajn, zadovoljna si bila s takim načinom življenja. Torej ni nekaj za obžalovat. Vedno je vse za nekaj zelo dobro. Vsako obdobje prinese pluse in minuse. Tudi današnje obdobje jih ima. Boš videla, da je bilo tako, kot se je zgodilo zihr najboljše za vse udeležence. uživaj življenje! naredi si lepega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:46:03   
piščanc
tko lepo se strinjam z gino. drugače pa sem optimist: pikec, kar se ti ni zgodilo, je bilo z razlogom, da se ti bo zgodilo nekaj lepšega. just go with the flow and enjoy life

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:47:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ja to foro....

jst sem te vprasal, ce bi dozivela kej nespodobnega.

ti si rekla, da bi ampak ne tega.. kar jst mislim.. torej z drugimi besedami.. tebi se ne bo zgodilo.. kar pa si rekla.. v uvodu, da eni mislijo, da se njim pa ne more zgodit..


...ne to pa ni res...mal si se zapletu..
...z drugimi besedami..to pomeni, da, ne da se mi ne bo zgodilo ampak, da trenutno nimam potrebe po tem, da bi se zgodilo...
....razumeš..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:48:25   
Anonimen
....razumeš..


Ti razumes?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: skakanje v jagode
26.12.2007 23:48:51   
Anonimen
uživaj življenje! naredi si lepega.


Se trudim... in mi ratuje, sicer počasi, ampak mi.

Sam skor ne morem verjet kako se ti vzorci vtisnejo v spomin. Naučili so me da je treba praznike preživet med dragimi  ali 'dragimi'... In vedno se je končalo v solzah. Letos sem to 'tradicijo' prekinila. In bila prvič v lajfu sama za božič. In ges wat? Zame je bil to najlepši božič do sedaj. Brez stresa, brez pritiskov. Lep in umirjen. In zdej mi počasi ratuje jasno da ni vse slabo... Sem bila pač vedno vajena ljudi okol sebe, vedno. Dijaški, študent, pol partner... nikoli sama. Ampak se učim in ugotavljam, da očitno je to lekcija, ki se jo moram v lajfu naučit - bit sama s sabo in bit sama s sabo srečna. Dolgo je trajalo, da mi je svanulo, ampak mi je user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?