|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V novo leto
23.12.2007 23:49:23   
Solzice
» Če v življenju naletiš na pot brez ovir,
tedaj bržkone ne pelje nikamor… »

Nekatere poti pa so tako težke in zdi se, da nikoli ne bo konca ovir in preprek na njih.
Pa vendar. Čas je dober do nas. Vedno nam povrne kar smo izgubili – preko modrosti in spominov… a priti do teh spominov in modrosti je največkrat kar dolga pot. Vendar, ko jo prehodimo smo bogatejši in ponosni nase in na prehojeno pot. Vedno nam uspe. Vedno na nas čaka mavrica in sonce. Nagradita nas za trud, za pogum, za moč. Uspe nam, da ponosno, z dvignjeno glavo stopamo naprej po poti življenja.

Počasi in potiho se poslavlja še eno leto.
Nam je prineslo nova spoznanja, nas je naučilo živeti ?
Ja, za nekatere je bilo mogoče leto boleče izgube, za druge spet leto žalosti, leto upanja, mogoče leto spominov… kakorkoli. Vsi, ki smo uporabniki tega foruma v srcih čutimo drug z drugim. Ni potrebno velikih besed, da bi se čutili.

Dragi prijatelji, naj ne bo voščilo le navadna fraza. Iskreno, iz srca, vam vsem želim enako kakor sebi: še naprej veliko moči in poguma predvsem takrat, ko nas srce tako močno boli, da ne vidimo in ne znamo naprej. Dovolite si smeha, dovolite radosti in dovolite si solz…tudi te včasih tako dobro denejo. Očistijo dušo in napolnijo srca z mirom.
V dnevih, ki prihajajo pa veliko, veliko miru v srca in ob solzicah hrepenenja morda tudi topel nasmeh in poljubček tja gor, med zvezdice…

Petra v imenu društva Solzice

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V novo leto
24.12.2007 2:32:39   
soncek28
PETRA,ENAKO TUDI TEBI,NAJ TI LETO KI PRIHAJA PRINESE VELIKO LEPEGA,VELIKO MOČI,IN NAJ TE SREČA SPREMLJA POVSOD!!!

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V novo leto
24.12.2007 13:59:05   
*bubi*
Hvala za te lepe besede. Vedela sem, da bom na tem forumu našla tisto pravo.

Letošnji božič res ne bo lep, ker je v mojem življenju ena velika praznina. Žalostna sem, iz trenutka v trenutek sem bolj žalostna, ko mi prijatelji in znanci pošiljajo maile in SMSe ter želijo vesel božič. Le kako se naj veselim? Če pa komaj čakam, da mine ta blišč decembra in veseljačenje, komaj čakam, da mine nov mesec in da bolečina vsaj malo popusti.

Vem, da je tukaj veliko mamic, ki me razume. Hvala. user posted image   

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V novo leto
24.12.2007 15:36:39   
Ajvy
Vsem želim , da bolečina čimhitreje in potihoma odide.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V novo leto
24.12.2007 17:27:54   
silvya
Petra hvala za prelepo voščilo.

Tudi jaz želim tebi in vsem, ki nas druži podobna usoda, čim lepše preživete praznike!
                          user posted image  

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V novo leto
25.12.2007 13:05:13   
skrivnost
Vsem želim lepo tudi jaz!!!

bodite močne!!!!

Miren pozdrav


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?