|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:11:52   
taši84
letos maja grem za birmansko botro in nimam pojma kako nj se oblečm pr tej današnji mladini, ki zdj hodijo že kr v kavbojkah k birmi??k sm šla js so bli kostimčki zdj pa je vse modern.  ker pa se v začetku maja še poročiva si ne mislm delat ne vem kakih stroškov. prosim nasvet.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:14:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taši84

letos maja grem za birmansko botro in nimam pojma kako nj se oblečm pr tej današnji mladini, ki zdj hodijo že kr v kavbojkah k birmi??k sm šla js so bli kostimčki zdj pa je vse modern.  ker pa se v začetku maja še poročiva si ne mislm delat ne vem kakih stroškov. prosim nasvet.

lp



Najbolje bo da gres kar naga.user posted image

(odgovor članu taši84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:22:42   
taši84
hvala za prijaznost!!!!!!ggggggggrrrrrrr

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:24:39   
Anonimen
Naga? Pa ti si na luno padla?

Najboljše, da povprašaš za nasvet v forumu lepota in moda, nekaj takega, ti bodo ene znale svetovati...

(odgovor članu taši84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:24:42   
Anuška79
Jaz bi vseeno ostala kar pri kakem lepem kostimčku - pa kak 'moderen' dodatek zraven in to je to. 

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:27:23   
taši84
hvala!

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:29:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taši84

hvala za prijaznost!!!!!!ggggggggrrrrrrr


Upam. da razumes, da je bila to sala...he.heuser posted image

(odgovor članu taši84)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 13:31:03   
taši84
bom rajš tih kar se tiče šale okol tega kar si napisala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 19:34:51   
bskrle
Spodobno, praznično. Torej prosojne obleke, mini krila, brez naramnic- odpade. Ostalo je stvar okusa in denarnice. Jaz sem iemla komplet, obleko, jaknico iz šantung (?) svile.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 19:41:01   
Anonimen
Kkšn kostimček, sej ni treba da je "starinski", se prou lepe stvari dobi.




(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 20:15:49   
kovač
Tudi jaz predlagam kak lep kostim z jakno in hlačami ali krilom krajšim ali daljšim, morda imaš kaj takega že doma in si kupiš samo kake nove čevlje, torbico in kakšna modna očala.

Če pa še nimaš kakega lepega kostima, bi bilo pa fino, da bi ga imela, ampak klasiko v eni barvi in enostavnih linij in ga boš lahko še leta nosila. Brezčasna barva je siva v vseh odtenkih, črna itak, morda rjava ali krem deluje zelo lepo, samo je občutljiva. Odvisno tudi od tvoje postave.
Malo si poglej za ideje spletni katalog Otto.de tam kjer so kostimčki, da dobiš kako idejo in potem iščeš kaj podobnega po trgovinal. Je lažje, če že vsaj približno veš kaj bi rada, pa še razprodaje se začnejo ta ponedeljek in bi lahko kar dost poceni skoz prišla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 21:56:58   
nabiralka
Mislim, da z ogledovanjem in nakupom raje še malo počakaj-vsaj toliko, da trgovine založijo s pomladansko-poletno kolekcijo. Boš imela malo več predstave o tem kaj se bo kej nosilo. Drugače se pa tud meni zdi, da z elegantnim slogom nimaš kaj faliti. Torej kakšen kostimček,ki pa naj deluje mladostno in bolj sveže. Najbolj važno pa je, da je v tvojem stilu-tako se boš še najbolj počutila user posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 22:15:47   
taši84
super ste!že mal lažje diham k sm vse prebrala. hvala

(odgovor članu nabiralka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
1.1.2008 23:13:04   
baguSka
neki v cemer se bos dobr pocutila... pa da ne bojo kavbojke ;) karkoli! aja pa trenirka user posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
2.1.2008 18:58:48   
daysi
Če imaš pred tem že poroko ti priporočam, da si ne delaj prevelikih stroškov,  kar iz omare vzem en rabljen kostimček, srejčko ali kar bi že imela odspod si pa kupi novo. Vsi bodo razumeli, da pač zaradi poroke nimaš keša, ni panike.


_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
4.1.2008 7:30:46   
NATAŠI
jaz sem bila pred.. hm ...5 leti in sva bili z birmano usklajeni- imeli sva pa take oblekce (dolge) in jaknco povrhu. Pejt v kakšno mal bolj moderno trgovino in jih prosi da ti pomagajo. S stroški je pa tako, da žal  vse kar se lotiš vedno precej stane. to da imaš poroko vem kako je ker sva midva tudi na tem, ampak obleči se moraš pa vseeno lepo ker bo to spomin za vedno na slikah in je lepo da nekaj zgleda

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se oblečt za birmansko botro?
8.1.2008 10:58:27   
Nika v službi
Tudi jaz svetujem, da se uskladiš z birmanko. Meni to nekako skladno deluje, če sta vsaj v nekako kompatibilnem slogu in barvah.

Sicer pa sem tudi sama pristaš nežnih, pastelnih tonov, živahnega kroja. Letos so itak moderni naborki, pa takoj deluje sveže, mladostno, frfotajoče...

Jaz sem imela pred leti kostimček v rumeno-bež-rjavi kombinaciji z volančki na robovih krila in na jakni, spodaj bluzo, pa povsem preprosto torbico in izredno malo nakita, ker je bila že obleka dovolj živahna.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?