|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj krepkih o taščah
23.1.2008 0:11:33   
m76
- Žena se vrne iz službenega potovanja in doma vpraša moža: Kako je kaj naša mačka?
Mož ji odgovori: Ja, mačka je pa crknila.
Žena se razburi in napade moža: Pa ti veš, da mi takšne slabe novice ne smeš povedati na tako grob način. Ti bi mi moral reči, da je mačka hodila po strehi, padla dol, si polomila tačke in da si jo zato peljal k veterinarju, ki je po svojih najboljših močeh poskrbel zanjo, vendar uboga muca ni preživela, zato smo jo lepo pokopali.
Mož si seveda misli svoje. Pa nato žena vpraša: Kako pa kaj moja mama (tašča) ?
Mož nekaj časa razmišlja, nato pa reče: Ja, tašča je pa hodila po strehi......   


-Pride snaha v svoj novi dom in tašča ji že prvi dan razloži, kakšen je dnevni režim pri njej: Ko zjutraj vstanem ob 6, mi prosim skuhaj kavico. Potem ob sedmih hočem zajtrk, in če bom imela ob osmi uri trak na glavi, sem dobre volje, drugače pa se me pazi!
Snaha pa ji prijazno odgovori: A tako, jaz imam pa drugačno navado. Ko zjutraj vstanem ob šetih, popijem en kozarec žgane pijače, ob sedmih še enega. Ja, veste tako je to, ampak potem mi je ob osmi uri prav vseeno, ali imate trak na glavi ali ne!


- Zakaj te včeraj ni bilo na tenis, vpraša Miha Janeza. Ah, tašča je umrla, pa sem moral na pogreb, je rekel Janez.
Miha: Kaj je pa imela?
Janez: Ne več kot dva tisoč mark.
Miha: Ne mislim kaj je zapustila, ampak kaj se ji zgodilo, da je umrla?
Janez: Kosilo je kuhala, potem pa je šla v klet po krompir, padla po stopnicah in se ubila.
Miha: Ja, kaj je bilo pa potem?
Janez: Ja nič, potem smo pa makarone skuhali.


- Kako moraš pokopati taščo? Z obrazom navzdol, za vsak primer, če se slučajno zbudi, da v narobno stran koplje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj krepkih o taščah
23.1.2008 7:44:05   
rosen
Ti so pa zakon,a ne ,snahe!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj krepkih o taščah
23.1.2008 8:41:45   
tanaja*
user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu rosen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj krepkih o taščah
23.1.2008 12:25:04   
curkica
kaj pa če je vse res user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj krepkih o taščah
23.1.2008 19:01:44   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj krepkih o taščah
24.1.2008 10:00:57   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?