|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jedilnik za ta teden
27.1.2008 17:58:03   
Grofica
Gospodična je sestavila jedilnik za ves teden,mogoče dobi katera kakšno idejo user posted image  :
ponedeljek: pašta z gorgonzolo
torek: rižota z morskimi sadeži
sreda: zelenjavna mineštra
četrtek: pire,ribje polpete ali ribje palčke,špinača
petek: fižolova mineštra
sobota: je ni doma,zato je prav nič ne briga,kaj bomo jedli
nedelja: lazanja

vsak dan je zraven še velika skleda mešane solate ali motovilca,razen,ko je mineštra. in za sladico sladoled.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jedilnik za ta teden
27.1.2008 19:43:54   
malecka
Ideje so super sam pri nas se to ne prodajauser posted image

Pri nas gre meso, meso, meso...user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jedilnik za ta teden
27.1.2008 19:52:16   
Grofica
ja,sej,pri nas tudi največkrat meso na 1001 način. ampak je bila Gospodična v šoli v naravi,kjer so za kosilo in večerjo vsak dan,6 dni,dobivali meso. skoraj nič zelenjave.nobenega jogurta. od sadja samo 1 jabolko na dan.
zato si je zaželela to.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jedilnik za ta teden
27.1.2008 21:54:40   
Naja30
Super jedilnik, zelo mi je všeč velika skleda solate vsak dan. Samo pri nas je tako, da sem jaz čisti zelenjavar, mož pa bi le kakšen dan tudi meso jedel.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jedilnik za ta teden
28.1.2008 12:21:49   
Enolla
Zelo dober jedilnik je sestavila, mala. Še jaz bom kaj potegnila dol samo, da se rešimo bolezni. Grofica samo nekaj me zanima: a zdraven mineštre ne ponudiš nič za čez? Ker npr. samo krožnik zelenjavne mineštre je malo premalo pri nas?

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jedilnik za ta teden
28.1.2008 17:27:17   
Grofica
ne,ko je recimo pašta fižol,je not kako meso ali hrenavke. to je to. tega poješ 2 krožnika in si sit. pa sladoled ali puding za sladico.
isto ješprenj,naredim ful gostega,s ful krompirja,... pa je.
pri zelenjavni mineštri je tolk ene robe not in paštica,da je kar gosta in dovolj nasitna.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jedilnik za ta teden
29.1.2008 8:11:42   
Enolla
Ja, saj kaj takega sem tudi jaz imela v mislih, ja. Imava zgleda kar podobne sestave jedilnikov medve. No razen rib, ki jih jaz ne delam ravno pogosto, ker imam rešpekt za njihovo pripravouser posted image  Pa itak niso tako sveže kot se jih dobi pri vas.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jedilnik za ta teden
29.1.2008 9:22:47   
Grofica
pri nas pa ful grejo ribe. sveže,zamrznjene,karkoli.
probam narediti jedilnik tako,da je en dan riba,drugi dan meso,potem kakšna zelenjava,pa spet riba,meso,... imamo vsega po malem.
nekaj časa sem se ful otepala priprave rib,ker mi je smrdelo celo stanovanje. ampak zdej me prav malo briga. raje dobro in zdravo jemo.
pa gledam,da jih ne cvrem v ponvi,ker to najbolj pusti vonj. če pa že,imam na ful odprto okno in potem takoj vržem olje stran in namočim ponev.
največkrat delam ribe v pečici v foliji. ne smrdi tolko.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jedilnik za ta teden
31.1.2008 22:15:04   
mami_miki
ful si pridna, da si si vse splanirala..upam da se ti obnese...men se nebi, če bi planirala za cel teden naprej...

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?