|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bluze Nara Camicie
20.1.2008 17:21:52   
Seven*
A so vredne svojega dnarja?

Me malo mikajo. Vidim, da so "drugačne" od večine bluzic.

A se jih kje na štajerskem dobi?

http://www.naracamicie.com/


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 17:37:37   
Strawberrie Cherrie
Hja, jaz imam doma 3. in vse 3 so kupljene na razprodajah. tko da so bile nekje po 25,30€. ena mi je res ljuba, ker se zaveže kot kimono, 2pa v večini časa visita v omarah,sploh ker mi sedaj čez ziziland ne gresta...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 17:59:06   
pika74
Ne vem, če jih imajo kje na štajerskem... vem, da majo eno štacuno v Portorožu, eno v Kranju, eno v šiški, eno v city parku, eno v centru Lj na Nazorjevi... mogoče majo kej v Avstriji...

Jaz imam 2 - obe kupljeni na razprodajah... drgač so mi čist preveč predrage... no, obe sta mi ful všeč, material ful kvaliteten... sta ble pa cene... 45-55 EUR... je tko za posebne priložnosti... ni glih za vsak dan user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 18:31:55   
Meggi
včasih so se dobile v mercator centru v celju v modiani. Sam mislim da sem jesen govorila s trgovko, ki je rekla da jih ne bodo več imeli. Sama priznala da blesava politka vodstva!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 18:59:18   
pilar28
ojla
ja so vredne denarja.treba je it v It v center Giullia ali pa v Trst in imajo sedaj 50-70% znižano, sigurno boš našla veliko lepih bluzic in srajčk.
Jaz sem zadovoljna no.user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 19:31:00   
cmokec
Imam 2 in sta super.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 20:24:46   
Anonimen
Nosim eno, od davnega leta 199in nekaj, še vedno lepa :).

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 21:25:04   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

A so vredne svojega dnarja?

Me malo mikajo. Vidim, da so "drugačne" od večine bluzic.

A se jih kje na štajerskem dobi?

http://www.naracamicie.com/



Definitivno so vredne svojega denarja, zelo kvalitetne so, čeprav niso poceni. Nekatere sem kupila 10 let nazaj, pa so še vedno kot nove.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 21:41:02   
2 Sraki
Vredne grehauser posted image . Jaz imam eno že enih 8-10 let, pa se ji leta ne poznajo, čeprav je zelo prenošena. Je pa iz bombaža. Sedaj imajo te nove sintetične materiale, za katere pa ne vem kako se dolgoročno obnesejo. Jaz prisegam na bombaž in tudi nova je taka.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 22:49:50   
gaya24
V celju v City centru v prvem nadstropju je ta trgovina.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bluze Nara Camicie
20.1.2008 23:22:10   
trnuljčica
user posted image Vredne so denarja. Imam dve, kupljeni sta bili v Lj. Ena na razprodaji. Sem pa enkrat slučajno opazila, da so v Italiji cenejše kot pri nas, da ne govoromo o ceni ko so tam razprodaje. Prvi je kupil 2 srajci moj mož v Italiji ( moški). Sta mi bili tako všeč, da sem šla v Lj gledat zase.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bluze Nara Camicie
21.1.2008 8:16:06   
januška78
Tudi meni se zdijo vredne svojga dnarja. Jaz jih imam sigurno ene 10 (večino sem jih kupila na razprodajah), pa sem z večino zelo zadovoljna. Najbolj všeč pa so mi ravno iz razloga, ker so drugačne od ostalih. Pa imajo od bolj športnih - predvsem majčke iz mikrofibre, pa do zelo zelo elegantnih bluzic.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bluze Nara Camicie
21.1.2008 8:33:24   
Felicity
Imam jih 5. Od tega sta 2 kupljene na razprodajah.

Meni so všeč, edino za likat so ful user posted image .

Pa hvala za idejo, bom šla do Ital.  pogledat, če je kaj ostalo od razprodaj. user posted image

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bluze Nara Camicie
22.1.2008 8:51:44   
DANVARI
na Rudniku jih imajo v Outletu... lanski modeli, pa mal ugodnejši tud ko ni razprodaj, so pa itak taki modeli da se jim letnik ne pozna user posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bluze Nara Camicie
22.1.2008 14:36:19   
Zasanjana
Imam 3, pa so vse kupljene na razprodajah v Trstu 5 let nazaj. Jih pa zelo malo nosim, ker so mi smotane za likat.user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bluze Nara Camicie
22.1.2008 22:50:35   
SISI25
Kje v Citycentru v Celju v prvem nadstropju pa so? Še nisem zasledila, pa sem mislila, da poznam vse trgovine na pametuser posted image .

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bluze Nara Camicie
24.1.2008 15:11:48   
dana
Fajne, samo likat jih je zoprnouser posted image . In kot so že vse rekle, se jim leta res ne poznajo.  

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Ime za fantka
megiTT

Katero ime bi izbrali?

Matija (30%)

Uroš (13%)

Blaž (30%)

Jure (27%)


Število vseh glasov: 532

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!