|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelena palerina oz. zeleno ogrinjalo - pust
22.1.2008 23:28:05   
Anonimen
Jaz sem si tokrat zapicila v glavo, da naredim kostuma zame in za dragega .. ampak, nimam sivalnega stroja, na roke pa ne bom sivala kaj vec kot gumbov user posted image

A je kdo kje videl te palerine za enkratno uporabo (delil jih je eno leto AMZS - rumene) v zeleni barvi? Vreck za smeti nekako ne bi imela.

Pa se eno vprasanje - ce bi kupila zeleno rjuho in jo prepognila na pol in izrezala samo odprtino za glavo in prisila dva gumba za rokave (tako kot so narejene otr. palerine) - a bi se rjuha parala? Zame ni problem, zase bi lahko itak naredila iz flis deke, ker nisem velika in nimam dolgih rok, sam user posted image pa ni tak palcek user posted image

Bova pa zabici .. oci bom prisila na zelene silt kapce iz filca ali flisa  kartona bom pa krake za na zapesta in gleznje naredila user posted image

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelena palerina oz. zeleno ogrinjalo - pust
22.1.2008 23:49:58   
lex
rjuho kot tako pusti celo, ker je tam že zarobljena, okoli vratu pa ni tolk šivanja na roke, sam po moje se fejst ne bi smelo parat, le videlo se bo, da je kr tak brez da bi bilo zarobljeno, to maš pol ure dela

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelena palerina oz. zeleno ogrinjalo - pust
23.1.2008 7:53:52   
Lenny
Kupi trak za lepljenje robov (kril ali hlačnic na primer) in rob namesto šivanja lepo zalikaj čez trak, pa bo.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelena palerina oz. zeleno ogrinjalo - pust
24.1.2008 8:03:06   
buči
Če imaš malo bolj kompaktno blago, lahko robove (dvojno zavihano) zalepiš kar z vročo plastiko iz pištole (tiste cvetličarske). Pazi le, da ne boš dala preveč plastike, da ti ne bo "premočilo" - mislim, da se ne bo videlo plastike.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zelena palerina oz. zeleno ogrinjalo - pust
24.1.2008 21:00:07   
Anonimen
Sva si premislila - dragi bo v zeleni pizami in majici enake barve iz H&M-a (vecjo, da gre cez bundo) user posted image Bo temno zelena zaba .. jaz sem si pa vecjo zeleno majco kupila, za cez bundo, najlonke pa itak imam zelene.

Tako, da ce naslednjo soboto v Tivoliju vidite dve zabi .. sva to midva user posted image Z enim psom in enim Nodijem.

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?