|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hobotnica
25.1.2008 16:00:32   
Grofica
kako dolgo se kuha hobotnico v navadnem loncu ali pa v ekonom ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hobotnica
25.1.2008 16:07:47   
nuala
Mojo sem dala kuhat odmrzneno in se je v navadnem loncu kuhala malo več kot 1 uro, bilka je pa cca 1kg težka.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hobotnica
25.1.2008 16:21:06   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Grofica

kako dolgo se kuha hobotnico v navadnem loncu ali pa v ekonom ?


Grofica...kaj pa narediš iz hobotnice???

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hobotnica
25.1.2008 16:33:09   
Grofica
vse živo lahko narediš iz hobotnice. jaz bom hobotnico v solati.
dobra je tudi v pečici s krompirjem.to bo na vrsti drugi teden.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hobotnica
25.1.2008 17:32:55   
dulcinea
Zdaj se mi pa sline cedijo po hobotnici v solatki. Pa nič ne smem jest danes. user posted image

Aja, odgovora pa ne vem. Pri nas jo naredi tašča in jo kuha v navadnem loncu. Pojma nimam koliko časa.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hobotnica
25.1.2008 17:46:15   
Grofica
eko,hobotnice so kuhane. user posted image
20 minut v ekonomu. so majhne,zato so bile kuhane hitro. če je hobotnica večja in starejša,je bolj trda in se jo kuha dlje... tako mi je povedala zdej ena mojstrica.
zdej se ohlaja. potem še česen,peteršilj,olivno olje,... mljask mljask. 

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hobotnica
25.1.2008 18:13:46   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22
Grofica...kaj pa narediš iz hobotnice???


Hobotnico?user posted image

user posted image  Jaz prisegam na hobotnico pod peko. Je pa res mal zahtvno sred zime, če nisi ravno v beli krajini al pa v sredozemlju...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hobotnica
25.1.2008 18:31:58   
Enolla
V ekonomu se jo kuha cca 15-20 minut za kg. No, zdaj pa ti daj kakšen fajn receptuser posted image   za solato, ....

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hobotnica
25.1.2008 22:36:46   
lelaval
Zdaj se mi pa sline cedijo po hobotnici v solatki.


Mmmmmmmmmmm, meni si tudi nardila take lušte s to solato. Moj user posted image naredi tako dobro. Pa marsikaj s hobotnice - ampak zdaj že spi, da bi ga vprašala. Jaz pa znam vse to samo pojest. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hobotnica
25.1.2008 22:53:51   
Grofica
zjutraj mi je Gospod prinesel sveže hobotnice in je bilo treba nekaj narediti z njimi.ali naj spet čakam,da bo prišel nekdo in to pripravil?user posted image  pa sem se lotila sama...
za solato je čist simpl: dodaš peteršilj in česen,poper,sol,olivno olje in to je to. v enih receptih piše celo krompir,ma ne vem... jaz še nisem jedla hobotnice v solati s krompirjem.user posted image mi je pa dobra v pečici s krompirjem.
zdej so v hladiniku in čakajo,da jih ju3 kar sama pojem. ko pride Gospod v nedeljo domov,ne bo niti H od hobotnice večuser posted image !

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hobotnica
26.1.2008 10:52:28   
dulcinea
Nič limonce ne daš? Da mal kisne?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hobotnica
26.1.2008 11:11:42   
Grofica
ja,sem pozabla napisat.al pa kis.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hobotnica
26.1.2008 15:53:10   
Sibil_
Punce-mehkužce (lignji, hobotnice itd.) je treba OBVEZNO dat za en dan v zmrzovalnik, da se zmehča njihove mišice oziroma tkivo.Nekako jim led prepolovi neke mišične strukture-tako sa mi povedali resnični poznavalci na Korčuli.In res je dosti boljša hoba iz zmrzovalnika-solata je njamsi, meni je daleč najboljša pohana, se kar topi v ustih, slinnn....user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hobotnica
26.1.2008 20:58:03   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Punce-mehkužce (lignji, hobotnice itd.) je treba OBVEZNO dat za en dan v zmrzovalnik, da se zmehča njihove mišice oziroma tkivo.Nekako jim led prepolovi neke mišične strukture-tako sa mi povedali resnični poznavalci na Korčuli.In res je dosti boljša hoba iz zmrzovalnika-solata je njamsi, meni je daleč najboljša pohana, se kar topi v ustih, slinnn....user posted image

LP,
Sibil RR

Pa ne samo to - baje, da so mehkužci edina hrana, ki se jo sme večkrat zamrzovati, ne glede da vmes ni bilo termične obdelave. Si to mogoče že slišala? 

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hobotnica
27.1.2008 8:42:19   
Grofica
eko,pa sem zvedela še nekaj novega. to o zamrzovanju. sicer pa nam itak ne rata kaj dosti zamrznit. prej vse pomažemo...user posted image

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?