|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uši
19.2.2008 8:39:14   
bskrle
Ja, spet imamo uši. Eurax imam na zalogi, sem se odločila,d a kupimo tisit elktrični glavnik. Sem preklicala kar nekAj lekarn. Kamnik nimajo(v obeh), Cerklje tudi ne, V Kr imajo vQlandiji, Mengeš tudi. Ista firma  cena od 20 DO 33 EVROV.
Skratka punčka ima dolge lase, ostali 2 k sreči še en. Spet bomo samo prali in pregledovali ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uši
19.2.2008 8:46:09   
nuala
Te zelo razumem, mi smo se tudi borili.
Jaz sem oba moja fanta ( in moža ) na kratko postrigla, pa šampon in losion sem uporabljala ( za vse družinske člane ) vsaki 2. dan, vmes pa navaden otroški šampon.
Prekuhala vso posteljnino, oprala vse deke, obleke,...še psa.

Česala sem lase z navadnim, gostim glavnikom po pranju. Če gnid ni veliko, lahko tudi z roko ali pa izrežeš vsak tak las.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uši
19.2.2008 10:15:02   
brigitaa
Težka zadeva, to, da se znebiš uši in gnid, sploh pa še, če imajo otroci daljše lase, samo smo jih vsak drug dan prali z šamponi, gnide pa sem odstranjevala z glavničkom ter z nohti, zato pa nismo strigli lepe laske, ki jih moj sin lepo neguje, sam me ni blo za poslušat kako sem imela monologe o neodgovornih starših
Za lepoto je treba trpeti v zmernih količinahuser posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uši
20.2.2008 21:46:44   
s.
Za preganjanje uši pomaga če v šampon kanete nekaj cca.10 ali več kapljic olja tea tree ali uporabite tea tree šampon.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uši
21.2.2008 8:16:55   
Anonimen
http://vitamini.finechance.com/naglavne-usi-gnide-magicomb-follicel.htm

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?