|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova zaposlitev
1.2.2008 11:32:11   
Anonimen
Zdravo,

na kaj ste pozorni pri novem sodelavcu ali sodelavki. Rada bi vedela, kaj so plusi in minusi in na kaj je potrebno biti še posebno previden, da si ne nabiraš negativnih ocen. Kaj je dobro govoriti in kaj ne. Vem, da bodo odgovori prišli prav marsikomu, ki premišljuje o menjavi zaposlitve.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 11:33:18   
Anonimen
Kaj bi bil za vas odločilen dejavnik koga zaposliti in koga ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 11:35:18   
Anonimen
Ker v glavnem je povsod tudi poskusna oba nekaj mesecev.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 11:37:53   
Anonimen
Dva totalno različna vprašanjauser posted image

Koga zaposlit ne vem, ker nisem bila še v taki situaciji da bi jaz zaposlovala.

Pri novem sodelavcu pa jaz prvo opazim pač splošni bonton. Da se predstavi(če ga nadrejeni ne), normalno stisne roko, mal nasmeška tud ne škodi, da ne zasede takoj pol pisarne, da ne pametuje takoj, da vpraša če kaj ne ve, da ne gobca cele dneve k eni mamo pač radi mir, da ne hodi tri tedne z nami na kavo pa niti enkrat ne plača, da ne premeri vsacga od nog do glave in komentira.......in najpomembnejše, da se ne začne pritoževat nad vsem možnim že drugi dan službe.

Kar se pa dela tiče je pa super če človek tudi sam kaj vidi in ne sam sedi in čaka da mu kdo da kaj za delat. Je samoiniciativen v glavnem. Pa mu ni problem tud kkšno stvar ki ne spada pod njegov opis del narest. Da se nima za nekaj velepomembnega, ampak se pač loti vsega kar je treba narest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 11:59:38   
Anonimen
Jaz sem bolj slaba na tem področju in sem se še vedno "zafrknila". Pri meni je bilo do sedaj še vedno tako, da tisti, ki so mi bili na začetku "bad" so se kasneje izkazali za super in sem veliko z niimi, tudi še potem, ko so odšli. pri tistih, ki so mi bili na prvi pogled "cool" se je pa kasneje izkazalo za ravno nasprotno...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 13:40:51   
Sibil_
Jaz se tudi vedno nekako uspem zaj**** v ženskih kolektivih.Prvo vse ok, ampak slej ko prej naredim kaj narobe, pa ponavadi še vem ne kaj.user posted image Tako da od sedaj naprej bom furala varianto čimamnj govori, sploh pa ne osebnih stvari, pa seveda nič pritožb (doma bo mož nasrkal, hehe).user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 13:44:42   
Anonimen
Jaz sem bila vedno odkrita, ker so mi doma vedno govorili bodi poštena, pridno delaj, govori po pravici, ne lagat. In sem ji in jih še dobivam po p....! Pa še svoje zasebne stvari sem razkrila - trapa in se pritoževala.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova zaposlitev
1.2.2008 13:46:06   
Anonimen
Aja, sem pozabila povedati, da sem tudi sama v ženskem kolektivu in da sem mislila, da bo nekoč bolje, pa je vse samo še slabše, kar se odnosov tiče. In nekateri imamo dela čez glavo, drugi pa za sproti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?