|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 10:43:19   
Skratek46
Sem vam rekla, da se nekaj dogaja-danes so mi rekli, da se od 1.2. ne plačuje več nobene taxe-tako da tisti ki se boste poročali na matičnem uradu ne boste plačali več nič. Tisti,ki pa želite, da pride matičar na določen kraj-boste samo potne stroške poravnali...SUPER!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 11:13:06   
piščanc
ja, pol se pa še midva mogoče vzameva user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 11:33:18   
Blejka26
saj je do sedaj bilo itak za plačat ene 35eurov..ne vem no.Jaz se itak ne mislim poročit

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 11:45:10   
deja27
kaj je sestrica?Zakaj se pa ne misliš?Sej sta idealn paruser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 11:47:37   
Anonimen
A to že velja?
K midva sva se mislna ta mesec na obletnco ožentuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 11:53:07   
Skratek46
Ja ja...od februarja naprej se ne plačuje...sej vem, da 35EUR ni nič-sam je pa prav, da nam vsaj neki zadev olajšajo,če je že vse tko drago...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 11:58:19   
Anonimen
Ja boljš k nič. Midva bova tistih 35 pol raj za pico pa pivo zapravlauser posted image .

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Matičarja se ne plačije več...
4.2.2008 12:46:32   
lana777
Ej, sam to je pa res lepo ...  Mi2 sva lani poleg tega
še kr plačala - posebna destinacija ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:23:58   
baguSka
Uuuaauuu. Vsaj neki.user posted image

Mene pa neki zanima... a pridejo kamorkoli po sloveniji, ce si to zelis??? Ker jaz imam tako posebno zeljo in me seveda zanima, ce pridejo na katerokoli izbrano lokacijo???

Fuuuull hvala za odgovor...

ps: pa seveda ce katera mogoce ve, kam tocno moram it to vprasat, ce sva oba iz LJ??

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:25:30   
baguSka
ps: pa seveda ce katera mogoce ve, kam tocno moram it to vprasat, ce sva oba iz LJ??


Torej midva sva oba iz LJ, tista lokacija pa se nahaja v neki drugi obcini. Katera ve? Pliiiiiis. Cimprej rabim odgovor. :)))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:35:27   
FLASK_A
Taksa se od 1.2. res ne plača več. Za civilno p. moraš iti na matični urad, kjer boš imel poroko.

Midva sva iz LJ, poročila se bova na Otočcu. Uro in datum sva zato morala rezervirati na matičnem uradu NM.

Aha, če se želita poročiti na nekem območju ali kraju, kjer porok nimajo (recimo zunaj na travniku ri nekem kmetuuser posted image ), moraš od njega dobiti dovoljenje, nato greš s tistim papirjem na matični urad. Poročijo te tako lahko kjerkoli.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:42:10   
baguSka
Aha. Hm. Mater ne najdem pod kateri matični urad spada ta lokacija kjer bi se jaz porocila.user posted image  A je dovolj ce gledam Upravne enote? Ker vsaka upravna enota nima maticnega urada al kako? Zdej sm pa ze jst cist zmedena.... Rabila bi pa cimprej, da datum dobim. Ceprav sem skor zihr da se sred tedna noben ne bo zenu.. A pol moram na njihovi enoti dobit enga, da pride na zeljeno lokacijo? Kaj pa ce noce?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:44:01   
baguSka
moraš od njega dobiti dovoljenje


O super info. A tole mi kmet kr na roke napise, al dobim kaksen poseben obrazec pri maticarju, katerega mi on samo podpise!? Ce mogoce ves...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:49:22   
FLASK_A
Poroke so drugač ob sredah in sobotah. Za dovoljenje pa ne vem. Najboljš da pokličeš na upravno enoto, pa vprašaš kako pa kaj. Kje pa se želiš poročit? Kdaj pa želiš? Pa dej prit k nam mal čvekat, nevestica bodočauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 12:53:12   
baguSka
Pa dej prit k nam mal čvekat, nevestica bodoča


Kam user posted image

A samo ob sobotah in sredaaan??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Matičarja se ne plačije več...
5.2.2008 13:02:21   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa dej prit k nam mal čvekat, nevestica bodoča


Kam user posted image

A samo ob sobotah in sredaaan??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


dej poklič pa vpraš, res nevem za ziher

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Matičarja se ne plačije več...
8.2.2008 15:03:14   
taši84
res se takse ne plačuje več od 1.2. dalje. ker je midva tut nisva in sva šla ravno ta dan na občino. prej pa je bila 39€.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?