|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 11:40:00   
Lepotica
Moja kolegica ima problem, pa me je vprašala za mnenje. Zanima me kaj ve mislite o tem. Ona je leto nazaj začela s tipom, ki je malo prej nehal zvezo s prejšnjo punco. Mislim d po treh letih. Tista je še nekaj časa hotla ga nazaj a se je kasneje umirila. Po približno pol leta ga je pa po smsu spet poiskala, da mu mora vrnit še neke stvari, ki naj bi jih imel še od prej tam. In ko ji je napisal naj jih pošlje po pošti, je vztrajala, da jih bo sama pripeljala. Moje mnenje je d ga hoče una vidt. Sm ji prov povedala? Aja, pa ne dajat na partnerske, ker tm skor nben ne bere, mene pa bolj zanima debata. Pa kolegico vaše mnenje.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 11:48:57   
TIA22
Ja, tudi po mojem ga želi videti! Mogoče pa punca upa, da je še ni pozabil??user posted image

Potem pa jo naj kar tvoja prijateljica pričakauser posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 11:49:09   
Teya*D.
Ja po moje, da bi ga tudi rada malo 'počekirala', če se je kaj spremenil! Naj pride in prinese stvari, ko bo zraven njegova zdajšnja punca-torej tvoja prijateljica. Samo če jih tako dolgo ni rabil ( teh stvari ) jih še zdaj ne rabi, a ne. Jaz bi rekla naj jih kar obdrži, da nebi bilo potem kaj narobe in se je nebo mogel spet ne rešit.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 11:52:36   
Anonimen
Itak da ga hoče videt.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 11:54:13   
jagoda77
enostavno naj reča, da kar naj pripelje, da je tko še bolje, pa jo skupaj počakajta user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 11:58:32   
Lepotica
Jst sm ji isto rekla. Vidm d se strinjamo. Men je takoj zasmrdel, d ga hoče vidt. Sm on je noče vidt.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 12:10:10   
TIA22
Saj če je on noče videti, pa mu je ni treba! jaz bi ji rekla naj mi stvari kar nastavi pred vrata!!!

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 12:31:50   
mami_miki
ja...naj bosta oba doma, ko bo stvari prinesla...pa se lapo vsi pomenite-skuhajta naj ji kavo...user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 12:34:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Ah, ja, bivše...

Mojega je njegova bivša občasno klicarila še 4 leta po tem, ko sva bila midva skupaj. Pa vsake toliko je kaj nujno rabila in bi bilo nikogar, ki bi ji to posodil.... Občasno  je morala prečekirat, če sva midva še skupaj user posted image  oz. če ima še kakšne šanse. Šele ko ji je rekel, da se bova midva poročila, je resnično nehala. Mene ni motilo, vem, da ima rad samo mene, mi je bilo pa nekoliko žal zanjo, ker se je pravzaprav poniževala. Meni je bila drugače čist fajn punca.

Lepotica, po moje hoče tudi v tvojem opisanem primeru prečekirat, če ima še kakšne šanse.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 12:45:13   
Skratek46
Ja ja...bivše znajo bit res grozne...Verjetno ga hoče videt.Mojega je klicala bivša-ki sta bla skupaj 3 letA in ko ji je rekel da se je preselil in da se poročiva...jo je res skori kap.Pol sva jo še enkrat srečala...je neki name kazala s prsto in njega ni niti več pozdravla-sva se v glavnem rešila nadloge...hahaha...
Sam naj si porihta to z bivšo,ker se take ženske zagrabijo za vsako nitko upanja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 12:52:24   
Lepotica
Pa mislite, da bo vztrajala?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 13:32:10   
lelaval
Seveda ga hoče še videt - ima še razlog - ga ni prebolela.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 13:55:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

enostavno naj reča, da kar naj pripelje, da je tko še bolje, pa jo skupaj počakajta user posted image


Ja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 14:07:07   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Pa mislite, da bo vztrajala?


če je pa on noče videt, naj ji pa reče, da naj se kar s tabo zmeni za stvari, potem boš pa vidla, koliko bo še hotela ga videt.
Lahko narediš tudi foro, si narediš malo trebuščka, kot da si noseča... to najbolj boli user posted image  eh, je... ga, sem mal žleht user posted image

jaz vem, da ko bova midva se poročila oz. začela načrtovat, čeprav me otroc od mojga nenehno žicajo, da bi imel dojenčka, vem, da bo bivšo kap zadela in bo sigurno kej "kuhat" začela user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 14:15:05   
lex
Ah bivše! Jaz sicer nisem imela nobenega opravka z njo, jo je pa pred leti šel dobro okajen pozdravit na eni čagi pa sva se skregala zaradi tega. Zakaj še sama ne vem, ker sem mu samo rekla, da če ga kaj piz.. naj ne hodi k njej. Mene babnica niti pogleda ne, pa kaj. No mi je pa ful butasto ker ma še ful njegovih stvari (bolj kot ne zelo dobrih knjig), ampak po 10 letih jih ne pogrešava.

Tale ga pa 100% želi videt. Jaz bi bila poleg, ko bi pripeljala stvari, da bi vedela kam pes taco moli.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 14:28:29   
Anonimen
Ja in kaj ma veze,če ga vidi?Men pa to dol visi,če ga gleda vsak dan,če ima mene rad.Ali pa se boji,da bi se vrnil nazaj k njej,da bi se mu prbudila kakšna čustva.
Po mojem mu na zaupa dovolj potemtakem,če jo je strah tega,da bi ga videla.
Od mojega bivša še pride k meni na kavo včasih.Saj je bivša a ne in nimam nobenga strahu,da bi mi ga prevzela.Če pa bi že to pomeni,da najina zveza ni tko trdna kot si mislim.Moje mnenje pač.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 14:37:52   
Pajaca
So bivše in ... so bivše.... tko da vprašanje če je vsaka bivša enak bivša.user posted image


Če bi mene po pol leta klical bivši in rekel, da me hoče vidt ker ma neke moje stvari, bi mu rekla naj jih pošle al pa v kanto zabriše. Ker najbrž nima noben tako pomembnih zadev k bi jih nujno rabila.

Tko da moj nasvet je točno tak, naj bivša zadeve v kanto zabriše, sploh če je tud tale tipček ne želi vidt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 16:39:05   
lelčy
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

enostavno naj reča, da kar naj pripelje, da je tko še bolje, pa jo skupaj počakajta user posted image




se strinjam.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 17:40:04   
nasmejani
Moje mnenje je da nima namena da bi ga vidla.
ampa ma namen da ji za....!


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa ve mislite?
12.2.2008 18:36:56   
mateyka
Moje mnenje je da nima namena da bi ga vidla.
ampa ma namen da ji za....!


kaj? "za....!" user posted image
če sem si prav prevedla, pol pa user posted image

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa ve mislite?
14.2.2008 8:13:51   
Lepotica
Kako si si prevedla?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa ve mislite?
14.2.2008 8:31:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Moja kolegica ima problem, pa me je vprašala za mnenje. Zanima me kaj ve mislite o tem. Ona je leto nazaj začela s tipom, ki je malo prej nehal zvezo s prejšnjo punco. Mislim d po treh letih. Tista je še nekaj časa hotla ga nazaj a se je kasneje umirila. Po približno pol leta ga je pa po smsu spet poiskala, da mu mora vrnit še neke stvari, ki naj bi jih imel še od prej tam. In ko ji je napisal naj jih pošlje po pošti, je vztrajala, da jih bo sama pripeljala. Moje mnenje je d ga hoče una vidt. Sm ji prov povedala? Aja, pa ne dajat na partnerske, ker tm skor nben ne bere, mene pa bolj zanima debata. Pa kolegico vaše mnenje.



Ja, zadnje čase ima dosti kolegic probleme tukaj gor.user posted image


Zakaj pa ta frajer enostavno ne reče, da ne potrebuje stvari? Če je lahko preživel brez njih pol leta in stvari ni zahteval niti na svojo iniciativo..??

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa ve mislite?
14.2.2008 8:33:17   
mateyka
Kako si si prevedla?


ponavad se tko napiše besede, ki se naj ne bi pisale - mislim na RR (preklinjanja, vulgarne besede.. itd)?
in itak ugibam kaj je hotu povedat, tko da ne vidim smisla tuhtat kaj naj bito blo.. user posted image  

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pa ve mislite?
14.2.2008 8:47:13   
Anonimen
Videt ga hoče valda.user posted image
Ampak ,če ni potreboval stvari do zdaj,jih tud zdaj ne rabi.V kanto z njimiuser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pa ve mislite?
14.2.2008 9:58:21   
Lepotica
Nivess ni treba s cinizmom neki težit. Če bi bil to moj problem, bi ga napisala kot moj problem. Nč bat, tok poguma pa že imam.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?