|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:29:35   
Anonimen
pozdrav

mislila sem, da so priprave na poroko nekaj čudovitega. Pa mi je takoj na začetku zagodla moja svakinja (bratova apunca). Obtožila mi je egoizma, ker je nisem vprašala če se lahko poročim 5 dni za njenim rojstnim dnevom. Na dan moje poroke je načrtovala zabavo za 26 rojstni dan in je od mene pričakovala zgornje vprašanja.

Včeraj sem bila frapirana, danes tečna in čudna, za jutri še ne vem kakšna bom. Ali imajo res vse ta mlade toliko pravice, da se vmešavajo v naša življenja. In ali je res praznovanje rojstnega dneva bolj pomembno kot poroka.

Ker sem se sporekla z našo " ta mlado", zdaj še brat ne govori z menoj in se vsi čudno gledamo.

Prosim za spodbudno besedo, lahko tudi še za kakšno egoistično opazko.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:34:07   
dadica
Brcni jo v rit. Poročiš se samo enkrat v življenju, ona pa ima roj. dan vsako leto. Bi razumela, če bi imela okroglo obletnico, ampak 26user posted image . Naredi poroko po svoje, njo povabi ona pa naj se sama odloči ali bo prišla na poroko ali bo sama sedela na pikniku, ker bodo tak vsi k tebi prišli na poroko!

lp dadica

P:S Sama sem se odločila da nikoli več ne gledam na "Žlahto" in njihove fore, ker name in na mojega tudi noben ni nikoli pomislil!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:35:33   
bučkabb
ne oziraj se na takšne opaske in lepo načrtuj svojo poroko naprej tako kot si si zamisla in takrat ko jo ti želiš met.
mislim no kje pa piše da moraš ti zdaj upoštevat vse predvidene fešte v sorodstvu in se jim prilagajat, po tem takem tak ne boš našla datuma, ko enkrat ima en rojstni dan, drugič ma drug pa še kaka druga fešta se ti bo vmes postavla in boš izpadla.
sploh pa 26 let ni nobena okrogla obletnica al kaj podobnega da bi mogla sigurn vedet da bo to praznovala.

jaz mislim, da je en velik egoist prav ona in da ti hoče z tem samo nagajat in živce kravžljat.

ne pusti se in vstrajaj pri svojem. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:35:51   
Anonimen
Ja absolutno bi jo mogla vprašat. A ne veš da je 26 rojstni dan najpomembnejši... Pa še to jo moraš vprašat kdaj ima menstruacijo, da boš prav datum izbrala... user posted image user posted image
Za tvojega brata pa velja star slovenski pregovor gliha v kup štriha...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:36:14   
Anonimen
Ja ma kaj praznovanje RD načrtuje par mesecev v naprej al kaj?

Jaz bi jo vprašala če misli povabit 100 ljudi na RD.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:37:21   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: zasavka

pozdrav

mislila sem, da so priprave na poroko nekaj čudovitega. Pa mi je takoj na začetku zagodla moja svakinja (bratova apunca). Obtožila mi je egoizma, ker je nisem vprašala če se lahko poročim 5 dni za njenim rojstnim dnevom. Na dan moje poroke je načrtovala zabavo za 26 rojstni dan in je od mene pričakovala zgornje vprašanja.

Včeraj sem bila frapirana, danes tečna in čudna, za jutri še ne vem kakšna bom. Ali imajo res vse ta mlade toliko pravice, da se vmešavajo v naša življenja. In ali je res praznovanje rojstnega dneva bolj pomembno kot poroka.

Ker sem se sporekla z našo " ta mlado", zdaj še brat ne govori z menoj in se vsi čudno gledamo.

Prosim za spodbudno besedo, lahko tudi še za kakšno egoistično opazko.



mislim halooooooo, ker je nisi vprašala, daj no nehaj. jaz je sploh ne bi povabila na poroko, mislim je pa tut ena.user posted image
to je tvoj dan in oseba katero moraš vprašat za datum, je tvoj bodoči mož in nobeden drug!!! pa vprašat na uradu če je prosto. jaz ko sem določala datum sem se samo s svojim bodočim možekom pogovarjala, nobenega nisem vprašala za dovoljenje.
tako da punca, kar obrži svoj datum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:41:18   
Anonimen
A veš kaj, požvižgaj se nanjo. Kar se mene tiče, je poroka najlepši in najbolj poseben dan v življenju ženina in neveste in je samo njun dan. Torej morajo biti vsi svatje zelo počaščeni, da so sploh povabljeni, da njuno srečo delijo. Zaradi mene, če se mladoporočenca odločita skakat s padalom, bomo šli pa skočit, a ne. In prestavim takrat vse, samo kakšnega nenapovedanega dogodka pač ne morem.

Načrtovanje poroke in poroka sama sta pa med najbolj stresnimi dogodki v življenju, verjetno veliko ravno zaradi raznoraznih vtikanj sorodnikov in ostalih. Žal. Zadnji teden pred poroko izključi telefon (resno), dosegljiva sta samo preko prič in še to za res nujne zadeve. Ker ne moreš verjeti, kaj vse se ne spomnijo (nepomembnih malenkosti) ob enajstih zvečer en dan pred poroko user posted image . Tako da ne se pustiti, vsakemu povej, da je to tvoj dan in naj to spoštujejo.
Leeeepooo poroko ti želim in srečo v zakonskem stanu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:43:34   
trnuljčica
Ko sem začela brati sem si mislila: "A ima 16? Nezrela pač."
No na koncu sem prišla do sklepa, da je samo še ena, ko ji ni prav, da ne bo ona v ospredju.
Brez veze se ukvarjat z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:44:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Torej morajo biti vsi svatje zelo počaščeni, da so sploh povabljeni, da njuno srečo delijo. Zaradi mene, če se mladoporočenca odločita skakat s padalom, bomo šli pa skočit, a ne. In prestavim takrat vse, samo kakšnega nenapovedanega dogodka pač ne morem.



Evo... točno to je bila moja misel.
Sem bila na precej porokah.... pa sem tud že marsikaj prestavila.
Pa še marsikdo drug.....
Tvoji svakinji (a niti bratova žena ni?) pa bratu pa kr povej, da lahk mata takrat fešto za RD... da tebe čist nič ne moti. Sam to jima še namigni, da naj si zbereta kak drug plac, da ne boste lih skupajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:46:00   
baguSka
bodi egoisticna, ce ti tko pase... midva sva tud: nobenga nisva povabila sploh na najino poroko in je.. niti starsev.. saj se gre za nju in nobenga ne bova obremenjevala s tem, ce se hoceva vzet.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 15:50:48   
FLASK_A
Prav res- brcni jo u rit!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 17:01:20   
Anonimen
Hvala, Hvala.

Sem se malo nasmejala in takoj boljše volje postala. Vidim, da smo vsi istih misli. Bom poskusila pozabit na njo in dobila bom slonjo kožo, pa mi nihče več ne bos sral po glav.







(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sem čudna ali kaj...
19.2.2008 20:50:17   
mateyka
reci, da ni panike - da lahk torto sabo prnese user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sem čudna ali kaj...
20.2.2008 7:14:23   
NATAŠI
ne porajtaj njenih pripomb ... saj nima okrogle obletnice. Vidva se kar odločita za datum katerega sta že takoj zbrala

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sem čudna ali kaj...
20.2.2008 10:29:28   
lana777
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja absolutno bi jo mogla vprašat. A ne veš da je 26 rojstni dan najpomembnejši... Pa še to jo moraš vprašat kdaj ima menstruacijo, da boš prav datum izbrala... user posted image user posted image
Za tvojega brata pa velja star slovenski pregovor gliha v kup štriha...


Ha hauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?