|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rja na marmorju
26.2.2008 8:03:57   
ninataja
Jaz sem se že lotila spomladanskega čiščenje in sem na policah iz marmorja opazila rjo.
Ima mogoče katera kakšen predlog kako se jo da oz. če se jo sploh da odstranit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:06:48   
Anonimen
mislim da ni pomoči. marmor je porozen in se je rja zihr vanj zažrla

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:08:30   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

mislim da ni pomoči. marmor je porozen in se je rja zihr vanj zažrla


Jaz je ne spravim ven. V kopalnici imamo marmornato ploščo in nisem opazila, da je tamala polila fiziološko po pinceti, ki je zarjavela. Močnih čistil ne smeš in kot je Lara napisala se je tudi pri nas rja zažrla noter in je sedaj vzorec v kamnu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:09:05   
ninataja
Oh joj user posted image  Imela sem idejo da bi z varikino probala (ker je marmor bel) ... user posted image  Sam se ne upam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:11:59   
pijja
Na okenski polici v kuhinji se je tudi pri nas zažrla,pa ni šans da bi s čem spravla doluser posted image  Edino polico zamenjat,al pa imeti doživljenski okrasek na policiuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:25:36   
honey
Ne boš je spravila ven. Žal. Ampak predstavljaj si naše nove, komaj vgrajene granitne police (notranje), ki smo jih premazali z lanenim oljem user posted image . Moj oče je bil tako user posted image  pameten, da se s tem police zaščitijo in seveda je šel moj user posted image  to takoj mazat - in kot je v njegovi navadi, to še obilno. Samo problem je nastal, ker se je to laneno olje vpilo v granit in so police postale vse rumene - prej so bile pa skoraj bele oz. rozaste. In to čisto vse police user posted image  Tako da, če te moti tista rja na marmorju, postavi kaj na ta flek in ga ne boš videla. Jaz moram gledati vse te police, kako so grde, pa nimam kaj narediti z njimi user posted image

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:38:39   
ninataja
Potli imam še srečo da je flek na zunanji strani user posted image En lonček z rožami bo potem stvar najbolje rešil user posted image

< Sporočilo je popravil ninataja -- 26.2.2008 8:39:48 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 8:40:18   
pijja
Točno tako.Imaš dvoje v enem koristno s prijetnim(hecam se).user posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rja na marmorju
26.2.2008 14:28:07   
robinzon
Meni je prišla rja na tla na terasi, pa sem spravila vem z astonišem in to v posodici, je zgledal kot polir pasta, vseboval pa je kislino. Lahko probaš s kakšno kislino, moraš pa računat na to, da ta razžira kamen. Poizkusi najprej na enem malem delčku.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?