|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamica študentka
6.3.2008 11:51:08   
ina83
Sem jezna kot user posted image
Danes sem dobila odločbo od zrsz, da mi kot študentki ne pripada republiška štipendija. Sem absolventka in moj fant dela v šolstvu za polovični delovni čas. Januarja sem rodila. Nikoli nisem delala preko študenta, tako, da sem brez dohodkov in smo praktično odvisni od ene plače pa še ta za polovični delovni čas. Torej nam pripada 175 e starševskega dodatka, otroški dodatek še ne vem koliko je. In pol se grejo, da nej mamo otroke mladi, da bo država pomagala. Kako si pa predstavlajo da živimo, od zraka al kva? Pa sej jim je vseen. KLINC pa taka država!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.3.2008 11:57:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamica študentka
6.3.2008 11:59:15   
Anonimen
Tudi štipendija gre na prihodek.In če presegate potem pač ne dobite nič.Niste niti prvi niti zadnji

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mamica študentka
6.3.2008 12:01:14   
ina83
Nisem zaposlena, redna študentka, prvič zaprosila za štipendijo. Ja kaj pa naj se pritožim, če pa za 50e presega dohodek na družinskega člana?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mamica študentka
6.3.2008 12:03:09   
Anonimen
če ne presegate cenzus za socilano daj tam vlogo
pač tako je- to je življenje

(odgovor članu ina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.3.2008 12:06:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mamica študentka
6.3.2008 12:53:25   
Una
IZVIRNO SPOROČILO: ina83

Sem jezna kot user posted image
Danes sem dobila odločbo od zrsz, da mi kot študentki ne pripada republiška štipendija. Sem absolventka in moj fant dela v šolstvu za polovični delovni čas. Januarja sem rodila. Nikoli nisem delala preko študenta, tako, da sem brez dohodkov in smo praktično odvisni od ene plače pa še ta za polovični delovni čas. Torej nam pripada 175 e starševskega dodatka, otroški dodatek še ne vem koliko je. In pol se grejo, da nej mamo otroke mladi, da bo država pomagala. Kako si pa predstavlajo da živimo, od zraka al kva? Pa sej jim je vseen. KLINC pa taka država!



Se strinjam, kakšna država!!! Ampak država podpira rodnost do te mere, da imata starša svoje dohodke, ne podpira pa študentov, naj imajo otroke. Ti naj najprej doštudirajo, potem se pa odločijo zanje. Ne me narobe
razumet, ker sva skoraj na istem.



_____________________________

LP, Una

(odgovor članu ina83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mamica študentka
6.3.2008 13:21:00   
gaya24
Če hočeš štipendijo ti pol ostane edina možnost, da se prijaviš kot mati samohranilka.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mamica študentka
6.3.2008 23:02:53   
maja&m
Očitno ima fant tolikšno plačo,da presežete cenzus. A pa si dobro izpolnila obrazec?
Jaz sem jo dobila,pa sem takrata delala prek študenta.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mamica študentka
8.3.2008 22:40:43   
mišk
Kolk jst vem, naj bi vsaka mamica študentka dobila štipendijo, razen če ni podaljšala absolventskega staža!user posted image  Jst je recimo samo zaradi tega nisem. Ker sem že drugo leto absolventka. Dobila pa bi štipendijo, če bi recimo ponavljala letnik. Ma, ni mi jasno...

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mamica študentka
8.3.2008 23:10:34   
Anonimen
vsaka ne dobi štipendije,tudi zanjo obstaja cenzus,ki se ga ne sme presegati

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?