|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skodelica iz papirja - NUJNO
10.4.2009 8:56:32   
honey
Prosim pomagajte mi. Nujno rabim nasvet, kako naredit skodelico iz papirja. Pa tudi iz kakšnega papirja jo naredit. Za pirhe sva se s sinetom odločila, da bova naredila kokoške. Za podstavek sem uporabila kos tulca od wc papirja, zdaj bi morala pa na to prilepit "gnezdo" - pa nimam pojma, kako naj to naredim. Mi lahko prosim pomagate?


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skodelica iz papirja - NUJNO
10.4.2009 8:57:53   
rija
user posted image nisem sicer za ročna dela, ampak za gnezdno bi zrolalal malo sena, pa ga z tistim lepilom iz pištole zalepila na tulec

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skodelica iz papirja - NUJNO
10.4.2009 9:41:33   
honey
Ja pa ne vem, če bo zdržalo pirh user posted image To bo "darilo" ko bo mali nosil pirhe okrog. Pa da ga ne da kar tako, v vreči, bova naredila te kokoške. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skodelica iz papirja - NUJNO
10.4.2009 12:49:40   
nuala
Vzemi kartonsko škatlo od jajc in trgovine . Ireži iz spodnjega dela kos škatle ( jaz izrežem 4 "skodelice" ) in to prilepi gor. Jajčka so tako precej stabilna. Aja, pa okrasi ali pobarvaj karton.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skodelica iz papirja - NUJNO
10.4.2009 12:54:23   
honey
Hvala, bom poskusila. Grem domov ustvarjat user posted image Pa če bo uspelo, bom pokazala še komu - bom dala v album. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skodelica iz papirja - NUJNO
10.4.2009 15:34:54   
pejka
http://www.canon-europe.com/paperart/celebrations/Bunny_Egg_Holder.asp

Na zgornji povezavi imaš zajčka iz papirja na katerega daš jajčke. Sprintaj si na malo trši papir ( knjigarna), zreži in pol zalimaš, kot je prikazano v navodilih.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?