|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročno darilo
3.8.2011 13:35:10   
Jenny17
Od sorodnika, ki ga vidim manj kot enkrat na leto, sem dobila vabilo za poroko - samo na civilni del. Zanima me, če imate kakšen predlog, kaj naj kupim in v kakšni vrednosti.
Hvala za ideje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 13:38:32   
uškinamama
Manj kot enkrat je nič . Se pravi, da se ne videvata. A to obstaja vabilo samo na pol? No skratka , jaz bi se opravičila nebi  šla.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Jenny17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 13:42:10   
Pia*
Tudi jaz se bi v takih zadevah opravičila in ne bi šla.

Sicer pa nikoli ne bom razumela, kaj zahudiča ljudje razmišljajo da povabljajo na poroko ljudi,ki jih celo leto niti ne vidijo in niti ne slišijo skratka nimajo stikov.

A je to bližji ali dalni sorodnik?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 13:49:25   
Jenny17
Očitno dajo nekateri od sebe tudi takšno vabilo. Imam občutek, da samo zaradi daril, ne zato, da bi se družili. Gre pa za bratranca.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 14:25:45   
hmm...
Jaz ne bi šla.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Jenny17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 14:33:11   
tačko
Pridružujem se vsem ostalim,ki tako razmišljate ,tudi jaz ne bi šla ampak takšni smo saj se s sorodniki tudi ne videvamo kaj preveč, ker je preveč favšije,če bi favšija gorela....

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 15:37:31   
Anonimen
Če si prejela vabilo samo na civilni del, ne pa na ohcet, si prejela pač vljudnostno vabilo, ker ste pač v žlahti. Jaz bi na tvojem mestu, če poroka ni daleč od tvojega kraja, kupila en lep šopek in šla bratrancu voščit, če bi bila pa poroka kje daleč, bi se pa opravičila.

(odgovor članu tačko)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 15:59:15   
pety78
Nimam izkušenj, zato samo vprašam. Kako se pa ve, da je povabilo samo za civilni del? Na kak način to napišejo?

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 16:07:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nimam izkušenj, zato samo vprašam. Kako se pa ve, da je povabilo samo za civilni del? Na kak način to napišejo?

Do sedaj sem dobila že kar nekaj vabil na poroko in na takih, ki so samo za obred ponavadi piše; da te ta in ta vabi na poročni obred, ki bo tam in tam ob tej in tej uri. Če je pa še za ohcet, pa ponavadi zraven piše: z nadaljevanjem v tej in tej gostilni ob tej in tej uri.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročno darilo
3.8.2011 16:10:14   
pety78
A tako. Hvala. user posted image Kaj pa če se francoza narediš, pa se pridružiš skupini, ki gre naprej na ohcet? Misliš, da bi te nagnali. user posted image user posted image user posted image user posted image Joke! 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.8.2011 22:58:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?