|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 12:47:18   
frutka_
Jaz sem take vrste bolj haklik mama pri opremi za otroka. Pa ne gre samo za vozičke ampak vse mora biti čisto, ohranjeno, celo, lepo. In ošpice dobim, ko vidim otroke s starimi, umazanimi dudami in flaškami. Pa v raztrganih/umazanih vozičkih, mama pa je po možnosti zrihtana po zadnji modi.user posted image
Imam še eno pomanjkljivost, da za vsakega otroka kupim nov ali pa vsaj drug voziček. Preprosto se jim ne morem upreti...

Od vse opreme, ki jo mame kupimo pa običajno najprej kupimo voziček. Po možnosti novega. Tudi sama se jim težko uprem...user posted image  In že od štarta nosečnosti čekiram kaj je najboljše za mižeka.
Meni se zdi, da gre za pravi fnenomen. Pri moških je to avto, ženske pa imamo vozičke ali kako?!user posted image

No, kaj vozite?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 12:52:55   
CatJa
Mi bomo stokkeja. Ampak ni nov. Je pa super ohranjen.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 12:55:37   
Anonimen
user posted image  frutisimo, razumem situacijo.

Odkar pomnim, gledam za vozički. Jih kažem drugim, če so fensi šmensi. In absolutno želim novega za vsak paketek, ki ga lahko dam vanj.

Eni pa razmišljajo drugače. Prihranijo na vozičku, in zato raje kaj več privoščijo sebi. Jaz jih ne razumem(razen v primeru sociale), ampak očitno jim je tako všeč. Njihov problem, ne moj.

Dokler si lahko privoščim,...

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 13:35:20   
Naja30
Jah, tudi odvisno, kolikšno razliko imaš med user posted image  Voziček od prve hčerke je star leto in pol, lepo ohranjen in čeprav ni fensi šmensi (nisem bolana od tega), ga bo tudi drugi, ki prihaja maja, izkoristil. Pa bom denar za kaj drugega porabila, ja. Npr. za novo posteljo in omaro za starejšo. In za stvari za user posted image   Jaz sem pa itak zadnja na vrsti, odkar imam otroka.user posted image
Je pa tudi meni grdo videt, če ima otrok stare zapacane dude in flaške, mama pa ko ena dama zraven. Gre se za higieno. Malo je pa treba pazit, kaj imajo v ustih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 13:56:22   
vesel
Jaz sem na začetku mela voziček za malo od HAUCK-a cca.1 leto in pol. pol sma ji pa za dopust in tko zabolj komot kupila marelo voziče BBY seveda s strehico.,,,user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:31:02   
kekec in mojca
Imam še eno pomanjkljivost, da za vsakega otroka kupim nov ali pa vsaj drug voziček. Preprosto se jim ne morem upreti...


user posted image user posted image Draga moja, daj da te popravim... user posted image user posted image user posted image Kolko vozičkov si kupla za Fruteka? user posted image user posted image user posted image Samo enega? Na-a, napaka. user posted image user posted image user posted image user posted image

Se pa strinjam s tabo, tudi sama sem tokrat kupla nov voziček. Pa je stari bil še vredu, ampak samo neko čudno svojo pot je imel... user posted image Od opreme bo drugi dojenček večinoma dobil novo - to pa samo zato, ker smo prvič imeli sposojeno in je vse bilo že v slabem stanju.

Dude pa... prvi je ni imel, drugi jo bo pa dobil takoj, ko se bo rodil. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:43:39   
Dinki
Meni se zdi, da gre za pravi fnenomen. Pri moških je to avto, ženske pa imamo vozičke ali kako?!

No, kaj vozite?


Pri nas bomo za našega 1.user posted image , ki ga pričakujemo marca, vozili Jane Slalom Pro....smo kupili novega...tudi nama je bilo pomembno kateri/kakšen voziček bomo imeli pa smo šli cenovno kar visoko, se dobi kaj dosti cenejšega...ampak OK, voziček kar rabiš....je pa tko pri tej stvari...dokler in kolikor si lahko privoščiš...ni najpomembnejša stvar, ki jo lahko nudiš svojemu user posted image ....
Drugače je pa celo analizo vozičkov pred nakupom naredil moj dragi...sem ga že takrat hecala, da si je za to vzel toliko časa kot če bi kupoval nov avto user posted image  

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:43:57   
*bubi*
Jaz pa živim v prepričanju, da 2. user posted image  ne bo dobil novega vozička user posted image user posted image user posted image  Vprašaj me čez kako leto user posted image


Samo res, jaz sem bila z PP Venezio ful ful zadovoljna, če bi še 1x kupovala, bi itak istega kupila. Če se ga še sploh dobi, baje ima nekega naslednika. No, taki modni frik pa nisem, da bi novega kupila zaradi "nove barvne kolekcije", kar tako radi reklamirajo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:46:51   
rija
vozimo stokke user posted image  

pa še kaj....

zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:48:42   
Anonimen
zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju


Ja to men nikol ni blo jasnouser posted image

No pr nas se bo pa vozu v stokkeju če ga bo rija prodalauser posted image , drgač pa v i`coo -ju. Vem to že dolg. Sam še mulčk more pridtuser posted image .
Tastaradva se bosta pa očitno kar v citroenuuser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:54:35   
rija
karin, podvizaj se.....smo ga mislili že prodati, pa se naš mulček še vedno spravlja vanj user posted image user posted image  pa ga še šparamo.....user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:55:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

karin, podvizaj se.....smo ga mislili že prodati, pa se naš mulček še vedno spravlja vanj user posted image user posted image  pa ga še šparamo.....user posted image  


Se trudmouser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:55:58   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju


Ja to men nikol ni blo jasnouser posted image

No pr nas se bo pa vozu v stokkeju če ga bo rija prodalauser posted image , drgač pa v i`coo -ju. Vem to že dolg. Sam še mulčk more pridtuser posted image .
Tastaradva se bosta pa očitno kar v citroenuuser posted image user posted image




Jaz pa imam bolj občutek, da dandanašnje slovenske mamice v svoje fičote tlačijo ferarije in lamborginije.
Potem pa jim v prtljažniku zmanjka prostora za pocen fasungo iz diskonta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:56:09   
Anonimen
Midva sva kupila/dobila voziček za takratnih 5000 SIT. Pa mulčku ni nič manjkalo. Aja, pa polomil se je pri 1,5 letu. Ravno prav. Tudi cunje je imel do 6 mesecev od a do ž vse podarjene.
Saj je bilo čisto, ne pa fensi šmensi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:58:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju


Ja to men nikol ni blo jasnouser posted image

No pr nas se bo pa vozu v stokkeju če ga bo rija prodalauser posted image , drgač pa v i`coo -ju. Vem to že dolg. Sam še mulčk more pridtuser posted image .
Tastaradva se bosta pa očitno kar v citroenuuser posted image user posted image




Jaz pa imam bolj občutek, da dandanašnje slovenske mamice v svoje fičote tlačijo ferarije in lamborginije.
Potem pa jim v prtljažniku zmanjka prostora za pocen fasungo iz diskonta.



user posted image Ni fičko. Je kar karavan. Za fasngo nam pa nikul ne zmanka, ni bat, pa tud za nč druzga.

Se pa drgač kar strinjam ja da veliko ljudi živi preko svojih zmožnosti. No jaz nimam teh problemov. Vozičk si lahko prvošva dober, audija pa pač ne.....sam ni panike, mi itak audiji niso všečuser posted image

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 15:58:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Jaz pa imam bolj občutek, da dandanašnje slovenske mamice v svoje fičote tlačijo ferarije in lamborginije.
Potem pa jim v prtljažniku zmanjka prostora za pocen fasungo iz diskonta.



Jap, to pa je druga skrajnost user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:00:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

....sam ni panike, mi itak audiji niso všečuser posted image



meni pa zelo. v bistvu  moja velika ljubezen user posted image

sam kaj, ko je v našem okolju zelo nezdravo imeti kak boljši avto....da o vozičku spoh ne govorim....se itak preseravaš user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:03:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

....sam ni panike, mi itak audiji niso všečuser posted image



meni pa zelo. v bistvu  moja velika ljubezen user posted image

sam kaj, ko je v našem okolju zelo nezdravo imeti kak boljši avto....da o vozičku spoh ne govorim....se itak preseravaš user posted image user posted image


Men edin audi k mi je všeč je Q7. Tega si pa res ne morem prvoščt. Se pa slinim nad njim vsake tolkuser posted image

Preseravanje pa men osebno pomeni kupit ta dotični Q7, doma pa kekec pašteto gulit pa gruntat če boš lahko elektriko plačal. Po možnosti v občinskem stanovanju al pa pri tastarih doma. To je zame preseravanje. Da si pa folk neki drazga prvošči, zato k mu je všeč, pa si lahko privošči pa zame ni preseravanje. Pač vsak naj kupi tist k mu je všeč, pa kolkr si lahko privošči.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:06:59   
rija
meni je všeč vse od 6 gor user posted image user posted image user posted image

zdaj pa dol...smetiva temo user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:33:40   
Vilma
In ošpice dobim, ko vidim otroke s starimi, umazanimi dudami in flaškami. Pa v raztrganih/umazanih vozičkih, mama pa je po možnosti zrihtana po zadnji modi.
 

Zgleda, da si pravi picajzelj in prav fino gledaš po svetu. user posted image
Al se pa hecaš, ker si natrosla take kombinacije, ki jih še nisem opazla user posted image

Umazan voziček - mama zrihtana po zadnji modi user posted image  A ti to resno?

Da pa bi gledala dude in flaše user posted image  Ne vem, ponavadi ima otrok dudo v ustih (kaj pa vem a je zapacana), da pa je flaška stara in umazana?! Kako pa se to vidi? user posted image  

Ne vem, mogoče sem pa jaz za luno in takih stvari sploh ne opazim! A me katera prosim razsvetli, ker jaz res, ampak čisto zares nisem vidla otroka z zapacano staro dudo, flaško sploh ne, vozički pa ponavadi tudi če so stari, so čisti in "normalni".

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:35:53   
Anonimen
Ne vem, mogoče sem pa jaz za luno in takih stvari sploh ne opazim! A me katera prosim razsvetli, ker jaz res, ampak čisto zares nisem vidla otroka z zapacano staro dudo, flaško sploh ne, vozički pa ponavadi tudi če so stari, so čisti in "normalni".


Jaz pa opazim, sam običajno tud mamice niso v boljšem stanjuuser posted image

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:45:52   
Taula
Vsak pač skrbi za svojega otroka kot mu paše. Ene res dajete občutek, da mora biti mamico sram če ima star in rabljen vozičekuser posted image  Kaj ima zato otroka kaj manj rada? Ali to da jaz kupim otroku voziček za 1000 evrov in več pomeni, da otroka kaj bolj ljubim, kot ena, ki ima rabljen voziček?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:47:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:53:50   
rija
Taula, nismo se menile o tem, kdo ma otroka bolj ali manj rad.

Itak, da vsaka mamica svojega najbolj.

Le da imamo pač ljudje v življenju različne poglede na svet in vozičke user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
24.2.2008 16:56:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Vsak pač skrbi za svojega otroka kot mu paše. Ene res dajete občutek, da mora biti mamico sram če ima star in rabljen vozičekuser posted image  Kaj ima zato otroka kaj manj rada? Ali to da jaz kupim otroku voziček za 1000 evrov in več pomeni, da otroka kaj bolj ljubim, kot ena, ki ima rabljen voziček?user posted image


Ne seveda da neuser posted image . Sam men osebno je pa resno čudno k vidim ušmekano mami in očita v čevljih k so več vredni k voziček. To mi je pa res čudno.
Ne pomeni pa seveda da ma kdo zato k ma vse novo bolj rad otroka. Itak da ne.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?