|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 14:41:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun


ne vem kje si prebrala, da se mora folk opravičevat za veliko denarja?!

bi rekla, da med vrsticami....pa na vsaki temi, ki se dotakne dražjih stvari....opažam že 3 leta, kar sem na RR....ko sem kot nosečnica spraševala za stokke posteljico in previjalno...bože pomože kakšne odgovore sem dobila na nedolžno vprašanje user posted image

probaj pa razumeti, in tudi jaz verjamem, da kakšno mamico, ki ima plačo cca. 500 - 600€ (in grejo komaj skozi mesec), zbode v oči (oz. zaboli srce), če nekdo napiše, da bo kupil za drugega otroka nov voziček, ki stane npr. 900€ (samo zato, da bo imela novega). ker ona bi si ga po moje tudi, če bi si ga lahko privoščila. tako si ga pa ne more. in če ne moreš prenesti tega, da ima o vsem tem tudi ona svoje mnenje, potem...

ja, tudi jaz se ne primerjam s Trumpovimi ali Gatesovimi user posted image user posted image user posted image  ker sem proti njim revnejša od cerkvene miši......
 
mene pa zaboli, če nekdo vpraša: od kod ji le......pa to ponavadi tiste, ki so me videle odhajati ob 8.00 zjutraj in prihajati zvečer ob 20.00.....v službo in iz službe seveda.
 
in ker nikoli ne bomo imeli vsi isto, je bolje, da se brez zlobnih jezikov sprijaznimo s tem, kar imamo in ne napadamo tistih, ki imajo več od nas in jih po defoltu "sovražimo".




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:01:45   
*tajda*
Ma ja kot sem že napisala vsak naj svoj vrt obdeluje pa je.....user posted image

Je pa smešno da pljuvajo po bugabooju in stokkeju, tiste ki jih nimajo......
Ja rija kot si napisala,najboljš je bit tiho pa ni fovšijeuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:08:34   
Taula
In ja, Bugaboo JE VREDEN svojega denarja. Frutka navijam za tega!

Pa sem zelo racionalen tip, ampak vsak ima za moje pojme pomanjkljivost. Pri Bugabooju me je prepričala enostavnost, da je ekstremno lahek in multifunkcionalen.

_____________________________


Mogoče je vreden denarja, ampak žal (ali pa na srečo za mojo denarnicouser posted image ) je meni ta voziček tako grd. user posted image  Pač vsak ima svoj okus....zato je pa na voljo toliko različnih vozičkov.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:11:16   
rija
a ni zanimivo, da so najbolj dragi vozički večini ljudi grdi?  

jaz sem s stokkejem doživela vsesplošno zgražanje v našem mestu user posted image user posted image user posted image  v začetku so se dobesedno vsi od dedkov in babic, dedcev in mulcev obračali za nami....pa niso vedeli ali jim je to čudo všeč ali ne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:16:14   
Taula
Sej Stokki mi tudi vizualno ni lep.user posted image Sej imaš to? Se spomnim, ko sem ga prvič videla v trgovni...nisem niti vedela kaj za en voz je to, kolk stane...samo vedela sem, da mi je vesoljski. Pač komu drugemu se pa moj voz zdi grd, meni je pa tolk lep.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:19:50   
rija
ja, a ni sreča, da mamo tak različne okuse?user posted image

jaz pa sem se v stokkeja zaljubila, ko sva bila z dragim v Grazu, pa ga je vozil po trgovini....tak mu je pasal user posted image ..odpičen ata, odpičen voz....user posted image  mama pa bolj paše na chicco user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:27:13   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: rija


mene pa zaboli, če nekdo vpraša: od kod ji le......pa to ponavadi tiste, ki so me videle odhajati ob 8.00 zjutraj in prihajati zvečer ob 20.00.....v službo in iz službe seveda.
 
in ker nikoli ne bomo imeli vsi isto, je bolje, da se brez zlobnih jezikov sprijaznimo s tem, kar imamo in ne napadamo tistih, ki imajo več od nas in jih po defoltu "sovražimo".




Veš, Rija, marsikatero mamico pa zaboli, ker jo na spehodih ostale fensi vozičkarice postrani gledajo in med seboj komentirajo, ker ima rabljen ali starejši voziček.

Meni osebno je resnično veseeno, kakšen voz ima kdo. Pač ima takega, kot si ga lahko ali hoče privoščiti - njihov problem. V vsem tem v bistvu vidim več pozitivnih kot negativnih stvari. Da je na tržišču žnj modelov vozičkov, je samo plus, saj imajo od tega koristi vsi - kontruktor vozičkov ima biznis, šivilja ima biznis, izdelovalci kovine, plastike, tkanin imajo biznis ... trgovci ... prodajalke ... Vsi so zadovoljni. Na koncu pa smo zadovoljni tudi mi, ki smo zadovoljni z rabljenimi vozičkiuser posted image  Meni je prav fajn, da si moja kolegica lahko privošči boljši voziček, ker če bom imela še kakšnega otroka, ga bom pojerbala in bom tudi jaz imela dober vozičekuser posted image  Vidiš, simpl je vse.

Če pa se vrnem nazaj na obtoževanja - sori, ampak poglej še enkrat malo poste in komentarje tistih mamic, ki jim vozički in firme veliko pomenijo: bom kar citirala

In ošpice dobim, ko vidim otroke s starimi, umazanimi dudami in flaškami. Pa v raztrganih/umazanih vozičkih, mama pa je po možnosti zrihtana po zadnji modi.user posted image   (by frutka)

Je pa tudi meni grdo videt, če ima otrok stare zapacane dude in flaške, mama pa ko ena dama zraven
 
zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz pa opazim, sam običajno tud mamice niso v boljšem stanjuuser posted image  (tale je sploh ta boljšauser posted image  izjava)

Ne seveda da neuser posted image . Sam men osebno je pa resno čudno k vidim ušmekano mami in očita v čevljih k so več vredni k voziček. To mi je pa res čudno.
Ne pomeni pa seveda da ma kdo zato k ma vse novo bolj rad otroka. Itak da ne.user posted image
  (In zakaj se potem sploh to nekomu zdi čudno???)


V parku eno luštno mamico v pelcu(!) tamali pa je bil v razmajanem vozu. Res, v takem, predpotopnem, umazanem.

kar mene moti ko gledam druge mame pa je če so otroci umazani in jih to prav nič ne moti,npr.okol ust so zaslinjeni,umazani,iz nosa jim nekaj zeleno leze,v usta tiščijo že skoraj rjave rokice...madona se kar stran obrnem
 
Meni se zdi super, da je mama zrihtana, ker mi grejo na zivce ne zrihtane mame v razvlecenih cunjah.. Pri nas sva oba tip top


Vidiš, nobena od uporabnic rabljenih vozičkov ni napisala, da se ji obrača želodec, ali ji postane slabo, ali ji je videti grdo, ali smotano, ali se obrne stran, če vidi ultra upedenano mamo z ultra upedenanim otrokom v ultra dragem vozičku. Nobena!!! Mogoče samo ena, ki je napisala, da ji je hecno videti mamo v štiklah  po gozdu furati voziček!
Toliko o tem, kdo koga bolj oz. sploh zaničuje.

In nenazadnje - ga ni boga na tem svetu, ki bi me prepričal, da se en mali otrok, celo kakšen kobacaj, veliko bolje počutil v gucci kavbojkah na zadrgo in knofe in pas kot v kakšnem mehkem, že stokrat opranem bombažnem pajacku; ali en otroček, ki hodi v enih glomaznih šminkerskih supergicah kot v štumfkih ali pač mehkih copatkih.

To je samo moj komentar, da ne bo zamereuser posted image  


 
 



< Sporočilo je popravil nejcko -- 27.2.2008 15:31:38 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:30:51   
Taula
Mogoče samo ena, ki je napisala, da ji je hecno videti mamo v štiklah po gozdu furati voziček!


To sem jaz rekla. In res mi je čudno videti to.user posted image Ampak se mi zato ne obrača, je ne zaničujem ali pa kaj. Pač...meni je tak sprehod neudoben.user posted image  Sem pač kmečko dekle.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 27.2.2008 15:32:49 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:32:41   
sayuri
Bravo nejcko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:33:15   
nejcko
Ker je pač res hecno videti, pa če človek še tako noče biti nesramenuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:33:32   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mogoče samo ena, ki je napisala, da ji je hecno videti mamo v štiklah po gozdu furati voziček!


To sem jaz rekla. In res mi je čudno videti to.user posted image Ampak se mi zato ne obrača, je ne zaničujem ali pa kaj. Pač...meni je tak sprehod neudoben.user posted image  Sem pač kmečko dekle.user posted image


Ne ne Taula, jst sm to najprej rekla. Pol pa še ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:35:58   
Taula
A ti tudi to videvaš? Mogoče se sprehajava v istih gozdovih.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 15:38:10   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A ti tudi to videvaš? Mogoče se sprehajava v istih gozdovih.user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:03:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Veš, Rija, marsikatero mamico pa zaboli, ker jo na spehodih ostale fensi vozičkarice postrani gledajo in med seboj komentirajo, ker ima rabljen ali starejši voziček.

Meni osebno je resnično veseeno, kakšen voz ima kdo. Pač ima takega, kot si ga lahko ali hoče privoščiti - njihov problem. V vsem tem v bistvu vidim več pozitivnih kot negativnih stvari. Da je na tržišču žnj modelov vozičkov, je samo plus, saj imajo od tega koristi vsi - kontruktor vozičkov ima biznis, šivilja ima biznis, izdelovalci kovine, plastike, tkanin imajo biznis ... trgovci ... prodajalke ... Vsi so zadovoljni. Na koncu pa smo zadovoljni tudi mi, ki smo zadovoljni z rabljenimi vozičkiuser posted image  Meni je prav fajn, da si moja kolegica lahko privošči boljši voziček, ker če bom imela še kakšnega otroka, ga bom pojerbala in bom tudi jaz imela dober vozičekuser posted image  Vidiš, simpl je vse.

Če pa se vrnem nazaj na obtoževanja - sori, ampak poglej še enkrat malo poste in komentarje tistih mamic, ki jim vozički in firme veliko pomenijo: bom kar citirala

In ošpice dobim, ko vidim otroke s starimi, umazanimi dudami in flaškami. Pa v raztrganih/umazanih vozičkih, mama pa je po možnosti zrihtana po zadnji modi.user posted image   (by frutka)

Je pa tudi meni grdo videt, če ima otrok stare zapacane dude in flaške, mama pa ko ena dama zraven
 
zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz pa opazim, sam običajno tud mamice niso v boljšem stanjuuser posted image  (tale je sploh ta boljšauser posted image  izjava)

Ne seveda da neuser posted image . Sam men osebno je pa resno čudno k vidim ušmekano mami in očita v čevljih k so več vredni k voziček. To mi je pa res čudno.
Ne pomeni pa seveda da ma kdo zato k ma vse novo bolj rad otroka. Itak da ne.user posted image
  (In zakaj se potem sploh to nekomu zdi čudno???)


V parku eno luštno mamico v pelcu(!) tamali pa je bil v razmajanem vozu. Res, v takem, predpotopnem, umazanem.

kar mene moti ko gledam druge mame pa je če so otroci umazani in jih to prav nič ne moti,npr.okol ust so zaslinjeni,umazani,iz nosa jim nekaj zeleno leze,v usta tiščijo že skoraj rjave rokice...madona se kar stran obrnem
 
Meni se zdi super, da je mama zrihtana, ker mi grejo na zivce ne zrihtane mame v razvlecenih cunjah.. Pri nas sva oba tip top


Vidiš, nobena od uporabnic rabljenih vozičkov ni napisala, da se ji obrača želodec, ali ji postane slabo, ali ji je videti grdo, ali smotano, ali se obrne stran, če vidi ultra upedenano mamo z ultra upedenanim otrokom v ultra dragem vozičku. Nobena!!! Mogoče samo ena, ki je napisala, da ji je hecno videti mamo v štiklah  po gozdu furati voziček!
Toliko o tem, kdo koga bolj oz. sploh zaničuje.

In nenazadnje - ga ni boga na tem svetu, ki bi me prepričal, da se en mali otrok, celo kakšen kobacaj, veliko bolje počutil v gucci kavbojkah na zadrgo in knofe in pas kot v kakšnem mehkem, že stokrat opranem bombažnem pajacku; ali en otroček, ki hodi v enih glomaznih šminkerskih supergicah kot v štumfkih ali pač mehkih copatkih.

To je samo moj komentar, da ne bo zamereuser posted image   


a to si ti meni napisalauser posted image

škoda, da si se trudila. ker nobena od teh izjav ni moja....in veš zakaj, ker JAZ se brigam zase in ne gledam na to, kaj kdo vozi, gledam pa na to, kaj JAZ vozim....in nikogar ne gledam postrani....user posted image

Pa tudi to je zdaj moj komentar, da ne bo kakšne zamere. user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 27.2.2008 16:04:40 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:06:40   
rija
zakaj bi otrok vozil fičota, tastari pa bi se preseravali v audiju


se pardoniram......user posted image  tole je moje......

in jaz pač tak mislim....če sebi privoščim dobro, zakaj potem otroku nebi? v bistvu bom otroku še prej kot sebi.....user posted image

torej otrok avdija, mami twingota user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:06:59   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Ma ja kot sem že napisala vsak naj svoj vrt obdeluje pa je.....user posted image

Je pa smešno da pljuvajo po bugabooju in stokkeju, tiste ki jih nimajo......
Ja rija kot si napisala,najboljš je bit tiho pa ni fovšijeuser posted image


daj preberi si še enkrat poste. meni je čisto logično, da boš hvalila svoj voziček, pa tudi če ni ravno "udoben", tako kot je logično, da bom jaz zagovarjala traxxa, ali pa katera druga svojega PP, quinnyja ali pa rabljenega iz 20ih let.

če pa katera nima stokka oz. bubabooja ima zato verjetno razlog. grem stavit, da je tukaj tudi kakšna taka, ki je gledala oba vozička (in bi si jih lahko privoščila), pa si ga zaradi funkcionalnosti, uporabnosti, izgleda... ni.

razlika med nama je samo ta, da meni ne bo padla krona iz glave, če priznam, da moj voziček ni popoln. mislim, da tudi riji ni, ko je napisala vse prednosti in slabosti vozičkov, ki jih je (hvala bogu!!!) imela možnost sprobati. zaradi tega je pri meni še več + pik dobila. lahko bi bila pa "kura" in tiščala svoje.

sicer je pa zdaj tema že čisto mimo... moje mnenje user posted image



_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:10:19   
Kaštrun
dej rija, stara, ko boš prodajala vozičke napiši kdaj bo to!!! mogoče bom kupila tvojega stokke-ja (ker bo rabljen in cenejši kot nov si ga bom mogoče lahko potem privoščila user posted image  user posted image ) o šit! sem videla, da ga je že karin rezervirala user posted image

(kjejezdejunsmeškokisevaljapotleh?)

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:13:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

dej rija, stara, ko boš prodajala vozičke napiši kdaj bo to!!! mogoče bom kupila tvojega stokke-ja (ker bo rabljen in cenejši kot nov si ga bom mogoče lahko potem privoščila user posted image  user posted image ) o šit! sem videla, da ga je že karin rezervirala user posted image

(kjejezdejunsmeškokisevaljapotleh?)


postavi se v vrsto....user posted image user posted image user posted image  veljam za dobrega prodajalca....mam stalne odjemalce....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:19:50   
*tajda*
Kaštrun jst pa nima pojma zakaj si se name vrglauser posted image  Sam je pa fino da grem nekomu tko v nos.
Glej meni je moj voziček popolen zaenkrat...kot sem že večkrat napisala vsak naj svoj vrt obdeluje..matr zdej se pa že ponavjamuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:22:53   
Seven*
Ma men je bolj ali manj vseeno kaj kdo vozi.

Je pa res, da imam zelo dobro situirano prijateljico, visoko izobraženo, ki je že dva otroka prevažala v konkretno razmajani mareli (sposojeni od sestrične), v katero je dala ono mehko košaro iz Rutarja. To je imela za novorojenčka btw.

Nisem na znamke, ampak takšno šparanje na otrocih me pa moti, sploh v primeru, ko starši imajo veliko denarja oz.dovolj. V omenjenem primeru sta oba zdravnika. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:25:44   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Kaštrun jst pa nima pojma zakaj si se name vrglauser posted image  Sam je pa fino da grem nekomu tko v nos.
Glej meni je moj voziček popolen zaenkrat...kot sem že večkrat napisala vsak naj svoj vrt obdeluje..matr zdej se pa že ponavjamuser posted image


ma ne ženska. nisem se nate vrgla (ko se boš ne boš mogla dihat user posted image ). sam glih ti si to napisala, pa sem tebe citirala. če bi napisala kakšna druga, bi se vrgla nanjo user posted image  PIS!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:45:55   
bumerang
Konkretno berem tole debato že ena dva dneva in se zraven križam. Pojma nimam, koliko stanejo tile vozički, niti imena si nisem zapomnila, in pojma nimam, kako izgledajo. Mi je bila vedno blesava tale vozičkomanija in cunjemanija in vsakič, ko berem kak tak prispevek, ne vem ali naj se smejim ali zjočem.
Meni je pri izbiri stvari za otroka na prvem pomenu varnost oz. ustreznost, potem je šele vse ostalo. Ko sem bila noseča, sem kupila za vaše pojme predpotopen voziček z ogromno košaro s trdim dnom in ogromnimi kolesi - Inglesina - s predpotopnim vzorčkom, predpotopni model. Ampak bil je tak kot mora biti za novorojenčka, rojenega pozimi. Sem opazila, ja, čudne poglede, ko sem hodila naokoli, ko so bili vsi otroci v fancy lupinicah na raznih, kaj so bili že takrat eni vozički moderni, Quinny ali nekaj podobnega, pa me ni kaj dosti brigalo. Pa bi si lahko kupila enih par takih, tudi okrašenih s Swarovsky kristali. Vsakega druge barve, skladno z mojimi oblačili! Ampak zame je vse to preseravanje.
Kdor nima, da na zunanjost!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:53:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Kdor nima, da na zunanjost!


zakaj je treba v življenju vse zakomplicirat in zafilozofirat user posted image
zakaj se ne morete enkrat sprijaznit z dejstvom, da so nam nekaterim pač ene stvari enostavno VŠEČ user posted image  user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 16:56:29   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Konkretno berem tole debato že ena dva dneva in se zraven križam. Pojma nimam, koliko stanejo tile vozički, niti imena si nisem zapomnila, in pojma nimam, kako izgledajo. Mi je bila vedno blesava tale vozičkomanija in cunjemanija in vsakič, ko berem kak tak prispevek, ne vem ali naj se smejim ali zjočem.

bumerang, odlično povedano, nimam kaj dodati user posted image  Se samo podpišem user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 17:06:04   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: rija
zakaj je treba v življenju vse zakomplicirat in zafilozofirat user posted image
zakaj se ne morete enkrat sprijaznit z dejstvom, da so nam nekaterim pač ene stvari enostavno VŠEČ user posted image  user posted image


Tu ni nobene filozofije.
Odgovor na tvoje vprašanje pa je moj zadnji stavek.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?