|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 8:50:10   
TRIŠ
Mi imamo pa tri škrate pa je imel vsak svoj nov voziček,ker nobeden ni bil tako praktičen kot ta quinny buzz.In če bi imela četrtega bi tegale zadržala.user posted image No pa mislim da četrtega le ne bo ker drugače bo treba hiško razširit.Vidim pa tudi audije in bmweje ki so novi notri pa ima star raztrgan avtosedež.TO ME PA TURBO RAZJEZIuser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 26.2.2008 8:52:20 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 9:37:57   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

No, kaj vozite?user posted image


Pojma nimam, voziček pač. Nič ne dam na to, res ne in se niti malo ne spoznam na te zadeve. Ko berem o vseh teh znamkah in kako ene to vse v nulo obvladajo, se mi zdi, da sem malo za luno. A mi je to španska vas, glavno, da zmore svojo funkcijo. Mi je pa bedno vso tisto "preseravanje", ko mamice tekmujejo med seboj, katera ima boljši voziček, mi pridejo naprej kot dedci, ki se frajerišijo z avti.user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 9:47:31   
willma
Vidim pa tudi audije in bmweje ki so novi notri pa ima star raztrgan avtosedež.TO ME PA TURBO RAZJEZI


Vem kaj misliš, sem jaz bila podobnega mnenja.
Toda sedaj vidim, da se ta material hitro "obrabi" in strga, sedež je še vedno isto funkcionalen, časa pa si nismo vzeli, da bi ga peljaji preoblečt kakšnemu krojaču.
Smo pa res ta sedež dali babici in dediju, mi nabavili novega, dedi pa se je lotil sedeža v smislu "sam svoj mojster" user posted image

Mi je pa bedno vso tisto "preseravanje", ko mamice tekmujejo med seboj, katera ima boljši voziček, mi pridejo naprej kot dedci, ki se frajerišijo z avti.


user posted image user posted image

Saj, mislim da ravno o tem Frutka govoriuser posted image

< Sporočilo je popravil willma -- 26.2.2008 9:51:32 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 10:26:30   
*tajda*
sorry ampak stokke je pa res narejen tako da se otrok lepo razvija..ima trdo hrbtišče poleži se čisto v ležeč položaj tudi dvigne se čisto v sedeč..pa še nasonjalo za noge se da spreminjat..tko da tuki si mal mimo usekala.
A ko otrok spi je tebi pomembo da noge dol visijouser posted image  Noge morajo biti v enakem položaju kot ostali del telesa če otrok spi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 11:18:32   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaštrun, čisto dol s teme: a se ti ne zdi, da je pri traxxu malce prekratki sedalni deluser posted image


ne user posted image  (mamo pa res bolj drobnega otroka user posted image )
ne zdaj pa resno. edino kar mi je kratko je tisto za noge. pa res je težek (evo, priznam napake mojega vozička user posted image )

je pa itak dejstvo, da IDEALNEGA vozička ni.

Če katera najde voziček, ki:
- ima trdo hrbtišče in se lahko položi čisto vodoravno in dvigne skoraj v 90°
- ima dovolj dolg sedalni del in tisti del za noge user posted image
- je lahko vodljiv in ga ni treba na ovinkih dvigovat, da se premakneš v drugo smer
- ima kolesa tako za na polje kot za na asfalt
- otrok lahko gleda tako naprej kot nazaj
- da ima roč ki ga samo s "klikom" premakneš na drugo stran (in otrok je obrnjen v drugo smer)
- ima streho ki dejansko ni samo za okras in daje tudi kaj sence ali pa zavetja
- je lahek...
- ... pa še in še...

aja, pa

- lep mora bit user posted image  user posted image

javite se ženske!!!


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 11:22:58   
Anonimen
Če katera najde voziček, ki:
- ima trdo hrbtišče in se lahko položi čisto vodoravno in dvigne skoraj v 90°
- ima dovolj dolg sedalni del in tisti del za noge
- je lahko vodljiv in ga ni treba na ovinkih dvigovat, da se premakneš v drugo smer
- ima kolesa tako za na polje kot za na asfalt
- otrok lahko gleda tako naprej kot nazaj
- da ima roč ki ga samo s "klikom" premakneš na drugo stran (in otrok je obrnjen v drugo smer)
- ima streho ki dejansko ni samo za okras in daje tudi kaj sence ali pa zavetja
- je lahek...
- ... pa še in še...

aja, pa

- lep mora bit

javite se ženske!!!


Naročje mame najbolj ustreza opisu.user posted image  Edino tisti del o lahkosti se včasih spreminja.user posted image  Lepota pa itak.user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 11:27:38   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

sorry ampak stokke je pa res narejen tako da se otrok lepo razvija..ima trdo hrbtišče poleži se čisto v ležeč položaj tudi dvigne se čisto v sedeč..pa še nasonjalo za noge se da spreminjat..tko da tuki si mal mimo usekala.
A ko otrok spi je tebi pomembo da noge dol visijouser posted image  Noge morajo biti v enakem položaju kot ostali del telesa če otrok spi.


ne! ravno o tem ti govorim. pomembno je, da so nogice v enakem položaju kot hrbtenička, kar pa pri veliko vozičkih ni!

in če pogledaš sliko št. 2 http://www.xplory.com/try-xplory.asp se vidi, da se hrbtni del pri stokke-ju NE da posebej poležti, ampak se nagne cel!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 14:26:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Vidim pa tudi audije in bmweje ki so novi notri pa ima star raztrgan avtosedež.TO ME PA TURBO RAZJEZIuser posted image


Potem pa le pazi, da ne boš gledala v naš avto, ki sicer ni ne audi ne BMW, je pa nov, ampak v njem je otroški sedež z raztrgano prevleko na sedalnem delu. Zakaj? Ker ga še nismo uspeli dat preobleč, je pač nonstop v uporabi user posted image  Od jeze rit raste user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 14:36:27   
*tajda*
No pri mojem user posted image  so nogice v istem položaju kot hrbtenička..tud blazina za novorojenčka je zraven tko da je čist ravno...sicer pa vsak po svoje, važn da se moj user posted image  vozi v stokkeju tvoj user posted image  pa v traxxu user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:21:49   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

No pri mojem user posted image  so nogice v istem položaju kot hrbtenička..tud blazina za novorojenčka je zraven tko da je čist ravno...sicer pa vsak po svoje, važn da se moj user posted image  vozi v stokkeju tvoj user posted image  pa v traxxu user posted image


ja, saj vem. težko je priznat, da je voziček za 900€ nepopoln user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:31:59   
rija
evo....v stokkeju ma otrok v ležečem položaju malce dvignjene noge, podobno kot v bugabooju samo malo manj....za našega to itak nima veze, ker je spal v stokkeju točno vsega skupaj 2 ur....za ležat in spat ni glih najboljši, je pa fenomenalen za sedenje, ker ne podpira lenarjenja hrbtenice, otrok mora ves čas sedeti lepo vzravnano....je visoko nad tlemi, pa ogromno krat smo ga uporabili za stolček za hranjenje.

traxx (smo ga imeli in prodali) pa ima prekratki sedalni del in tisto, ko se dajo gor noge. našemu dvoletniku bi se zdaj verjetno že kar po podu drajsale, ker je vozek poleg vsega še dokaj nizek.

chicco ct 01....je pač plastik fantastik, kot raznorazni pegperegoti, šklopota, napram stokkerju je težko vodljiv, je pa fajn za ležat: dovolj širok sedalni del.

zapp: super za trgovino in za zložit, pa na avion. to pa je tudi vse. ne poleže se, totalno nestabilen...

hauck jeep cherokee: okoren, lažji od traxxa, fajn za pozimi....slabost - trikolesnik, posledično manj stabilen pri sestopanju s pločnika....da ga dobiš v avto, ga je potrebno razmontirat...

moje skromno mnenje o našem voznem parku in primerjava zelo različnih voz, tako po kvaliteti kot po ceni user posted image .....(btw. hauck je sposojen user posted image , traxx prodan....user posted image )



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:37:57   
80kaja
midva sva pa ravno danes domov pripeljala voziček jane slalom pro....
kaj pravite na to ? ok ali brca v temo ?
lp, kaja

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:38:12   
Seven*
Še ena, ki ima fetish na vozičke.

In ja, Bugaboo JE VREDEN svojega denarja. Frutka navijam za tega! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa sem zelo racionalen tip, ampak vsak ima za moje pojme pomanjkljivost. Pri Bugabooju me je prepričala enostavnost, da je ekstremno lahek in multifunkcionalen.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:41:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

midva sva pa ravno danes domov pripeljala voziček jane slalom pro....
kaj pravite na to ? ok ali brca v temo ?
lp, kaja


boš vidla po prvih 50 kilometrih....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:49:53   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: rija

evo....v stokkeju ma otrok v ležečem položaju malce dvignjene noge, podobno kot v bugabooju samo malo manj....za našega to itak nima veze, ker je spal v stokkeju točno vsega skupaj 2 ur....za ležat in spat ni glih najboljši, je pa fenomenalen za sedenje, ker ne podpira lenarjenja hrbtenice, otrok mora ves čas sedeti lepo vzravnano....je visoko nad tlemi, pa ogromno krat smo ga uporabili za stolček za hranjenje.

traxx (smo ga imeli in prodali) pa ima prekratki sedalni del in tisto, ko se dajo gor noge. našemu dvoletniku bi se zdaj verjetno že kar po podu drajsale, ker je vozek poleg vsega še dokaj nizek.



thx rija! super da si napisala.

eto. npr. za nas stokke sploh ne bi bil, ker je tamala stara 10 m, pa še vedno dvakrat na dan po najmanj uro in pol spi (seveda če smo zunaj), v čisto položnem položaju in ji še vedno paše ležati. v vozičku je čisto sedeti začela šele kakšen mesec nazaj pa drugače samostojno sedi in puza že full dolgo. očitno ji paše.

glede traxxa pa kot sem že povedala. definitivno je pretežak (bog ne daj ga bi ga moral nositi npr. kje v bloku v kakšno nastropje). kar se tiče sedalnega dela bomo videli zdaj ko bo poletje in bo voziček brez vreče (lansko leto tamala še ni sedela). glede naslona za noge sem pa že takoj rekla, da je kratek.

otalih vozičkov ne poznam.

vem pa, da bom morala itak kupiti nov voziček (ala marela), ko tamala ne bo več veliko spala, pa tudi za npr. na morje ali potovanje traxxa nikoli ne bi vzela s seboj.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 15:55:13   
rija
kaštrun, na morje ga pa le vzemi. mi smo traxxa meli lani zraven, pa se je izkazal za fenomenalnega: smo ga vozili po plaži, po tlakovanih uličicah brez problema, pa še zvečer je mali spal v njem.....si ne predstavljam, da mam kakšnega chiccota zraven ali PP....stokke bi še šel.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 16:12:05   
marita
nisem brala cele debate, mi bomo za našega drugega user posted image  imeli 5 let starega Peg Peregota . Ja in, kaj mislite, da mu fali. He, he, he. Posodila mi ga je prijateljica, ki je svojega otroka notr vozila, pa jaz sem prvo hčerko notr imela, sedaj bo pa še drugi otrok uporabljal ta vozek. Pa mi je zakon, ima ta veliko košaro za novorojenčka, pa vso opremo od zimske vreče, prevleke za pokrit nogice, pa zraven paše lupinica in športni sedež. pa kar je zame zelo pomembno, da ima velika kolesa, da me nikol ni pustil na cedilu, povsod sem prišla, po vsakem makedamu, gozdu ali travniku. Sama bom edino kupila ovčjo kožo, k mi jo je fajn imet v vozičku.
Vsakršna debata o znamki, ceni vozka je men brezveze.




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
26.2.2008 23:23:11   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Rubin, res?!user posted image
Upam, da tvoj mali ni bil tisti, ki mu moj mali ni hotel bagra posodit...ali kolesa. user posted image
Sedela sem na klopci, ker sem imela tako nizki pritisk, da sem komaj do parka prišla.


No, to sem še našla, da se ne bomo skregali do konca. Vzemite si čas: http://nakupi.siol.net/novicaena.asp?claid=2734 




Hahaha, ne mi imamo malo mis. Je pa tvojga tamalega pozdravila, ko sva prišli v park user posted image . Si pa potem imela družba pa te nisem motila, bom drugič popravila napako user posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 7:23:25   
Lunca1
Quinny 4xl razen ene parih zadev

Če katera najde voziček, ki:
- ima trdo hrbtišče in se lahko položi čisto vodoravno in dvigne skoraj v 90°
- ima dovolj dolg sedalni del in tisti del za noge
- je lahko vodljiv in ga ni treba na ovinkih dvigovat, da se premakneš v drugo smer
- ima kolesa tako za na polje kot za na asfalt
- otrok lahko gleda tako naprej kot nazaj - da ima roč ki ga samo s "klikom" premakneš na drugo stran (in otrok je obrnjen v drugo smer) tega nima, lahko pa obrneš cel sedež

- ima streho ki dejansko ni samo za okras in daje tudi kaj sence ali pa zavetja
- je lahek... no jauser posted image
- ... pa še in še...

aja, pa

- lep mora bit

javite se ženske!!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 9:03:32   
Balerina
Pa da še jaz nekaj dodam. Mi bomo imeli za drugega, ki ga pričakujemo v marcu Chicco 3S, ki ga je uporabljala že prva in je star 20 mesecev. Je še čisto dobro ohranjen in tudi zadovoljna sva bila z njim. Mi je bolj pomembno kot nakup novega vozička, seveda če je stari še vedno uporaben in lepo ohranjen mi je pomembno da ima kvalitetno posteljo in bova dala raje za to malo več denarja, jo želim imeti iz masivnega lesa in s kvalitetnim jogijom ne pa iverko in peno.

Ker pa je imela Gaja prvih nekaj mesecev copatke/čevlčke z ježki in eje zaradi tega avtosedež/lupinca malo zacvetela. Zanima me ali ima katera idejo kje bi lahko to lupinico preoblekli. Bi bilo lepo če nebi cvetela, pa saj ni tako vidno sam mene ki jo vidim od blizu me moti. Tiste, ki gledate v avte kakšne sedeže imajo kateri pa to nebi videle.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 9:39:46   
Anonimen
mislim nekatere ste pa res cudne. Vtikate nosove v vsak drek. Pa kaj vas briga kasni hodijo naokrog drugi?
Zmrdujte se nad urejenimi mamami, nas tistimi ki niso urejene, nad tistimi ki imajo 5 vozickov, nad tistimi ki imajo za 3 otroke samo enega.. user posted image user posted image
A se vam sploh da?!!

Sicer sem pa velikokrat opazila, da je najbolje biti tiho,ker ko nekaj pokomentiras, te takoj napadejo. Ce bi napisala da imamo ficota,bi se vsem zasmilila, ce pa povem da vozimo najboljsega dzipa kar jih je, pa ste ljubosumne -- ces, mi smo dali toliko denarja za stanovanje, ne pa za avto.- kaj me briga - ce ste tukaj sprejmite, da imajo eni veliko denarja (pa se ne rabijo ves cas opravicevat za to), eni ga pa nimate. PIKA

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 10:00:33   
Anonimen
To da so nogice v Bugabooju in Stokkeju malo dvignjene ni nič narobe. Mislim da mi otrok ne bi vsak dan na sprehodu notri 3h spal, če mu ne bi bilo udobno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 10:07:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

no, dejstvo je, da ko imaš enkrat otroka, ki ga voziš na NF in ko ti rečejo, da se otrok "ne razvija v pravo smer in dovolj hitro" - slabe mišice, takrat spoznaš, da so PRAVI vozički še kako pomembni!

ne mi prosim govorit, da je bagaboo voziček full dober, ker otroku niti slučajno ne moreš hrbtišča položiti v čisto vodoravni položaj, ko zaspi (ima noge v luftu), niti v čisto sedeči položaj. enako je pri nekaterih modelih quinnyev in pa pri stookeju, tudi model ABC.

priznam, da mi je bil model vozička quinny speed "ljubezen na prvi pogled" in mi je še vedno full, ampak res full všeč. pa tudi bagaboo se mi zdi zanimiv, medtem ko mi je stooke pač grozen. na denar pa takrat itak nisva gledala.

ampak, ko sem pretehtala vse + in vse - sem ugotovila, da ima raje malo manj "fancy" voziček, ki ima vse opcije naklonov in obračanja, kot pa da mi otrok spi z nogami v luft, da se ne more prijeti za ročaj, ker ga voziček pač nima, da ga ne morem imeti obrnjenega k sebi... na srečo mi tudi ni bilo pomembno gledati na težo vozička in pa če gre v avto. kupila sva Trax Jaguar 3 in definitivno bo počakal še na drugega, mogoče še tretjega otroka. 

hvala bogu pa smo si vsi različni.


Na NF niso nič omenili, da naj bi bil Bugaboo slab, ker nima ravnega hrbtišča  in naj raje ne vozimo otroka notri. Res pa da se je otrok do 6m vozil v ravni košari, potem pa v športnem delu. Ampak pripomb pa res niso imeli.

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 10:12:10   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mislim nekatere ste pa res cudne. Vtikate nosove v vsak drek. Pa kaj vas briga kasni hodijo naokrog drugi?
Zmrdujte se nad urejenimi mamami, nas tistimi ki niso urejene, nad tistimi ki imajo 5 vozickov, nad tistimi ki imajo za 3 otroke samo enega.. user posted image user posted image
A se vam sploh da?!!

Sicer sem pa velikokrat opazila, da je najbolje biti tiho,ker ko nekaj pokomentiras, te takoj napadejo. Ce bi napisala da imamo ficota,bi se vsem zasmilila, ce pa povem da vozimo najboljsega dzipa kar jih je, pa ste ljubosumne -- ces, mi smo dali toliko denarja za stanovanje, ne pa za avto.- kaj me briga - ce ste tukaj sprejmite, da imajo eni veliko denarja (pa se ne rabijo ves cas opravicevat za to), eni ga pa nimate. PIKA



hvala bogu, da si nekateri za vsakega otroka lahko privoščijo/mo nov voziček! in hvala bogu, da ne vozimo vsi fičote ali pa jeepe, pa da nimamo vsi enakih vozičkov (pa hvala bogu, da je velika izbira vozičkov)!
ne vem kje si prebrala, da se mora folk opravičevat za veliko denarja?! prišli smo samo do dejstva, da drag voziček ni vedno najboljši!!! in da ženske dejansko ob vsaki novi nosečnosti gledamo druge vozičke (ker smo pač ženske).

probaj pa razumeti, in tudi jaz verjamem, da kakšno mamico, ki ima plačo cca. 500 - 600€ (in grejo komaj skozi mesec), zbode v oči (oz. zaboli srce), če nekdo napiše, da bo kupil za drugega otroka nov voziček, ki stane npr. 900€ (samo zato, da bo imela novega). ker ona bi si ga po moje tudi, če bi si ga lahko privoščila. tako si ga pa ne more. in če ne moreš prenesti tega, da ima o vsem tem tudi ona svoje mnenje, potem...

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
27.2.2008 10:23:24   
katj
ponavadi take teme preberem in si mislim svoje, dons sem se pa odločila da pokomentiram.

glede umazanih dudic in flašk se strinjam, sicer tega ne opazujem, je pa treba skrbet za higieno.

glede vozičov....jst sem si tud želela fajn in nov voziček, in taki k so dons "in" veste da niso poceni. ampak s tem se nikol nisem in ne bi hvalila.
zato, ko tole berem, pardon, mi gre na bruhanje.
ene mame so zares obremenjene!

vozičkov je na trgu nešteto in s tem, da kupujemo drage vozičke, otroku ne pomagamo ne vem kako. so si zelo različni, samo otrok itak tega ne razume. treba je seveda pazit na priporočila pediatrov in fizioterapevtov, v kakšni drži je otrok lahko in v kakšni ne. ampak to omogoča najbrž skor vsak voziček.

zdej bo katera zihr pisala bla bla bla, samo res, ene so se prov pohvalile madona. bolno.

vsak ma svoje cilje in navade v življenju in vsakega je treba spoštovat, ne pa se zgražat.....tale ma pa rabljen voz! nima frizure, pa kr v supergah na sprehodu........

mi pričakujemo te dni novega člana, prvi je star 15 mescev in ne bomo kupval novih vozičkov.

srečno srečne mamice in otroci!

 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?