|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:00:18   
Anonimen
Pri vseh teh problemih in "problemih", ki jih dnevno berem tukaj, se skoraj ob vsakem postu posebej vprašam, koliko se pa med sabo sploh pogovatjate, da potem do teh problemov in "problemov" sploh pride.
 
Kakšni so bili pogovori, preden sta šla s partnerjem pod isto streho? Preden sta se poročila? Preden sta imela prvega otroka?
In kakšni so zdaj? Kdaj sploh najdete čas za pogovor? In to za POGOVOR, ne za klepet o kosilih in vrtcih.
 
Ker jaz sem še vedno prepričana, da se za en k**c pogovarjate (pogovarjamo?).
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:08:40   
ZARA
Jst zase vem, da sranje, ki se nabere v življenju rada sproti (po)čistim in to vsako stvar neglede kaj in kdo je. Sem pa bolj človek tipa kratko in jedrnato, on pa ravno nasprotno - dolgovezi in bluzi v nedogled. Kaj čem zdaj, če ga pa ravno zaradi tega ljubim. Ampak ne vedno.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 11.3.2008 20:09:20 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:15:20   
pikalonca
Mislim, da sva midva ena izmed redkih, ki se res pogovarjava o vsem. Med nama ni tabujev na nobeni temi. Težave rešujeva sproti in mislim da je pogovor res edino bistvo, da veza uspe in da ne pride do lukenj.
Priznam, da sedaj ko ga po nekaj dni na teden ni, nama full mankajo pogovori in ko je doma čvekava tudi do 2 zjutraj. Zato nasvet vsem, nikoli ni preveč pogovarjanja.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.3.2008 20:21:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:40:03   
vesel
Midva z možem se tudi kar veliko pogovarjava in kolikor se da skupaj in sproti rešujeva probleme. Skupaj sva 6 let in je najina ljubezen in radost zdj pa sploh,ko imava hči zelo velika. in veliko tudi skupaj sodelujeva

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:41:49   
Strawberrie Cherrie
dovolj.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:46:57   
Ml.očka
Z bivšo sva se premalo.......z zdejšno pa veliko čeprav sva na začetkuuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:54:17   
Volga
Pogovarjava kar nekaj, koliko se pa zmeniva je pa drugo vprašanje. Ampak to ni bilo zastavljeno.

(odgovor članu Ml.očka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 20:57:38   
Olivija
Sem zadnjič brala statistiko: pari se pogovarjajo po 15 min. na dan od tega 10 min. v postelji.

Midva se na srečo več. user posted image In imava trenutno samo en problem: bosta bodoči pes in maček zunaj ali noter - ampak glede tega mi je bilo od vsega začetka jasno, da bodo teeežkaa pogajanja  - vse pa res ne moreš imeti.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:20:00   
little angel
uf midva pa se zelo dosti pogovarjama o vsem in nimam nobenih tezav, nikoli ne kricima drug na drugega (mene vcasih zanese malo no ampak se ohladimuser posted image )

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:22:28   
Felicita
O določenih rečeh manj, kot bi se hotla (npr, čist vsakdanje reči v stilu 'kako je blo v službi/na faksu), o nekaterih pa preveč (to ponavadi on kako reč zakomplicira).
Sm pa jest taka, da se mi more kr neki časa nabirat preden butnem vn. Ampak ko butnem se pa spuca do konca.
In ja, precejkrat sva tudi precej glasna, ampak pravjo da se je tut kregat treba znat. In glede na to da pri nama še vse lepo špila, bi rekla da je vsa mešanca pogovora, kreganja, kompliciranja itd. kr uspešna user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:29:15   
vaney
midva se ponavadi zvečer, v postelji. če pride bolj pozno iz službe (23h), včasih klepetava tudi do 1,2h, pa nama je fajn. brez pogovora pač ne gre.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:34:03   
r1ta
Prej sva se definitivno več pogovarjala kot zdaj. 

< Sporočilo je popravil r1ta -- 11.3.2008 21:37:16 >


_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:36:47   
karamela
Veliko, lahko rečem vsak dan. Mogoče 1 -2 dni v tednu ne če imava kontra turnus in se dejansko ne vidiva. O vsem, o službi, sodelavcih, o novem  npr. LCD televizorju k ga bova  ravno zdej kupila, do nevem neke hude bejbe v Playboju... Moj se zelo rad pogovarja, še bolj kot jaz. Skupaj sva 15 let.


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:41:35   
lelčy
kr dosti

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:45:47   
mami_miki
Midva se veliko pogovarjava, zelo zelo veliko...ko začneva, je to cel dan, pa še kak zraven..in to celo noč, do kakih 7 zjutraj, ko več ne moreva gledatuser posted image

jaz sem taka, da ne morem nič v sebi držat, zato kar povem...potem pa iščeva rešitev.

Najin namen-namen njinega odnosa je le osebnostna rast vsakega od naju. Na tem sva zastavila najin odnos. On je zame tukaj samo za to, da me spominja kdo sem, in jaz za njega tud. On je nekdo, ki mi kaže pot, da pridem bliže k sebi. In obratno.

Vsak pri sebi iščeva, ko se skregava, veva, da ni noben od naju kriv, si vzameva malo časa, da vidiva kaj lahko vsak pri sebi spremeniva, potem pa se spet o tem pogovarjava.

no..tako...veliko se pogovarjava in skupaj bereva..

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:45:50   
Anonimen
Pogovarjava kar nekaj, koliko se pa zmeniva je pa drugo vprašanje.


Ravno obratno.

Pogovarjava tko tko, zmeniva pa vse...user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:47:07   
mami_miki
čeprav se mi zdi, da sem dost tu goruser posted image  se še vedno pogovarjava

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:47:11   
Anonimen
...ko začneva, je to cel dan, pa še kak zraven..in to celo noč, do kakih 7 zjutraj, ko več ne moreva gledatuser posted image


Joj, meni je to tako dobro, do zjutraj...:).

No, saj bo enkrat spet to na vrsti.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolk se pogovarjate?
11.3.2008 21:51:27   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

...ko začneva, je to cel dan, pa še kak zraven..in to celo noč, do kakih 7 zjutraj, ko več ne moreva gledatuser posted image


Joj, meni je to tako dobro, do zjutraj...:).

No, saj bo enkrat spet to na vrsti.


ja...če pa kaj spijeva, kak kozarček preveč, pa ga ne morem ustavit, jaz pa bi že spaaaaaaaala...on pa, daj mi še eno pivo..takrat lahko jezna postanemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolk se pogovarjate?
12.3.2008 6:31:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst zase vem, da sranje, ki se nabere v življenju rada sproti (po)čistim in to vsako stvar neglede kaj in kdo je. Sem pa bolj človek tipa kratko in jedrnato, on pa ravno nasprotno - dolgovezi in bluzi v nedogled. Kaj čem zdaj, če ga pa ravno zaradi tega ljubim. Ampak ne vedno.


Pri nas pa obratnouser posted image . In sovražim to, da tisti moment, ko pride do problema, je tiho in se drži, čez čas pa se kolikor toliko pogovorimo. Je pa bolj tip, ki ni čvekave narave, zato že sedaj pravim, da nama bo v penziji blazno dolgčas. Razen če ga prevzgojimuser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolk se pogovarjate?
12.3.2008 6:49:05   
maruškaŠ
Veliko in vse sproti. Sem tip, ki ne zna držati stvari v sebi - tut če so malenkosti. Moj mi včasih reče: "Joj s kakšnimi stvarmi se ti obremenjuješ!"... Kaj morem, takšna sem. Me pa vseeno vedno posluša user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolk se pogovarjate?
12.3.2008 7:06:04   
majcci
Midva se tudi o vsem pogovarjava in vse sproti rešujeva. Nama pa tudi včasih dol hodi, če pozno pride in ni toliko časa za pogovor. Se mi pa zdi bistveno za ohranitev zveze pogovro in še enkrat pogovor.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolk se pogovarjate?
12.3.2008 7:19:05   
Nenya
Na začetku, in še sedaj kdaj, sem ga morala natrenirat, da se je sploh kaj pogovarjal. Je bil od doma navajen praktično nične komunikacije s staršema. Parkrat sem kar znorela, ker tako dolgo nisem mogla spravt iz sebe. Zdaj je bolje, še vedno je on jedrnat jaz pa razvlečena. Po službi je obvezno vpr "kakšen je bil pa tvoj dan" in tudi med del. časom se velikokrat slišiva, pa naj gre za 'tehnične' stvari okoli otrok ali pa kakšne moje bluzancije. Ni, da ni.
Brez tega jaz ne bi zdržala, on pa ...user posted image
Aja, trenutno ponoči ne spimo zaradi drugih vzrokov (user posted image ) in nimava želje, da bi si že tako kratke noči krajšala še s pogovorom pozno v noč, se pogovarjava pred spanjem a nikoli predolgo.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolk se pogovarjate?
12.3.2008 9:24:25   
Anonimen
ma,v bistvu zelo. On hoče probleme in problemčke takoj razrešit (ker je doma videl, da se je probleme pometalo pod preprogo oz. jih je hotela razreševati samo mama, oče pa kot da jih ni bilo in so se s časom kopičili). Jaz rabim malo premisleka, da sama pri sebi izkristaliziram, kaj sploh hočem, se pa vedno pomeniva in skušava to naredit na en kultiviran način.
Kar pa se tiče vsakdanjih pogovorov, pa jih je ful. Vsak dan med kosilom pokliče iz službe in čvekava ene 15 minut, pa ko pride domov se vsedemo in pomenimo, kaj se je komu dogajalo čez dan. Zvečer pa ponavadi še eno uro, preden zaspiva, v postelji čvekava o vsem mogočem, o politiki, zgodovini, velikem poku, dogajanju na RR, trmi njegovega očeta in težavah mojih staršev user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?