|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uhan v jeziku
21.1.2008 17:13:50   
mami_miki
a boli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uhan v jeziku
21.1.2008 17:58:10   
TIA22
Ob " montiranju" ZELOOOOO

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uhan v jeziku
21.1.2008 18:48:00   
hmm...
Saj si lahko predstavljaš če se malo vgrizneš v jezik kako boli kaj šele da ti ga predrejo za uhan. Je pa res da ga vsaka ne more imet zaradi kožice pod jezikom.
Meni osebno je to zelo lepo ampak si ga nebi dala delati ker me je strah te bolečine.

Upam da sem kaj pomagala.user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uhan v jeziku
21.1.2008 18:48:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

a boli?


Ne.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uhan v jeziku
21.1.2008 22:01:00   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

a boli?


Ne.


a ga imaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uhan v jeziku
21.1.2008 23:41:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

a boli?


Ne.


a ga imaš?


Ne še user posted image .

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uhan v jeziku
22.1.2008 8:21:38   
gaya
Ne ne boli, oz. vsaj mene ni ne vem kako. Verjetno je malo odvisno tudi, kako visok prag za bolečino imaš. Ob vstavitvi malo zapeče in ni primerljivo s tem, če se ugrizneš v jezik. Potem maš par dni otečen koren jezika, malo bolj "fufljaš"user posted image , pol pa je ok. Jaz imam sedaj piercing v jeziku 8 let.

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uhan v jeziku
18.2.2008 22:32:53   
Lina_
Helow punce, mamice. Piercing v jeziku popolnoma nič ne boli, pircat sem se dala pred 3 leti, imam ful nizki prag bolečine, ko moram dat kri bi najraje umrla. Na jeziku je ena točka na sredini, ki je v bistvu ˝mrtva točka in ne čutiš popolnoma nič niti ko mi je uhan vstavil ni bolelo, 4 dni sem govorila kot da imam knedl v ustih, pol pa je šlo. Starh pa me je bilo tak, kot da grem na električni stol, ampak zaman, saj NE BOLI. Prepričala sem še 3 kolegice in so se šle pircat pa dobena ni jamrala da boli, čeprav so bile sprva tudi zelo skeptične! 

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uhan v jeziku
19.2.2008 17:47:41   
Lilu23
lp
jaz sem si ga dala pred 4 leti. Ni me bolelo- preden ti preluknja jezik ti ga pošprica z omrtvilom, ko pa ta popusti je malo neprijeten občutek. Jaz sem si ga naredila popldne in če isti dan sem šla delat v nočno! Res ni hudo!!
Veliko poguma pa bouser posted image

(odgovor članu Lina_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uhan v jeziku
24.2.2008 21:40:40   
EmyLee
Meni je uhanček v jeziku ful lepa stvar, me je pa ful strah. Sam zdej ko to berem, me kar opogumlja vse skupaj.
Uhanček sem dala v nos, uhce (hrustanec), popek in na kožico nad ščegetavčkom.. za jezik me pa kar strah daje.
Kam paste se šle luknat?
Jaz sem tistega na najbolj delikatnem mestu šla dat v Maribor k Jolly.

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uhan v jeziku
24.2.2008 21:41:37   
mami_miki
če si si pa to že vse dala...pa mislim, da ti v jeziku nebi smel delat težav...ali...

(odgovor članu EmyLee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uhan v jeziku
24.2.2008 21:49:08   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: EmyLee

Uhanček sem dala v nos, uhce (hrustanec), popek in na kožico nad ščegetavčkom.. za jezik me pa kar strah daje.
Jaz sem tistega na najbolj delikatnem mestu šla dat v Maribor k Jolly.



a na obrveh ga še pa nimaš? meni je pa to najbolj všečno mesto za uhanček...škoda, da si ga zarad službe ne upam privoščit user posted image

kaj pa tam spodaj? boli? prej kaj omrtvijo? kje in kako točno preluknjajo? kje je ta "jolly"? user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu EmyLee)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uhan v jeziku
24.2.2008 21:53:57   
Maleal
kje je ta "jolly"?

Če se ne motim je to Jolanda dela pa na pobrežju pri Formi (zraven pokopališča).

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uhan v jeziku
24.2.2008 22:21:22   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

kje je ta "jolly"?

Če se ne motim je to Jolanda dela pa na pobrežju pri Formi (zraven pokopališča).


ja...to je ta..jolly jo kličejo

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: uhan v jeziku
24.2.2008 22:22:28   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

IZVIRNO SPOROČILO: EmyLee

Uhanček sem dala v nos, uhce (hrustanec), popek in na kožico nad ščegetavčkom.. za jezik me pa kar strah daje.
Jaz sem tistega na najbolj delikatnem mestu šla dat v Maribor k Jolly.



a na obrveh ga še pa nimaš? meni je pa to najbolj všečno mesto za uhanček...škoda, da si ga zarad službe ne upam privoščit user posted image

kaj pa tam spodaj? boli? prej kaj omrtvijo? kje in kako točno preluknjajo? kje je ta "jolly"? user posted image






Samo res ja. Ali ti kaj omrtvijo? Drugače mora to  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bolet.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: uhan v jeziku
29.2.2008 23:35:38   
EmyLee
Jolly (Jolanda) dela v Mariboru. V Sloveniji (vsaj takrat), sta bili zares usposobljeni za genitalni piercing samo ona in Lea iz obale. REs, zelo sta profesionalni.
Drugače pa nič ne boli. Najprej je pošpricala predel s ksilokainom (lokalni anestetik), nato pa prebodla. V bistvu nič ne čutiš. Potem pa tudi nič ne boli. Samo ker sem vedla, da imam nov piercing, sem hodila tko nekako čudno. Sej noben ni opazil te moje hoje - to sem vedela samo jaz.
Več načinov je, kam ti ga lahko da. Ene si naredijo tako čez kožico, da se en del uhančka dotika ščegetavčka, ene pa tako, da se ga ne. Pri meni se ne dotika. Imam pa palčko. Izgleda pa tako, kot pomanjšana verzija uhana za v popek.

Še vedno se nisem spravila, da si ga dam v jezik. Bom verjetno morala počakat naslednje šolske počitnice. Ahm.. sem profesorca (učitlca) in si ne morem privoščit, da bi govorila nekam na pol... Sami izgovori?
Meni je uhanček v jeziku zlo zlo sexy :)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: uhan v jeziku
1.3.2008 9:59:20   
L & L
Tudi mene ni nič boleleo, samo sem ga mogla na želost dati ven ker sem imela CR. dala sem ga sama čisto preventivno, saj ne vem najbrš ti ga valda pol oni v operaciski ven uzamejo, a ne.
No in pol je trajal en teden da sem si ga poskusla nazaj not dat pa ni šlo več vse skupaj se je zaraslouser posted image .
In zdaj sem si oblubla da ko rodim tretjega otroka, mogoče že naslednje leto, si ga bom šla še enkrat narest.

LP

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu EmyLee)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: uhan v jeziku
1.3.2008 12:35:01   
KIKI****
Kjerkoli razev v ušesu mi je full grdouser posted image  bljek, sploh si ne znam predstavljat uhana v jeziku prfoksa, zdravnika,...
mi je pa lepo v popku ampak samo na res dobrih modelih, v genitalnih delih mi je totalno nehigiensko, v obrvi pa nekam ni lepo, nos je organ za vse kaj druga kot za uhan.

To so samo moja mnenja, čeprav imam kolegice ki jih imajo povsod kjer sem naštela (razen za genitalije ne vem) in vse so rekle da nikjer nič ne boli. Torej če si ga res želiš, pojdi.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: uhan v jeziku
1.3.2008 12:42:46   
* Mateja *
V čem je fora da si ga daš tam dol? A se kej drugače dogaja pol? MI je zelo zanimiva ideja, sam še pr ginekologu mi je smotano jo kazat , kaj šele da bi mi jo prebodli! Kja ni nič nevarno, da ti kakšen živec preščopne in pol ne čutiš več nič?

Drgač so pa meni uhančki ful všeč, v nosu, obrvi, popku, v ušesih, sa mora biti pač lepo in v mejah okusa! sama sem si ga tela dat v popek, sam pol me je minilo. Zdej pa na tatoo študiram!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: uhan v jeziku
1.3.2008 13:34:23   
EmyLee
Enim uhančki pašejo, drugim ne.. čsit odvisno od človeka. Enim prav lepo pristajajo. Pri meni se prav skladajo. Za spodaj pa... jaz ga nisem dala čez ščegetavček, tko da bi blo nobene nevarnsoti gelde živcev.. sam čez kožo pač. Eni ne vidijo fore v tem, ker ne vidijo fore v uhančkih. Men je ful všeč :) spet v mejah normale. Ne maram neke pretirane varjante. Tako, da je zmerno.
Hodim v savno pa tudi kdaj na nudo (ni ga videt) pa ni blo nobene panike ga it dat. Pa itak tako, oni to delajo rpfesionalno in ne zato, da ti jo gledajo :) Sej ginekolog tudi :) Sam ko sem prvič šla h ginekologu (potem, ko sem uhan dala), mi je bilo malo nerodno, če bo kaj komentiral.. pa ni :)

PA da še eno konkretno stavr vprašam glede uhančka v jeziku. Tiste, ki ga imate... A partner čuti uhaček med oralnim zadovoljevanjem? To me tko malo zanima, ni pa to motiv mojega prebadanja ;)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: uhan v jeziku
10.3.2008 22:12:33   
MALINČICA
IZVIRNO SPOROČILO: EmyLee


PA da še eno konkretno stavr vprašam glede uhančka v jeziku. Tiste, ki ga imate... A partner čuti uhaček med oralnim zadovoljevanjem? To me tko malo zanima, ni pa to motiv mojega prebadanja ;)




Jaz sem ga imela v jaziku, pa pravi da ni lih nekaj ekstra čutil med oralnim seksom. Se pa zaradi uhančka v jeziku ni vež želel tako poljubljat z mano, ker je rekel, da ima skoz občutek da me fulboli in se me sploh ne upa dotaknit mojega jezika. Nato pa sem še zanosila in nekako sem čutila, da je čas da si ga vzamem ven... Pa mi je še danes kdaj žal, da ga nimam več, ker meni je to tako hudo sexy....

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu EmyLee)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: uhan v jeziku
17.3.2008 22:57:02   
pravljica
jst si tudi ne predstavljam prfoksa z uhanom v jeziku user posted image  te potem sploh kdo še resno jemlje...pa starši...user posted image

kaj pa spodaj...je možno, da si ga kdaj sama odstraniš, menjaš za drugega npr.? ali pa pred G pregledom in gre potem lepo nazaj skozi luknjico?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu EmyLee)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
17.3.2008 23:23:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: uhan v jeziku
20.3.2008 11:30:57   
iva01
Jz sem ga mela, in morem rečt da me je fulll bolelo, jezik sem mela še 4 dni zatečen šele po 1 tednu je bolečina zginila,....pa lahk rečem da mi ga je delav en ki se z pircanjem in tetoviranjem ukvarja profesionaln......je pa bilo dobr da sem takrat v tistem tednu fulll shujšala ker nisem mogla nič jest :).......sam našalost se mi je enkrat zgorni del kr sam od sebe odšravfal in mi je pircing sam šev vn, potem pa ga nikakor nisemmveč mogla dobit nazaj notr.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: uhan v jeziku
20.3.2008 12:22:29   
Splet.Ka
Mojo sestro je tudi bolelo. Je pa pomagalo karkoli mrzlega v ustih, zako da se je kakšen teden, dokler je imela oteklino, prehranjevala s sladoledomuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?