|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kavni avtomati armič
3.4.2008 21:11:21   
študentka Mici
Mene pa zanima kje bi lahko dobila/kupila elektronski ključ za kavni avtomat, na katerega naložiš denar in potem veselo piješ kavico? Ga katera ima in ga ne potrebuje več? Ali mogoče veste, kje se to kupi? Hvala.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kavni avtomati armič
3.4.2008 21:22:01   
Anonimen
Kje pa je ta avtomat?

Pri nas smo ga dobili v službi.

Pa v prejšnjih službah je bilo isto.

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kavni avtomati armič
3.4.2008 21:27:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Mene pa zanima kje bi lahko dobila/kupila elektronski ključ za kavni avtomat, na katerega naložiš denar in potem veselo piješ kavico? Ga katera ima in ga ne potrebuje več? Ali mogoče veste, kje se to kupi? Hvala.
verjetno je kakšna telefonska cifra na avtomatu in pokliči ter se pozanimaj.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kavni avtomati armič
3.4.2008 21:38:22   
študentka Mici
v eni firmi, kjer delam prek študenta. Sej zaposleni so ga dobili. Samo bi ga imela tudi jaz. Pa sem mislila, da se da to kje tako kupiti. Bom vprašala nadzorne. Hvala punce.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kavni avtomati armič
3.4.2008 21:54:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

v eni firmi, kjer delam prek študenta. Sej zaposleni so ga dobili. Samo bi ga imela tudi jaz. Pa sem mislila, da se da to kje tako kupiti. Bom vprašala nadzorne. Hvala punce.


Pri nas ga dobiš pri tajnici. Študenti plačajo 5€, ko ga vrnejo jih dobijo nazaj.

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kavni avtomati armič
3.4.2008 23:04:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

v eni firmi, kjer delam prek študenta. Sej zaposleni so ga dobili. Samo bi ga imela tudi jaz. Pa sem mislila, da se da to kje tako kupiti. Bom vprašala nadzorne. Hvala punce.


Pri nas ga dobiš pri tajnici. Študenti plačajo 5€, ko ga vrnejo jih dobijo nazaj.



Ste pa podjetni....user posted image .

Pri nas so se dajali zastonj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kavni avtomati armič
4.4.2008 8:12:46   
Anonimen
Odvisno, kako je vaše podjetje zmenjeno z lastnikom. Ponekod imajo narejeno na žetone, drugje na dinarčke, tretji zastonj pa potem podjetje plačuje en pavšal, vprašaj torej svoje šefe, kako je s tem ali pa  pokliči lastnika avtomata. Lahko pa ga tudi malo pobrcaš user posted image user posted image user posted image , samo zna biti lastnik malo hud, ker so ti avtomati draaagi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kavni avtomati armič
4.4.2008 8:54:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Mene pa zanima kje bi lahko dobila/kupila elektronski ključ za kavni avtomat, na katerega naložiš denar in potem veselo piješ kavico? Ga katera ima in ga ne potrebuje več? Ali mogoče veste, kje se to kupi? Hvala.
verjetno je kakšna telefonska cifra na avtomatu in pokliči ter se pozanimaj.


točno tako. Boš dobila ključek pri njih. Mislim, da stane okoli 3-5 evrov in je tvoj, ga ni treba nič vračat.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?